Djilas novcem koji je ukrao od usta srpske dece podmitio poslanike Evropskog parlamenta da izglasaju rezoluciju o istrazi izbora u Srbiji

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.277
Autorska tema
Brojni politicki analiticari sa Pinka, Hepija, Informera ... Krstic, Bokan, Maric, Jovana Jeremic, Miletic, Simo Spasic govore da je Djilas sa novcem koji je ukrao od usta srpske dece , podmitio poslanike Evropskog paralementa da izglasaju rezoluciju i se trazi istraga o izborima u Srbiji, za koje on tvrdi da su pokradeni.
Prvo su pricali da je usapeo da kupi 20 - 30 poslanika, a sada da je uspeo da kupi preko 400 poslanika tj da svi glasaju kako on hoce, a sve protiv Vucic tj protiv Srbije i srpske dece, kaze Bokan, nisi izneli konkreten dokaze, ali kao dokazi su najmanji problem.
Ovo mi izgleda neverovatno ?
:think:

images (1).jpg
 
Potpuno nejasno - nije dobio izbore ali je dobio EU parlament.

(ja si ga se u ovu politiku nis ne razbiram)
Pa lakše se zaradi u inostranstvu nego u Srbiji
Zato ljudi i odlaze.

Zamisli Djilasu daju nemački budžet?
Već vidim most Berlin - Cirih sa čak 2 pilona
 
Чисто да знате...
Она Фондација,Лечење деце путем СМС по називу-БУДИ ХУМАН-,
која је толико узела МАХА да се рекламира по свим нашим режимским телевизијама са посебним бројевима Фона за сваку поједниначну Светску Земљу...
Та Фондација је у Власништву,њом руководи АЛЕКСАНДАР ШАПИЋ,ВУЧИЋЕВА ПОДГУЗНА МУВА.

Значи,батали гангстерска Посла!
Сад можете сагледате КО ЈЕ ТУ ЛОПОВ.
 
Odrešio kesu ali zato nije kupio onu koju treba. Nju može samo Vučić.

Pogledajte prilog 1497974
И то лепом гестом, а не парама. Тако раде прави шмекери, њима не требају паре да би очарали жене. :D;)
 
И то лепом гестом, а не парама. Тако раде прави шмекери, њима не требају паре да би очарали жене. :D;)

Вучић и шмекер никада неће моћи да иду у истој реченици.

Облаче га у најскупља одела, и опет је увек зарозан, штрокав, ружан и одвратан.

Никад од њега неће бити господин.



За разлику од, рецимо, Господина Куртија, вође српске опозиције који је увек лепо обучен, очешљан и намирисан.
 
Вучић и шмекер никада неће моћи да иду у истој реченици.

Облаче га у најскупља одела, и опет је увек зарозан, штрокав, ружан и одвратан.

Никад од њега неће бити господин.



За разлику од, рецимо, Господина Куртија, вође српске опозиције који је увек лепо обучен, очешљан и намирисан.
Није важно како изгледа, важно је да се лавовски бори за Интересе Народа и Државе и да му у тој Светој Борби сви морамо помоћи колико можемо!

А не, као последњи петоколонаши, да идемо у Стразбур и позивамо фашистичку НАТО армаду да реагује како би неко дошао на власт.

Разумеш о чему ти причам? Србија грца у проблемима, најмање што јој треба је да јој сами поједини ,,Срби" погоршавају ситуацију, позивају на санкције, само зато јер су пукли на изборима.
 
И ти мислиш да ће нам фашистички Стразбур решити проблеме?

Пре скоро 30 година, у време Цобета Смрдљошевића, Фелипе Гонзалес нам је решио проблеме.

Било је у то време и многих других међународних фактора који су нам решавали проблеме.

Поново ће Фелипе да решава српске политичке проблеме и уводи демократију.

Мада, Боље да, уместо Брзог Гонзалеса, пошаљу ону Лауру. Биће пуно посла за њу ускоро по Србији.
 
Пре скоро 30 година, у време Цобета Смрдљошевића, Фелипе Гонзалес нам је решио проблеме.

Било је у то време и многих других међународних фактора који су нам решавали проблеме.

Поново ће Фелипе да решава српске политичке проблеме и уводи демократију.

Мада, Боље да, уместо Брзог Гонзалеса, пошаљу ону Лауру. Биће пуно посла за њу ускоро по Србији.
По чему се то разликујеш онда од омихк око се залажу да нам Русија или Кина решавају проблеме??
 
Autorska tema
Brojni politicki analiticari sa Pinka, Hepija, Informera ... Krstic, Bokan, Maric, Jovana Jeremic, Miletic, Simo Spasic govore da je Djilas sa novcem koji je ukrao od usta srpske dece , podmitio poslanike Evropskog paralementa da izglasaju rezoluciju i se trazi istraga o izborima u Srbiji, za koje on tvrdi da su pokradeni.
Prvo su pricali da je usapeo da kupi 20 - 30 poslanika, a sada da je uspeo da kupi preko 400 poslanika tj da svi glasaju kako on hoce, a sve protiv Vucic tj protiv Srbije i srpske dece, kaze Bokan, nisi izneli konkreten dokaze, ali kao dokazi su najmanji problem.
Ovo mi izgleda neverovatno ?
:think:

Pogledajte prilog 1497963

Uzas kakav monstrum
 
По чему се то разликујеш онда од омихк око се залажу да нам Русија или Кина решавају проблеме??

Прво, паметнији сам, друго, лепши сам, треће, Тикомир позива да Русија уведе своје трупе у Србију, док се ја залажем са поступак медијације преко међународних организација, плус, у конкретној истрази о изборној крађи, комисија ће донети препоруке, које ће онај твој ружни и штрокави да озваничи кроз Лекс специјалис, дакле, за разлику од Тикомира, ја не позивам трупе да нас окупирају.

А Лаура ће, свакако, морати да ради, по уговору о делу, јер ће ову мафију неко жестоко морати да разбуца. Даћемо јој и држављанство, само ако је намолимо да се жртвује и дође да нам помогне.
 
Pa lakše se zaradi u inostranstvu nego u Srbiji
Zato ljudi i odlaze.

Zamisli Djilasu daju nemački budžet?
Već vidim most Berlin - Cirih sa čak 2 pilona
Ђидо је експерт за препродају рекламног ввремена државне тв, а овде постоји само једна државна тв-РТС.

У Немачкој има 10 државних телевизија и тамо би Ђидо 10 пута више зарадио него овде.
 
Прво, паметнији сам, друго, лепши сам, треће, Тикомир позива да Русија уведе своје трупе у Србију, док се ја залажем са поступак медијације преко међународних организација, плус, у конкретној истрази о изборној крађи, комисија ће донети препоруке, које ће онај твој ружни и штрокави да озваничи кроз Лекс специјалис, дакле, за разлику од Тикомира, ја не позивам трупе да нас окупирају.
Ти се залажеш за исто оно за шта су се 1914, залагали они који су сматрали да Аустроугарска полиција треба да уђе у Србију да ,,испитује" ко је убио Фердинанда.
 
Ти се залажеш за исто оно за шта су се 1914, залагали они који су сматрали да Аустроугарска полиција треба да уђе у Србију да ,,испитује" ко је убио Фердинанда.

Србија је 1914. године имала јаке институције, док Србија 2024. године има очајне институције, које нису у стању да спроведу ни процес изборних радњи ни процес пред тужилаштвом и судом, и за кривична дела против изборних права грађана, ни против низа мафијашких лоповлука, крађа и разбојништава, и зато ћемо морати да замолимо наше европске пријатеље да нам помогну у снажењу институција, јер су се на то обавезали и они и ми Споразумом о асоцијацији и придруживању.
 

Back
Top