Više hot

Rigel_011

Obećava
Poruka
57
Ne znam da li ste imali temu, ali me zanima da čujem da li više volite da vas liže (za muškarce ližete) ili da mu pružate oral (za muškarce dobijate)? :)

Šta je više zapaljivo?

I da li možete da uživate u 69, ono obostrani oral ili vas on dekoncentriše?
 
Ne znam da li ste imali temu, ali me zanima da čujem da li više volite da vas liže (za muškarce ližete) ili da mu pružate oral (za muškarce dobijate)? :)

Šta je više zapaljivo?

I da li možete da uživate u 69, ono obostrani oral ili vas on dekoncentriše?
ako sam sa nekim posebnim....sa kim uzivam i do koga mi je stalo...ko me radi na uzivanje - ne samo na sex...podjednako uzivam i u davanju i u "primanju" orala....bas sa zadovoljstvom dam sve od sebe
 
Ne znam da li ste imali temu, ali me zanima da čujem da li više volite da vas liže (za muškarce ližete) ili da mu pružate oral (za muškarce dobijate)? :)

Šta je više zapaljivo?

I da li možete da uživate u 69, ono obostrani oral ili vas on dekoncentriše?
Kakva koncentracija za sex boze sacuvaj,sve moze nismo na trci
 
Bilo je reči o oralu ali ne smeta,tema je ok.
Više volim da ponudim oral,uživam,prija mi,volim taj miris,ukus.Ne kažem da ne volim da me dama zadovolji oralno ali preferiram da pružim to zadovoljstvo njoj prvo.Bez toga ne računam da se sex dogodio uopšte.
 
Ne znam da li ste imali temu, ali me zanima da čujem da li više volite da vas liže (za muškarce ližete) ili da mu pružate oral (za muškarce dobijate)? :)

Šta je više zapaljivo?

I da li možete da uživate u 69, ono obostrani oral ili vas on dekoncentriše?
Ako sam dobro razumeo pitanje,vise volim da lizem,nego da mi pruze,oral,nemam pojma zasto alo na oral sam alergican
 

Back
Top