Uhvati ga ako mozes!!!!

Ау...
Зар жена треба да памти свадбу по томе што је сво време бринула да јој се нешто не деси, не може да се опусти, зар није лепше да се свадба деси јер су младенци тако хтели а не зато што су "морали"?? Изем ти брак... зашто би се уопште венчавали ако је млада трудна, нека сачекају па нека се венчавају. Или нека пазе мало!

Па то и кажем! Мислим, ваљда је битније да свадба буде на нивоу и да млада буде фит, него тамо неко дете!? Мислим, увек се може направити друго, зар не?
Свадба треба да се памти целог живота, а изем ти тај брак који није почео савршеном свадбом и младом која ће сав комшилук да засени у утегнутој венчаници!
 
A ja uopste ne kapiram instituciju svadbe.

Kako ne kapiraš? Pa to je prilika da i najveći anonimusi dobiju priliku za svojih 5 minuta slave u životu, uz to i da dobiju koju kintu od rodbine.
Samo tu imaš dve kategorije ljudi s različitim očekivanjima - mladoženjeni gosti vole da na mladoj venčanica puca što je znak da je on rasplodan, a da je našao pravu i plodnu, a njeni bi više voleli da bude utegnuta i skockana, da se svi čude što je uopšte i pošla za tog do nje.
 
Nesto razmisljam ovih dana... U poslednjih mesec dana u mojoj okolini sklopilo se nenormalo mnogo brakova!!! Mlada je u 90% slucajeva trudna... Znam samo dva para u poslednje vreme gde to nije slucaj!
Interesuje me sta vi mislite!!!
Da li je situacija kod nas toliko losa da se parovi sad vencavaju samo zato sto "moraju"?
Da li su muskarci toliko nepazljivi kada im se desava da im devojka ostane u drugom stanju?
Ili su devojke te koje su nepazljive?
Ili su devojke nasle caku i uhvatile frajera na bebu?
Za neke od tih parova znam da i nisu bili u sjajnoj vezi... Da li biste se Vi udale zato sto ste trudne a odnos sa voljenom osobom bas i ne blista?

to nije slucaj od juce i toga je oduvek bilo i bice, jer frajeri to zele...:)
jos pre deset godina mi je jedan od drugova objasnio kako nema nameru da se ozeni, pre nego sto mu cica ostane trudna, jer ne zeli posle da se bakce sa raznim lekarima i nadrilekarima...zatim se cela ekipa mog bivseg muza, pozenila sa njihovim trudnim ribama i svi su ostali u brakovima, osim nas dvoje-i to samo jer ja nisam bila spremna na tu odgovornost...:neutral:
skoro mi je jedan taxista, godista mojih roditelja objasnjavao kako je njegova zena morala da prodje prvo "prijemni ispit"-zacece, pa tek onda da je zeni...:)

to se zove-prakticnost:)

99,9% brakova se danas zasniva zbog trudnoce i materijalnih interesa, jer brak i jeste neka vrsta preduzeca...price o svemogucoj ljubavi,pticicama na grani i fantasticnoj simbiozi duse i tela su sviranje qrcu...:)

samo sto neko to hoce da prizna, a neko nece:)
 
Nesto razmisljam ovih dana... U poslednjih mesec dana u mojoj okolini sklopilo se nenormalo mnogo brakova!!! Mlada je u 90% slucajeva trudna... Znam samo dva para u poslednje vreme gde to nije slucaj!
Interesuje me sta vi mislite!!!
Da li je situacija kod nas toliko losa da se parovi sad vencavaju samo zato sto "moraju"?
Ili su devojke te koje su nepazljive?
Ili su devojke nasle caku i uhvatile frajera na bebu?
Za neke od tih parova znam da i nisu bili u sjajnoj vezi... Da li biste se Vi udale zato sto ste trudne a odnos sa voljenom osobom bas i ne blista?

Da:ok:
 
ja taj "popularni" metod nikada nisam primenjivala, niti cu...jer znam ko sam i sta sam:cool:
kad sve saberem i oduzmem-neka se deca radjaju, to je nesto najlepse na svetu...a ko koga hvata, to zaista nikada necemo saznati, jer niko nikom ne drzi svecu, osim ako nije trojka;)
 
Nek se radjaju, zzivi bili....
e100.gif
 
A ja uopste ne kapiram instituciju svadbe.
mislim da je nekada poenta bila da se:
a)dogadjaj proslavi sa rodbinom i prijateljima
b)mladencima putem poklona i novca dobiju olaksa taj novozapoceti zajednicki zivot
e sad, kad su svabe tako skupe, a mladenci pocinju suzivot potpuno nezavisno od momenta vencanja/svadbe, delimicno se izgubila poenta...al' sta sad....
 
Nesto razmisljam ovih dana... U poslednjih mesec dana u mojoj okolini sklopilo se nenormalo mnogo brakova!!! Mlada je u 90% slucajeva trudna... Znam samo dva para u poslednje vreme gde to nije slucaj!
Interesuje me sta vi mislite!!!
Da li je situacija kod nas toliko losa da se parovi sad vencavaju samo zato sto "moraju"?
Da li su muskarci toliko nepazljivi kada im se desava da im devojka ostane u drugom stanju?
Ili su devojke te koje su nepazljive?
Ili su devojke nasle caku i uhvatile frajera na bebu?
Za neke od tih parova znam da i nisu bili u sjajnoj vezi... Da li biste se Vi udale zato sto ste trudne a odnos sa voljenom osobom bas i ne blista?

Ej, ceo tekst ajde manje vishe, ali ovo "odnos sa VOLJENOM osobom bas ne blista..."
joj...
 
ja sam se udala trudna... i nista mi nije falilo, i bila sam sedmi mesec, ali uopste nisam izgledala kao krmaca, bas ste jadni svi vi koji na tako odvratan nacin komentarisete tako lepe stvari. Ocigledno je da niste roditelji, a ako jeste, jadna ta deca pored vas.
 
ja sam se udala trudna... i nista mi nije falilo, i bila sam sedmi mesec, ali uopste nisam izgledala kao krmaca, bas ste jadni svi vi koji na tako odvratan nacin komentarisete tako lepe stvari. Ocigledno je da niste roditelji, a ako jeste, jadna ta deca pored vas.

:zaljubljena:
Ja mislim da kad je zena trudna onda njen organizam ulazi u neku posebnu i specificnu fazu da joj se organizam bolje hrani i to samim tim uslovljava i da su te zene bolje i kvalitetnije od onih koje samo trule i nista vise :lol: cak im je i mozak bolji... i ponasanje i sve zivo... :lol:
 
Nesto razmisljam ovih dana... U poslednjih mesec dana u mojoj okolini sklopilo se nenormalo mnogo brakova!!! Mlada je u 90% slucajeva trudna... Znam samo dva para u poslednje vreme gde to nije slucaj!
Interesuje me sta vi mislite!!!
Da li je situacija kod nas toliko losa da se parovi sad vencavaju samo zato sto "moraju"?
Da li su muskarci toliko nepazljivi kada im se desava da im devojka ostane u drugom stanju?
Ili su devojke te koje su nepazljive?
Ili su devojke nasle caku i uhvatile frajera na bebu?
Za neke od tih parova znam da i nisu bili u sjajnoj vezi... Da li biste se Vi udale zato sto ste trudne a odnos sa voljenom osobom bas i ne blista?

ne bih se udala zbog trudnoce, ako ne postoji jaka ljubav izmedju mene i mog partnera.
 

Back
Top