Šta mislite o ženama koje..

Sa ce da se jave ovi sto zapravo cene zene koje razvlace mesecima jer to znaci da su svetice :D
Ne postoje više svetice, ako su ikada i postojale. Može da bude nevina kao kada su tetke kružile oko nje da slučajno ne ode sa nekim momkom, danonoćna straža jer se zna da ljudi žele seks, posebno kada su mladi i lepi i prenabijeni seksualnom energijom. Doduše, uvek je bilo i onih koje su vaspitane i koje svojevoljno ne žele seks pre braka.

Sada ako i postoji takav tip žene, to je u malom broju, izumiranje. Sada je "Od polovnih, koja je najbolja". Zvuči neumesno radi poredjenje sa nekom robom, ali je činjenica.
 
Ne postoje više svetice, ako su ikada i postojale. Može da bude nevina kao kada su tetke kružile oko nje da slučajno ne ode sa nekim momkom, danonoćna straža jer se zna da ljudi žele seks, posebno kada su mladi i lepi i prenabijeni seksualnom energijom. Doduše, uvek je bilo i onih koje su vaspitane i koje svojevoljno ne žele seks pre braka.

Sada ako i postoji takav tip žene, to je u malom broju, izumiranje. Sada je "Od polovnih, koja je najbolja". Zvuči neumesno radi poredjenje sa nekom robom, ali je činjenica.
P jbga
 
Nisu mi privlacne zene koje "daju", privlacne su mi zene s kojima se uzajamno napalim.
I ne mislim na te koje olako daju.. niti daju svakome, tj prvom koji naleti.
Ne bih znao šta da ti kažem, nije mi se dešavalo da neka devojka neće seks po dva meseca. A i nema šta da mi da, seks je seks, ne uzimam ništa :D
"seks po dva mjeseca" je trebalo pod navodnicima.. ono kao figurativno, dva dana, dvije sedmice..
 
I ne mislim na te koje olako daju.. niti daju svakome, tj prvom koji naleti.

"seks po dva mjeseca" je trebalo pod navodnicima.. ono kao figurativno, dva dana, dvije sedmice..
P dobro brate i ne zelis da se lupis odmah na prvu loptu. Ne poznajes je. Otkud znas da li je rizicna grupa, ako nista.
Pustis neko realno vreme malo da prodje, tj upoznas je prvo. E ako posle toga krene natezanje, samo je prebacis po prioritetima.
 
I ne mislim na te koje olako daju.. niti daju svakome, tj prvom koji naleti.

"seks po dva mjeseca" je trebalo pod navodnicima.. ono kao figurativno, dva dana, dvije sedmice..

Pa ne znam odakle narativ i da mora odmah isto veče? Možda se nije ni opustila, možda joj stvarno i treba vremena. Pa nisu svi ljudi roboti, niti je ku*va ona koja ima seks prvo veče, niti svetica ona što neće odmah.
 
Pa ne znam odakle narativ i da mora odmah isto veče? Možda se nije ni opustila, možda joj stvarno i treba vremena. Pa nisu svi ljudi roboti, niti je ku*va ona koja ima seks prvo veče, niti svetica ona što neće odmah.
Ništa se ne mora, niti znači da je laka ako se to desi na prvom sudaru.. nije li seks pri prvom "susretu" potvrda ogromne uzajamne privlačnosti, prije svega žene, jer do nje je da li će se odmah prepustitii ili će sačekati.
 

Back
Top