Ugovor sa Fiatom pun pogodak

Pa pazi, to sve nije u rangu 6.999 koliko košta Punto. Kad uzmemo u obzir da je razlika u kamati gotovo neverovatnih 10-15%, nije ni čudo što su Srbi navalili toliko na Punta.

Ali obzirom na ovaj potez Fiata i Dinkića, očekivano je dalje snižavanje cena ostalih proizvođača.

Za sada je best-buy kod nas Ford Fiesta za 9,999 evra

Fiesta Classic jeftinija 3.000 evra

'Još pametniji izbor' - ograničena količina verzije sa petoro vrata, motorom od 80 KS i izuzetno bogatom opremom za 9.990 evra

Generalni uvoznik Forda, Grand Motors, u ponudi ima ograničenu količinu modela Fiesta Classic u verziji SVP sa petora vrato, benzinskim motorom od l,4 litra ( 16V ), 80 KS i obogaćenim paketom opreme Trend, koja se može preuzeti odmah po uplati 9.990 evra. To je za tačno tri hiljade evra manje od prvobitno formirane cene za ovu verziju.

Fiesta u ovoj varijanti standardno je opremljena toniranim staklima, trećim stop svetlom, vazdušnim jastucima (airbag) za vozača i suvozača, servo upravljačem podesivim po visini, kodiranim ključem (imobilajzer), deljivim zadnjim sedištima (60:40), obrtomerom, držačem za čašu napred, digitalnim satom, upaljačem i pepeljarama, daljinskim centralnim zaključavanje sa daljinskim otvaranjem prtljažnika, sedištem vozača podesivim po visini, elektro podizačima prozora napred, ABS-om, parcijalno obojenim branicima, a prilagođena je i za hladan start (do -25º),.

Na spisku dodatne opreme uključene u ovu cenu (koja se ranije dobijala uz doplatu) su aluminijumski naplaci od 15 inča, svetla za maglu, klima uređaj, radio/CD ICE 8, četiri zvučnika, dodatna utičnica za MP3 player i metalik boja (srebrna, tamno siva, crvena i crna).

Za Fiestu Classic važi dvogodišnja garancija na celo vozilo, dok karoserija ima dvanaestogodišnju garanciju na koroziju.

„Ova verzija, sa popustom i sniženom carinom, ima izuzetno dobar odnos cene u odnosu na kvalitet, ugrađenu opremu i renome marke“, kaže direktor prodaje vozila Ford u Grand Motorsu, Petar Spajić.
 
Druže, novo je novo. A punto je daleko od Yuga, vozio sam oba, veruj mi na reč. A da daš 7000 za polovan auto, je u najmanju ruku, glupo... Sem ako nisi klasičan Srbin, koji po svaku cenu mora da vozi nemački auto.

Jeste,ali za 7 000 mozes da kupis veoma kvalitetan auto a nov punto je svetlosnu godinu daleko od clia starog par godina.

Dajes za auto onoliko koliko vredi,mnogo je gluplje uopste kupovati punta ako se imalo razumes u auta.

Nije punto daleko od juga,malo modifikovan i to je to,mada opet juga po falinkama ne mozes nadyebati.

Klasican srbin ne vozi po svaku cenu nemacki auto,to je glupost.

Sve u svemu sigurno je bolje kupiti polovnjak za 7 000 eu pa cak i neka je bmw koji je star i 10 godina i trosi ko lud,od punta,ALI IMAS MNOGO BOLJIH RESENJA.

napr. po meni samo neobavesten covek moze da da za punta 7 000 a da pritom ne kupi za iste pare skoro novog clia,skodu fabiu iliti jos 300 modela.
 
Jeste,ali za 7 000 mozes da kupis veoma kvalitetan auto a nov punto je svetlosnu godinu daleko od clia starog par godina.

Dajes za auto onoliko koliko vredi,mnogo je gluplje uopste kupovati punta ako se imalo razumes u auta.

Nije punto daleko od juga,malo modifikovan i to je to,mada opet juga po falinkama ne mozes nadyebati.

Klasican srbin ne vozi po svaku cenu nemacki auto,to je glupost.

Sve u svemu sigurno je bolje kupiti polovnjak za 7 000 eu pa cak i neka je bmw koji je star i 10 godina i trosi ko lud,od punta,ALI IMAS MNOGO BOLJIH RESENJA.

napr. po meni samo neobavesten covek moze da da za punta 7 000 a da pritom ne kupi za iste pare skoro novog clia,skodu fabiu iliti jos 300 modela.

Punto nije jeftin za samo za kupovinu, već i za otplatu. Da su kamatne stope svuda iste, onda bi bilo glupo polemisati o tome. S druge strane, za 7000 evra i nema baš bolje kupovine. Clio je od 10000 pa nagore, kao i škoda. Imaš i Aveo, Pežo 206 sedan i ostale za te pare, ali to je 3000 evra više u startu + kamate. Ja recimo imam para da kupim nov auto od 7-8000, i da ga vozim, ali nemam 7000 za polovnjak i da ga posle krpim. Simple as that.
 
Mazda3 (2010) - $16000CAD (9700eura)

mazda-3-2010-img_1.jpg



Ma posao veka :ok:
....ebote, sta ti je glup covek, i jos ga nije sramota temu da postavi :hahaha:
 
Punto nije jeftin za samo za kupovinu, već i za otplatu. Da su kamatne stope svuda iste, onda bi bilo glupo polemisati o tome. S druge strane, za 7000 evra i nema baš bolje kupovine. Clio je od 10000 pa nagore, kao i škoda. Imaš i Aveo, Pežo 206 sedan i ostale za te pare, ali to je 3000 evra više u startu + kamate. Ja recimo imam para da kupim nov auto od 7-8000, i da ga vozim, ali nemam 7000 za polovnjak i da ga posle krpim. Simple as that.

Gde bre polovan klio 10 000 pa na gore,mora da si nesto pogresio?

Punto uopste nije jeftin.

Sta ti je dalibore kakv klio preko 10 000,za 7 000 mozes da nadjes golfa 4 o cemu ti pricas?

Druze izgleda da ti nemas blage o automobilima.

Polovan auto-je auto koji je izasao iz radnje.
Havarisan auto-udaran auto.

Izgleda da si pomesao neke stvari,mi ne pricamo o havarisanim nego o polovnim automobilima ;)
 
Evo ja odmah kupujem tu mazdu za te pare.

Mazda3 Sport (5 vrata)
1.4i CE 62 / 84 5 brzina € 12.790
1.4i TE 62 / 84 5 brzina € 13.990
1.6i CE 77 / 105 5 brzina € 13.490
1.6i TE 77 / 105 5 brzina € 14.690
1.6i Active 77 / 105 5 brzina € 15.990
1.6i Active AT 77 / 105 4 brzine automatik € 16.990
1.6i Active Plus 77 / 105 5 brzina € 16.690
2.0i GTA 110 / 150 6 brzina € 19.590
2.3i DISI Turbo MPS 191 / 260 6 brzina € 24.490
CD90 CE 66 / 90 5 brzina € 14.790
CD90 TE 66 / 90 5 brzina € 15.890
CD110 CE 80 / 110 5 brzina € 15.390
CD110 Active 80 / 110 5 brzina € 17.790
CD110 Active Plus 80 / 110 5 brzina € 18.490
CD143 Active Plus 105 / 143 6 brzina € 19.090
CD143 GTA 105 / 143 6 brzina € 20.890
 
Evo ja odmah kupujem tu mazdu za te pare.

Dobro burazeru ja sam ti jos postavio i link da ne bi ispalo da izmisljam cenu, a ako Mazda prodaje to auto po toj ceni za Kanadu, onda to auto moze samo jeftinije da nude za srpsko trziste, a sada ko je predstavnik Mazde u Srbiji i ko se ugradjuje duplo vise nego predstavnik u bilo kojoj drugoj zemlji + moraju da se "podmazu" lopovi u Vlasti Srbije, e to je nesto drugo.
Plus ne znam ni cije su to cene, tj. za cije trziste, logicno je da se Mazda nece prodavati za istu cenu u Dubaiu (mada sumnjam da ce neko tamo da je vozi) i u Srbiji, ali opet se svodi da je cena jeftinija za zemlje sa nizim standardom.


Mazda3 2010 - 9700eura ($16000CAD) ... sto znaci, da u Srbiji treba samo jeftinija da bude .... ali dobro, Punto je posao veka, rece degenerik Rale i osta ziv :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Људи бре, како вам није јасно да се дописујете са неколицином ДС-Геј стручњака за све теме ...

Њима да кажу :
- Скочи у бунар јер је то партијска одлука,
скочили би без трунке размишљања !

Уместо малих сивих и белих ћелија имају ничим прекинуто жутило ...
Магистрала доопе-глава је максимално проходна,
 
Ne lupajte gluposti ovo su odlicne vesti. Kako za nasu industriju automobila tako i za nashe gradjane. Nadam se samo da je ovo tek pocetak i da ce sa "zastavinih" montaznih traka uskoro silaziti i mnogo bolji automobili usmereni pre svega na izvoz. Ako su mogli Rumuni(oni sto su se do juce davili u znoju na nasim njivama za neku bednu platu) postigli uspeh sa mrtvom "dachiom" mozemo i mi:heart::heart::ok::ok:
 
Dobro burazeru ja sam ti jos postavio i link da ne bi ispalo da izmisljam cenu, a ako Mazda prodaje to auto po toj ceni za Kanadu, onda to auto moze samo jeftinije da nude za srpsko trziste, a sada ko je predstavnik Mazde u Srbiji i ko se ugradjuje duplo vise nego predstavnik u bilo kojoj drugoj zemlji + moraju da se "podmazu" lopovi u Vlasti Srbije, e to je nesto drugo.
Plus ne znam ni cije su to cene, tj. za cije trziste, logicno je da se Mazda nece prodavati za istu cenu u Dubaiu (mada sumnjam da ce neko tamo da je vozi) i u Srbiji, ali opet se svodi da je cena jeftinija za zemlje sa nizim standardom.


[

Ovo su cene za Srbiju. Obaj link su američki dolari, a ne kanacki :cool: Kad nemaš para dobar je i Punto. Bolji je od Jugića, starije je tehnologije, pa ne moraš u servis da promeniš osigurač ili akumulator. Sve u svemu, dobra opcija za Srpski auto, a broj unapred prodatih vozila govori da možemo da mlatimo do sutra, pobrisao je doope konkurencijom. Samo nama to odgovara, jer i ostali moraju da smanje marže i kamate.
 
Ne lupajte gluposti ovo su odlicne vesti. Kako za nasu industriju automobila tako i za nashe gradjane. Nadam se samo da je ovo tek pocetak i da ce sa "zastavinih" montaznih traka uskoro silaziti i mnogo bolji automobili usmereni pre svega na izvoz. Ako su mogli Rumuni(oni sto su se do juce davili u znoju na nasim njivama za neku bednu platu) postigli uspeh sa mrtvom "dachiom" mozemo i mi:heart::heart::ok::ok:

Dacia nije mrtva ona i dalje postoji a Zastava vise ne postoji...u tom eje razlika i to velika.Zastava u najboljem slucaju moze da postane jedna od montaznih traka FIAT-a
 
Ovo su cene za Srbiju. Obaj link su američki dolari, a ne kanacki :cool: Kad nemaš para dobar je i Punto. Bolji je od Jugića, starije je tehnologije, pa ne moraš u servis da promeniš osigurač ili akumulator. Sve u svemu, dobra opcija za Srpski auto, a broj unapred prodatih vozila govori da možemo da mlatimo do sutra, pobrisao je doope konkurencijom. Samo nama to odgovara, jer i ostali moraju da smanje marže i kamate.

Ne, to su kanadski dolari u pitanju, jer su to cene sa YAHOO CANADA i cene za kanadsko trziste, a sada sto kazes da su to cene za Srbiju, pa majstore oni vama mogu da stave i da je 30 000 eura, ja ti samo kazem koliko kosta u svetu i zemljama sa 10 puta jacim standardom, a sto vi imate lopove u svakom sektoru drustva i deru vas ko jarce, to je nesto sasvim drugo.
Zipa kad u Kanadi na toj ceni sto sam ti dao, dobro zaradjuju, sta vama ti rade tamo....to nije kriminal, to je KLANJE.

p.s. Srbija je definitivno najgluplje trziste, ali ja stvarno nebi imao srca da tako derem narod, pa sta sam god pogledao cene su vam od 50-100% skuplje (elektronika itd.), a o platama necu ni da pricam....prosto mi je neshvatljivo da narod moze biti tako glup i da dopusti da ga tako muzu.
 
Ne, to su kanadski dolari u pitanju, jer su to cene sa YAHOO CANADA i cene za kanadsko trziste, a sada sto kazes da su to cene za Srbiju, pa majstore oni vama mogu da stave i da je 30 000 eura, ja ti samo kazem koliko kosta u svetu i zemljama sa 10 puta jacim standardom, a sto vi imate lopove u svakom sektoru drustva i deru vas ko jarce, to je nesto sasvim drugo.
Zipa kad u Kanadi na toj ceni sto sam ti dao, dobro zaradjuju, sta vama ti rade tamo....to nije kriminal, to je KLANJE.

p.s. Srbija je definitivno najgluplje trziste, ali ja stvarno nebi imao srca da tako derem narod, pa sta sam god pogledao cene su vam od 50-100% skuplje (elektronika itd.), a o platama necu ni da pricam....prosto mi je neshvatljivo da narod moze biti tako glup i da dopusti da ga tako muzu.

Navika je čudo. A biti glup je lakše. Vidiš valjda i sam.
 

Back
Top