Da li više verujete ruskim medijima kao što je Sputnik ili zapadnim medijima kao što je BBC?

Asanž je objavio državne tajne. U svakoj normalnoj zemlji se zatvaraju ljudi koji objavljuju državne tajne.
Ја сам Асанжа навео само као пример дужине овог периода.Сваког дана имамо примере других жртава те политике у медијима.Процес се већ мери деценијама ,а и даље се покушава да одржи став о некој слободи ,што је најблаже речено смешно
 
Ја сам Асанжа навео само као пример дужине овог периода.Сваког дана имамо примере других жртава те политике у медијима.Процес се већ мери деценијама ,а и даље се покушава да одржи став о некој слободи ,што је најблаже речено смешно
A car (EU) odavno gol!
 
A car (EU) odavno gol!
ЕУ јесамо несрећни експеримент преношења америчког уређења на Европу, у коме се пренебрегава више вековна историја државности европских држава.Сулуди пројекат осуђен на пропаст.
 
Ја сам Асанжа навео само као пример дужине овог периода.Сваког дана имамо примере других жртава те политике у медијима.Процес се већ мери деценијама ,а и даље се покушава да одржи став о некој слободи ,што је најблаже речено смешно
Da li su ruski mediji slobodniji od zapadnih?
 
Asanž je objavio državne tajne. U svakoj normalnoj zemlji se zatvaraju ljudi koji objavljuju državne tajne.
У свакој нормалној земљи се такође затварају људи који траже паре од страних служби да подривају Уставни Поредак Државе.
 
  • Haha
Reactions: PA8
У свакој нормалној земљи се такође затварају људи који траже паре од страних служби да подривају Уставни Поредак Државе.
U interesu Rusije je da se sruši Putinov rezim. Svaki gradjanin Rusije koji je pravi patriota je protiv Putina.
 

Back
Top