Večna ljubav, šta mislite?

Zanimljivo gledište, zaista. Samo ispada da sva dolazi u obzir, i jedan na jedan, i dva plus jedan, i dva plus dva... Ne znam.
Pa razliciti smo. Imamo razlicite preferencije i nekome dolazi u obzir jedno, nekima nesto drugo, i tako dalje.
To je opet neka druga prica koja odskace od teme vecne ljubavi.

Vecna ljubav postoji ako je neko u stanju da celog svog zivota voli, da sebe ne truje gorcinom i mrznjom...mislim to se oseca, bemliga. :D

Ja znam da cu dok sam ziv da volim i da pruzam ljubav, a siguran sam da ce se uvek naci neko ko ce da mi uzvrati. :)
 
  • Podržavam
Reactions: Red
Večna ljubav je kao pi*kin dim: svi su čuli da postoji, neki bi se zakleli da imaju, neki da su videli, neki su samo čuli od dede što je voleo lovačke priče, neki su skeptični, neki neodlučni, neki kategorički odbijaju da veruju u postojanje... Šta vi imate da izjavite za Dnevnik?
Imam mnogo večnih ljubavi-neromantičnih, nego ono-porodičnih, prijateljskih, jednu veru, jednog Boga, voljene filosofe, profesore, pisce, pesnike i muzikante, likove iz romana... Samo među muzičarima ima nešto živih dan-danas.
Volim večno. Ne mogu da odvolim nikoga. Prosto, to je to-i sjaj i tama od njih-sve mi je jasno.
Romantično se ne predomišljam nikako jer bih postala neka besna kučka, a to nije lepo.
Ne bi bilo lepo da dok volim tu jednu osobu dozvoljavam drugoj da mi bude nekakav par. Nije mi ni iskreno, ni važno, ni od nekog smisla za mene.
 
Imam mnogo večnih ljubavi-neromantičnih, nego ono-porodičnih, prijateljskih, jednu veru, jednog Boga, voljene filosofe, profesore, pisce, pesnike i muzikante, likove iz romana... Samo među muzičarima ima nešto živih dan-danas.
Volim večno. Ne mogu da odvolim nikoga. Prosto, to je to-i sjaj i tama od njih-sve mi je jasno.
Romantično se ne predomišljam nikako jer bih postala neka besna kučka, a to nije lepo.
Ne bi bilo lepo da dok volim tu jednu osobu dozvoljavam drugoj da mi bude nekakav par. Nije mi ni iskreno, ni važno, ni od nekog smisla za mene.
Jel ovo sve teorija ili imaš nekoga za zauvek?
 
Večna ljubav je kao pi*kin dim: svi su čuli da postoji, neki bi se zakleli da imaju, neki da su videli, neki su samo čuli od dede što je voleo lovačke priče, neki su skeptični, neki neodlučni, neki kategorički odbijaju da veruju u postojanje... Šta vi imate da izjavite za Dnevnik?
Ako je tema neprikladna, razmislite ponovo i ponovo, dok se ne predomislite, hvala.
Imam da izjavim da postoji.
To sam ja, Pikax
Ljubim te
 
Večna ljubav je kao pi*kin dim: neki da su videli
:namcor: :mrgreen:
GMPTf-Bm-XYAAAv-Rt.jpg
 
Poslednja izmena:
Mislim da kad nekog volimo, volimo zauvek. I to budu retki ljudi da ih tako volimo. Ne volimo baš sve tako.
Bilo u paru ili ne. Znam da je tema u paru, ljubavna, ali..
Danas sam saznala da mi je umro jedan vrlo drag drug, prijatelj jedna ljudina.Duša mi se pocepala da je to neverovatno.
 
Mislim da kad nekog volimo, volimo zauvek. I to budu retki ljudi da ih tako volimo. Ne volimo baš sve tako.
Pa, ljubav se gaji.
Ako je namerno gušimo, trudimo se da je skrenemo u stranu, na kraju ćemo uspeti. U najmanjem slučaju vreme će je staviti u prošle događaje.
Bilo u paru ili ne. Znam da je tema u paru, ljubavna, ali..
Danas sam saznala da mi je umro jedan vrlo drag drug, prijatelj jedna ljudina.Duša mi se pocepala da je to neverovatno.
Žao mi je baš..
Ipak, svaka smrt nekog bliskog su vrata za viši nivo
 
Večna ljubav je kao pi*kin dim: svi su čuli da postoji, neki bi se zakleli da imaju, neki da su videli, neki su samo čuli od dede što je voleo lovačke priče, neki su skeptični, neki neodlučni, neki kategorički odbijaju da veruju u postojanje... Šta vi imate da izjavite za Dnevnik?
Ako je tema neprikladna, razmislite ponovo i ponovo, dok se ne predomislite, hvala.
Postoji
Samo sto malo njih shvata da postojanje vecne ljubavi be znaci da je sve idealno savrseno i glatko
Biti zauvek sa nekim je odluka
I svaki dan iznova odaberes tog nekoga
Tako ja to shvatam
 

Back
Top