Više hot

Ne volim kad mi kaze da vise voli da pruzi zadovoljstvo. To me onda obaveze da treba da budem zadovoljen kad ona dole krene s radnjom i posle pola sata je vidim kako izranja i uranja ko iscrpljen morz kad bezi od orke. Moram onda da zamisljam neki seks pakao, hot gole zenske, znojave kako loze vatru i stenju s crvenim repovima i rogovima. Jedino ako je bas vesta, a u to se ne ukljucuje samo tehnika.
 
Ne volim kad mi kaze da vise voli da pruzi zadovoljstvo. To me onda obaveze da treba da budem zadovoljen kad ona dole krene s radnjom i posle pola sata je vidim kako izranja i uranja ko iscrpljen morz kad bezi od orke. Moram onda da zamisljam neki seks pakao, hot gole zenske, znojave kako loze vatru i stenju s crvenim repovima i rogovima. Jedino ako je bas vesta, a u to se ne ukljucuje samo tehnika.
pa što, nema tu obaveze. jednoistvno ti kaže da uživa. i to se vidi.
zašto bi postojale obaveze u sexu dvoje koji se pale ?
naći će se nešto ili mnogo šta :) što će oboje da vole
 
pa što, nema tu obaveze. jednoistvno ti kaže da uživa. i to se vidi.
zašto bi postojale obaveze u sexu dvoje koji se pale ?
naći će se nešto ili mnogo šta :) što će oboje da vole
Pa ona uziva sto meni daje uzitak. Tu je caka. Ako ti nemas ispunjenje, a druga strana se pali kad te zadovolji...
 
P sto se onda unervoze ako...?
ja ne.
razumem šta pišeš. inače ne volim bilo koju vrstu uslovljavanja. recimo ako neko čak i pita zašto nisi, mene to užasava. zašto pa otkud znam? ne volim da se analiziramo, to bi bio smor od sexa. svako radi što voili. palimo se samo, a ne analiziramo.
 
Jednostavno, imamo različite opcije ono šta nam se sviđa na šta se ložimo. Ja se ložim da pružam. A čak više volim da me dira prstićima dole nego usnama. Preko gaćica ili da zavuče ruku. Znam da neke žene svršavaju samo oralcem. Meni to trošenje muških resursa
 
Ne volim kad mi kaze da vise voli da pruzi zadovoljstvo. To me onda obaveze da treba da budem zadovoljen kad ona dole krene s radnjom i posle pola sata je vidim kako izranja i uranja ko iscrpljen morz kad bezi od orke. Moram onda da zamisljam neki seks pakao, hot gole zenske, znojave kako loze vatru i stenju s crvenim repovima i rogovima. Jedino ako je bas vesta, a u to se ne ukljucuje samo tehnika.
Ovo je odvratan opis,ne zameri,nisi ovo trebao pisati bez obzira na iskustvo koje te je na sve navelo.
 

Back
Top