Ukrašavanje torti, rođendanske torte

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ivancice super je torta, bas volim te "crteze" od fondana

poto, wow wow...savrsena! odusevila me je...

mi juce nismo imali struju od 16-22h..em sam se smrzla em sam morala da jednu tortu ukrasavam uvece.opet. a lepo sam isplanirala...na svu srecu sam jednu odradila pre toga i taman htela da je slikam, kad ono nistaaa..nestade struja..nije bila velika, manja kockasta, sa slagom i krupno mlevenim lesnicima po obodu i malo cokolade zabodene po coskovima - trouglovi cokolade i bordura gore od slaga - skoljkice..ali mi je bas bila slatka, klasicna jer retko radim takve torte..bezveze..
elem, ovu sam pravila svojoj najstarijoj sestri kao poklon jer je postala docent na fakultetu, i to zahvlajujuci svom strucno umetnickom radu i javnim priznanjima, sto je redji put uglavnom. bas sam ponosna na seku. zet je malopre odneo tortu.
evo slicica:
Sta reci.....sem "DA MI JE JEDNO PARCE " z:mrgreen:
 
Moje komsije Jovanovici proslavili 60 godina braka i ovo sam pravila za poklon
picture.php
Bas je lepa a povod jos lepsi...60 god.braka...wow... :klap:
 
Zlatna Koko torte su ti F A N T A ST I C N E :klap: :klap: Svaka cast :)
Sladana takodje su i tvoje fantasticne.
Imam utisak da je ovde 90% profesionalaca jer se non stop ponavljam i govorim kako su torte prelepe...stvarno ima prelepih torti i ideja i rado "pregledam" albume i dobijem neku ideju za moje tortice ;)
 
dobro vece :zpozdrav:videla sam da ima novih torti, sad cu da ih pogledam...
evo nesto i od mene

torta sa grbom partizana - kako ja nisam do sada imala priliku da pravim grb, a u veeelkoj sam frci sa vremenom te nemam priliku da vezbam ovih dana, ja sam zamolila moju divnu Natasu tj. tiruriru da mi pomogne i napravi grb da ja nesto ne uprskam. zakleta sam picajzla i ako bih nesto zeznula ne bih imala vremena da popravim, dakle sto je sigurno sigurno je. uklopio se savrseno u milimetar i bas sam zadovoljna kako izgleda celokupna torta. evo sada kada budu praznici ja cu da provezbam da napravim grb i da pokazem na uvid.z;)

ovo je moskva snit - za koju sam juce 2 puta pekla kore z:)
taman sam ispekla 3 kore i sela i pomislila kako sam super sve rano zavrsila, predvece pa cu imati ceeelo vece slobodno.i onda sam se setila da je zena zamolila da torta bude cetvrtastaz:shock:. moje kore su bile naravno - okrugle..ok, ajmo jovo nanovo, nema odmora dok traje obnova, i pekla sam nove kore. ove sam zamrzla pa bar imam kore za tortu koju bih mogla nama da pravim za n.g. z:D... samo da smislim fil.
inace od Dacike sam kupila neke diivne bukete, i sad sam jedan iskoristila

a posto je mojoj mami bio Bozic pravila sam tortu i kolacice.evo kako je torta izgledala:
 
mnogo volim ove kokine torte na sprat pa sto figurice glume stubove, predivne su
jeco pepu si super pedantno uradila, bas mi se dopada.
teta iro kad god vidim ovu bebecu tortu kod vas odusevim se, ideja je tako dobra
za mamamaju veliko bravo. bas mi se svidja ova sa medama i sto se vidi ooogroman napredak kod pedantnosti i urednosti.
zoricine svadbene su uvek divne i elegantne..
verina torta je odlicna, i povod takdje
vesna - bordura i ruze i zagladjeno - bravo..
cinki - rulet i sah su mi favoriti od ovih prikazanih

bas ste vredne ovih dana...z:kiss:

p.s. hvala Vesna na pohvalama z:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top