Verujete li Kostunici? Da ce uhapsiti Mladica?

Handsome Brown:
Odgovor na pitanje iz naslova...
Imam utisak da se sve bolje snalazi u ovim vodama, tako da verovatno tvrdi pazar i traži način kako bi iz cele ove situacije izašao neokaljan, ili bar samo malo uprljan, a svestan je da Mladića mora isporučiti...
Коме, хашком суду, суду који ослобађа шиптарске и муслиманске злочинце, злочине над Србима омаложава, говори да то нису злочини, нпр. Стрјељање оних младића у Словенији, убиство заробљеника Раде Рогића код Санског Моста, Тузланска Колона, Добровољачка улица.
Хашки суд није правни суд него полтички.
 
mrskoje:
Коме, хашком суду, суду који ослобађа шиптарске и муслиманске злочинце, злочине над Србима омаложава, говори да то нису злочини, нпр. Стрјељање оних младића у Словенији, убиство заробљеника Раде Рогића код Санског Моста, Тузланска Колона, Добровољачка улица.
Хашки суд није правни суд него полтички.
I? Da li je to replika upućena meni ili...? Odgovor sam dao na pitanje postavljača teme, a ne o tome šta mislim o Hagu, tj. sudu i da li je on pravni ili politički.
 
mrskoje:
Коме, хашком суду, суду који ослобађа шиптарске и муслиманске злочинце, злочине над Србима омаложава, говори да то нису злочини, нпр. Стрјељање оних младића у Словенији, убиство заробљеника Раде Рогића код Санског Моста, Тузланска Колона, Добровољачка улица.
Хашки суд није правни суд него полтички.

Podrzavam... Haski sud je samo farsa... smisljen da nam nakaci ratnu ostetu kao i istorijsku krivicu za sve sto se dogodilo... Ali ih je SLoba zajebao pa je umro... hehehe

A krivi su prljavi AMeri za sve...
 
Priest-1.gif
 
kapiram_a_ti?:
ja se iskreno nadam da ce da ga izruciti i time ucini jedini dobar potez odkad je na vlasti.ovo je vise nego tuzno treba da se molim i nadam da vlada izruci sudu ratnog zlocinca pa da nebi imali sankcije...to je trebalo davno da bude ucinjeno


Ја разумем да је тешко да КАПИРАШ ако "сопствене" мисли КОПИРАШ... ипак није лоше некад и прочитати нешто, тада би знала да НЕ МОЖЕШ ДА НАПИШЕШ: РАТНИ ЗЛОЧИНАЦ - него ОПТУЖЕН ЗА РАТНЕ ЗЛОЧИНЕ :confused: :confused: :confused: У противном Ти супротно Правилнику форума Крстарице КЛЕВЕЋЕШ И ВРЕЂАШ !!!


п.с. а о каквим САНКЦИЈАМА је реч??? Каква фантазија... :roll:
 
eremita:
Ја разумем да је тешко да КАПИРАШ ако "сопствене" мисли КОПИРАШ... ипак није лоше некад и прочитати нешто, тада би знала да НЕ МОЖЕШ ДА НАПИШЕШ: РАТНИ ЗЛОЧИНАЦ - него ОПТУЖЕН ЗА РАТНЕ ЗЛОЧИНЕ :confused: :confused: :confused: У противном Ти супротно Правилнику форума Крстарице КЛЕВЕЋЕШ И ВРЕЂАШ !!!

pravno imas pravo ali ja ne kopiram nego kapiram i zato
za mene je on ratni zlocinac dok nedokaze suprotno.
a posto se skriva verovatno nema bas mnogo da kaze u svoju odbranu.
to samo kod nas prolaze price da se heroj krije u rupi, u normalan svet takve heroje zove p.......
 
eremita:
Ја разумем да је тешко да КАПИРАШ ако "сопствене" мисли КОПИРАШ... ипак није лоше некад и прочитати нешто, тада би знала да НЕ МОЖЕШ ДА НАПИШЕШ: РАТНИ ЗЛОЧИНАЦ - него ОПТУЖЕН ЗА РАТНЕ ЗЛОЧИНЕ :confused: :confused: :confused: У противном Ти супротно Правилнику форума Крстарице КЛЕВЕЋЕШ И ВРЕЂАШ !!!


п.с. а о каквим САНКЦИЈАМА је реч??? Каква фантазија... :roll:


Evo i ja jednom da se slozim sa Eremitom, ovde je u pravu sto se tice ovoga optuzenik za ratne zlocine.
I ma koliko ja bila ubedjena da je on stvarno ratni zlocinac, i da ga i te kako treba poslati na sud, i osuditi ga maximalno(a nazalost opet nece biti dovoljno), ovo je ono kao korektno politicko izrazavanje.

No ne treba tome preidavati veliki znacaj, to je otprilike kao "Konferencija za novinare" i "Konferencija za stampu", kao na jednu dolaze samo stampani mediji, a na drugu svi mediji, a u stvari uvek dodju isti i sustina je ista...

A sto se tice odgovora na pitanje, naravno da ne verujem Kostunici, i naravno da ne verujem da ce ga isporuciti.Da je hteo , on bi to do sada uradio...
 

Back
Top