Usvojena sramna rezolucija Evropskog parlamenta o Srbiji

Đinđić je svakako bio najbolja osoba da Srbiju izvuče iz blata ali to je šbbkbb, nebitno od 2003.
Ау брате, грешиш дебело овде. Лик који је испоручивао Србе Хагу, који се ругао Небеској Србији, који је рекао за ,,водите га у Хаг и никад га не враћајте" за Шешеља, који је позивао да се бомбардује ова земља, који је побегао кад су бомбе падале по нама, који је дошао на власт НАТО пучем, који је рекао ,,Коме је до морала, нек иде у цркву а не у политику" и који ништа корисно и добро није урадио за Србијуџ сем што је постао идол другосрбијанштине и аутошовинизма- тешко да се може назвати ,,најбољом особом" за Србију.

Мени је жао што је он убијен, са људске и моралне стране, али његова политика је била све само не добра по Србију.
 
:fdlan:
GF4uMWKXIAAKguJ
 
Ау брате, грешиш дебело овде. Лик који је испоручивао Србе Хагу, који се ругао Небеској Србији, који је рекао за ,,водите га у Хаг и никад га не враћајте" за Шешеља, који је позивао да се бомбардује ова земља, који је побегао кад су бомбе падале по нама, који је дошао на власт НАТО пучем, који је рекао ,,Коме је до морала, нек иде у цркву а не у политику" и који ништа корисно и добро није урадио за Србијуџ сем што је постао идол другосрбијанштине и аутошовинизма- тешко да се може назвати ,,најбољом особом" за Србију.

Мени је жао што је он убијен, са људске и моралне стране, али његова политика је била све само не добра по Србију.
Nakon sranja u koje nas je Sloba uvalio i s obzirom na tadašnju geopolitičku situaciju to je bila jedina moguća putanja koja nas ne bi odvela na put S.Koreje.

Kao što napisah, nebitno je sad.
 
Ау брате, грешиш дебело овде. Лик који је испоручивао Србе Хагу, који се ругао Небеској Србији, који је рекао за ,,водите га у Хаг и никад га не враћајте" за Шешеља, који је позивао да се бомбардује ова земља, који је побегао кад су бомбе падале по нама, који је дошао на власт НАТО пучем, који је рекао ,,Коме је до морала, нек иде у цркву а не у политику" и који ништа корисно и добро није урадио за Србијуџ сем што је постао идол другосрбијанштине и аутошовинизма- тешко да се може назвати ,,најбољом особом" за Србију.

Мени је жао што је он убијен, са људске и моралне стране, али његова политика је била све само не добра по Србију.

Pa ti si upravo jedan od onih koji su potpuno izgubili dodir sa stvarnošću! Ko ti daje za pravo da sudiš o nečijoj moralnosti i politici?

Ti si verovatno samo jedan od onih koji se krije iza tastature i sipa otrovne reči, ali nikada nema hrabrosti da stane licem u lice sa svojim protivnicima!

Možda je bolje da se držiš svog malog sveta i ostaviš politiku ljudima koji imaju hrabrosti i viziju da je menjaju!
 
Ако мислиш да је био ,,комуниста", ту се грдно вараш.
Али добро, ок, имаш ти твој а ја свој став, ајде да не ширимо ту тему овде. ;)
Ma daj, ne foliraj se sad kao neki veliki stručnjak. Ti si samo običan pajac koji misli da zna sve. Ajde, drži se svojih iluzija i ne lupetaj više gluposti.

Nećemo ništa postići prepucavajući se kao dva balavurdije.
 
Ma daj, ne foliraj se sad kao neki veliki stručnjak. Ti si samo običan pajac koji misli da zna sve. Ajde, drži se svojih iluzija i ne lupetaj više gluposti.

Nećemo ništa postići prepucavajući se kao dva balavurdije.
Зато и гледам да те максимално избегавам, али нмг увек. ;)
 
Зато и гледам да те максимално избегавамо, али нмг увек. ;)
Ma ti si jednostavno nesnosan. Kao dosadan insekt koji neće da ode. Pa ajde već jednom skloni se i prestani da smaraš svojim besmislenim glupostima.

Nisi ništa drugo nego dosadna gnjavaža koja se stalno vraća kao neka prokleta kijavica.
 
Nije prepoznao trenutak u kome se nalazio i odigrao je očajnu partiju.
Svakako je bila bolja partija, da je ostavio ustav Srbije kojim se KiM legalno otcepljuje s potpisom srpskog naroda i pustiti fasističku dijasporu da organizovano pobiju srbe koji se ne slazu s njima ili im se ne svidja kako se oblače, kao recimo evropska unija tačnije engleska što sada radi...
Jasno je da ne znaš o čemu pišeš....
To što političari tanko zameraju Slobi je razumljivo, jer prepoznaju vreme i odigrane partije, ali običan narod je svestan čemu je vodilo generisanje inflacije, sankcije, haški tribunal, oduzimanje ustavnog prava vama krajišnicima, sakaćenje vojske i sve u koordinaciji sa šiptarskim, ustaskim i muslimanskim napadom na srbe....
 
Evropska unija je skup monarhija koje ne kriju da teže da zadrže status hegemona i pored dvoličnog članstava u ujedinjenim nacijama, gde rovare sa svojih 50tak marionetskih država i tri gubernije naoružane do zuba opljačkanim parama od celog sveta....i njihovo ponašanje je razumljivo, kao što je i ponašanje srpskog pravosudja gde se vidi organizovanost u nedemokratske institucije, koje polažu račun samo sebi i monarhijama čije su marionete....
Kome nije jasno značenje blanko papira ili ultimatuma iz pariske selendre 98. godine? Taj može da lupeta do besvesti....
 
Слажем се ја све са тобом, али брате Милош Обреновић није попуштао него радио како је најбоље могао у датом околностима. Исто и Деспот Стефан.

Не каже ја да је Вучић бајан, али мислим да није сто посто западни играч. Јер да јесте не би било целе ове ујдурме. Критичан сам према њему за све што не ваља, али да подржим резолуцију ЕУ парламента не бих никада, ни против Тадића, а ни против Вучића.

Слажем се, и Србија ће изнедрити таквог.
Не кажем да је то уопште Вучић, рекох ти он мени личи на Јануковича, а счожићеш се да Јанукович и Путин нису исто.

Али иако нису исто, сигурно ме би подржао Мајдан против Јануковича да сам Украјинац или Рус у Украјини нити бих подржао сличне покушаје овде у Србији против Вучића.
То је принцип опције које подржавам, тј. Ми Глас Народа. ;)
Ma kakav majdan, nasedas na te populisticke price.
 
Ja ne tvrdim da je vučić zapadni igrač , pojeo bi ga mrak ovde kao Djindjića
I ne sumnjam u njegov patriotizam
Samo mi je odvratan i gadljiv način kako to prezentuje i kakav je šljam i polusvet okupio oko sebe . 90 % su ti interezžije iz lične koristi , polovina dosa preletača dobri svakoj vlasti za pare
Odvratno kad on nazive žute lopovima , a pola njih kod njega u vlast
:bljak:
Izvini Dule ali nemogu ovoliko da govorim o njemu jednostavno se gadim samoga sbe što ga spominjem uopšte
Ja volim da postavim post o njegovim kradjama , nebulozama i boleštinama i da odem što dale od toga .
Svako primačinjanje njegovom razmišljanju i delovanju u meni izaziva mučninu i odvratnost !
Znam ga odavno , ovde kod mene dok smo pikali košarku na terenu kod sadašnjeg kafića "Kaldija" blizu nekadašnjeg B92
Histeriše kao lud kad izgubi , poznajem mu ja narav i mentalitet jako dobro !
Zato mi se i povraća od njega
Ma kakav patriotizam, njegov "patriotizam" su puni dzepovi.
 

Back
Top