Uhvati ga ako mozes!!!!

То ми је толико јадно и бедно кад се венчавају у фазону ај што пре, а млада као крмача у оној венчаници. Има ли шта бедније... уместо да буде мега згодна риба у лепој хаљини.

У праву си. Ништа горе и гадније од трудњаче! Фуј, са оном стомачином, па још се и на свадби појави тако ко крмача!
Жена треба да буде екстра-мега-гига-утегнута риба, а не са том одвратном стомачином и отеклим ногама!
Боље да абортира, па да буде екстра-емага-гига риба на венчању, а после, ако баш мора, нек остаје трудна колко оће, бар неће сватови морати да је гледају раздроћкану и дебелу.
 
Znam slucajeve u kojima su devojke ostajala u drugom stanju, momci preuzimali odgovornost! Vencaju se i onda.... Nastupao je pakao koji je kulminirao razvodom! Nisu jedno za drugo a vencali su se zbog deteta! Kako u tom slucaju razvod nema veze sa trudnocom? Ne kazem da se ljudi samo zbog toga razvode, daleko od toga ali kazem da to moze da utice!
 
Znam slucajeve u kojima su devojke ostajala u drugom stanju, momci preuzimali odgovornost! Vencaju se i onda.... Nastupao je pakao koji je kulminirao razvodom! Nisu jedno za drugo a vencali su se zbog deteta! Kako u tom slucaju razvod nema veze sa trudnocom? Ne kazem da se ljudi samo zbog toga razvode, daleko od toga ali kazem da to moze da utice!


Ne duso, retko kad decko i cura nisu jedno za drugo, nego je problem sto danasnje cure ne zele nista radit. Stalno traze od muskih da imaju veliku platu, koju ce one trosit na milion gluposti i jos da im pere sudje i kuva rucak.:roll:

I sta se onda cude, pa i najgluplji bi se razveo od takve "mamine princeze". Nek se vrati mami, pa nek je tetosi i neka dalje bude njena princeza.:hahaha:

Zivot trazi radnike, a ne princeve.
 
Odgovornost se preuzima pre nego shto zzena neplanirano ostane u drugom stanju.
Kontracepcija,npr.
Ako se tada ne preuzme odgovornost, ne treba se ni neodgovorno udati za tamo nekog levaka koji ne zna da ga gumira,prosto.

Poslednja stvar koja detetu treba su dva zatucana neodgovorna roditelja koji nisu u stanju ni da se dogovore o posledicama pre nego shto se ebu.
 
:ok:

Trudnocha pre braka i razvod nisu nuzzno povezani.
Trudnocha pre braka ne mora da znachi da on nju ne voli.

I zashto, zashto to predubedjenje da je uvek mushkarac taj koji ne voli?:dontunderstand:
Pa oni su emotivna bicha istao kao i zzene...brakovi se razvode zbog drugih razloga, kao shto je nezrelost nespremnost sebichnost i robovanje shablonima.

Zasto je uvek, ili skoro uvek, muskarac onaj koji ne voli? U normalnim, nepromiskuitetnim drustvima zene se ne vucaju sa kim stignu, zato sto su genetski predodredjene da se "pare" sa onima koji ce joj ostaviti dobre potomke. Muskarci, na zalost, takvu osobinu nemaju, pa jure i najgori sljam(gadim se toga). Danasnje, samoproklamovano samosvesne zene, ili jednostavnije *****, ne biraju partnere i posle im je cudno kako im propadnu zivoti i za koga se udaju. Meni su krajnje neprivlacne devojke koje su iskompromitovane vezama sa nekim sljamom. U drustvima sa ovakvim nacelima razvoda skoro i nema i slicni se sa slicnima vencavaju(nekada su ih roditelji spajali, pa se ti ljudi se kasnije voleli do groba). Verujem da je iskljucivi krivac za takav broj razvoda ekstremna sebicnost i nespremnost ljudi da se zrtvuju i tu se slazem u potpunosti.
 
Zasto je uvek, ili skoro uvek, muskarac onaj koji ne voli? U normalnim, nepromiskuitetnim drustvima zene se ne vucaju sa kim stignu, zato sto su genetski predodredjene da se "pare" sa onima koji ce joj ostaviti dobre potomke. Muskarci, na zalost, takvu osobinu nemaju, pa jure i najgori sljam(gadim se toga). Danasnje, samoproklamovano samosvesne zene, ili jednostavnije *****, ne biraju partnere i posle im je cudno kako im propadnu zivoti i za koga se udaju. Meni su krajnje neprivlacne devojke koje su iskompromitovane vezama sa nekim sljamom. U drustvima sa ovakvim nacelima razvoda skoro i nema i slicni se sa slicnima vencavaju(nekada su ih roditelji spajali, pa se ti ljudi se kasnije voleli do groba). Verujem da je iskljucivi krivac za takav broj razvoda ekstremna sebicnost i nespremnost ljudi da se zrtvuju i tu se slazem u potpunosti.

А ја мислим да овај пост врви од предрасуда и од наказних стереотипа.
 
....meni soomnjivo to vreme ....el sazna u droogom mesecu ...najkasnije da je troodna.......e, pa tad nema stomak...a nema ni u petom mesecu......da prijavi od kad sazna....u droogom....vreme zakazivanja venčanja...kod matičara do venčanja...mesec dana...za crkvu...kako se dogovoriš..i kad....pa i svadba ..i sve te stvari......ne treba im 5 meseci...pa mi pre liči na to da se neko tu otima......i nije baš za brak...apsolootno dobrovoljno.........al ša znam...možda je on bio u ratu.. u severnoj osetiji......pa nije stigo čoek...
 
Nesto razmisljam ovih dana... U poslednjih mesec dana u mojoj okolini sklopilo se nenormalo mnogo brakova!!! Mlada je u 90% slucajeva trudna... Znam samo dva para u poslednje vreme gde to nije slucaj!
Interesuje me sta vi mislite!!!
Da li je situacija kod nas toliko losa da se parovi sad vencavaju samo zato sto "moraju"?
Da li su muskarci toliko nepazljivi kada im se desava da im devojka ostane u drugom stanju?
Ili su devojke te koje su nepazljive?
Ili su devojke nasle caku i uhvatile frajera na bebu?
Za neke od tih parova znam da i nisu bili u sjajnoj vezi... Da li biste se Vi udale zato sto ste trudne a odnos sa voljenom osobom bas i ne blista?

Ma evo ovde neke moje komsije su i rekli svojim curama da ih nece zeniti ako ne zatrudne... :lol: Pa kad su zakerile onda ih uzeli... Al to je ipak znaci islo po njihovom dogovoru... bez laganja i foliranja... bez pecanja na bebu koje je nesto najskrnavije sto ribi moze da padne na pamet...
 
Ovako...
1) Vecina mojih skolskih drugarica se udala (imam 21.godinu)! Gotovo sve su bile u drugom stanju! Imale su mogucnost da upraznjavaju sex pre braka- zasto nije ostalo na tome?
Ni ja nikako ne kapiram tu zensku opterecenost udajom... sto toliko zure i srljaju u to... kad mogu lepo da se nauzivaju... da istestiraju... vide da li im neko odgovara ili ne... pa tek onda nek se udavaju za tamo neke...

I onda zbog te svoje zurbe ne probaju razne stvari... a kasnije ih zasvrbi da probaju... pa onda kasnije probaju pa se razvode... Zato se ja zalazem za to da sve mlade isprobaju i prodju svetom malo... steknu neka iskustva... i kasnije budu mirne... ;) Eto cak bih nesto i poduzeo u tom pravcu ali nesto mi odletele misli pa ne mogu da smislim sta. :think: :lol: :idea:
 
Nesto razmisljam ovih dana... U poslednjih mesec dana u mojoj okolini sklopilo se nenormalo mnogo brakova!!! Mlada je u 90% slucajeva trudna... Znam samo dva para u poslednje vreme gde to nije slucaj!
Interesuje me sta vi mislite!!!
Da li je situacija kod nas toliko losa da se parovi sad vencavaju samo zato sto "moraju"?
Da li su muskarci toliko nepazljivi kada im se desava da im devojka ostane u drugom stanju?
Ili su devojke te koje su nepazljive?
Ili su devojke nasle caku i uhvatile frajera na bebu?
Za neke od tih parova znam da i nisu bili u sjajnoj vezi... Da li biste se Vi udale zato sto ste trudne a odnos sa voljenom osobom bas i ne blista?

a mozda ON hoce da uhvati NJU!!!nije to tako naivno i nevino...meni se tako nesto ruzno dogodilo i degenerik je odjeban!!!zato,uvek zastita ,tabletice i ostalo i nema brige...a pitanje...nebi se udala u tom sl,samo zbog toga ,ima i drugih raznih resenja.
 

Back
Top