Ugovor sa Fiatom pun pogodak

kosta 9 000 evra na kredit bez kamate..........
za te pare u toj klasi nema nijedan......ako ne racunamo nas yugo, ruska kola ili neke najmanje tipa matiz

kosta 9500 a za te pare moze da kupis mnogo bolje automobile u klasi - navescu ti samo jedan koji taj tvoj trulez od fiata sije za 3 duzine - reno clio storia moze da se kupi od 8.000 evra a model sa 1.2 motorom i 16V i brdo opreme kosta 9.500 evra.
 
Poslednja izmena:
Al' si ti militantno raspolozen:mrgreen:

'Oces da mi Rale uhvati maglu i zavrsi negde na zapadnoevropskoj ''bausteli'':mrgreen::hahaha::hahaha:

Posle kukamo za ''kadrovima'':mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:

Taj naradnik na bausteli da zavrsi :roll: ... pa njemu je najlakse guzice da da kad mu je u glavi brisani prostor :D ... jos ce braca siptari dobro da ga prodaju zapadnim partnerima, ima tamo bolesnika sto vole male degenericne decake, to je EKSKLUZIVA u tim bolesnim krugovima. :hahaha: :rotf:
 
Mazda3 (2010) - $16000CAD (9700eura)

mazda-3-2010-img_1.jpg



Ma posao veka :ok:
....ebote, sta ti je glup covek, i jos ga nije sramota temu da postavi :hahaha:

tupsone ta mazda ovde kosta 15 000
a nije to malo ni u kanadi......koliko li ti tamo moras da operes sudova za te pare
 
Počela probna proizvodnja Punta

U kragujevačkoj fabrici automobila Zastava počela je probna proizvodnja školjki za model Punto, izjavio je agenciji Beta generalni direktor Grupe Zastava vozila Zoran Radojević.

Zoran Radojević rekao je da je u pogonu Karoserija sa traka sišla prva školjka za Punto koja nosi broj 7.000.001, dodajući da će u toku prvog dana proizvodnje biti napravljeno pet školjki, a da će se narednih dana taj broj popeti na deset.

Radojević je naveo da probnu proizvodnju prati direktor Fiatove fabrike u Torinu i deset stručnjaka, koji, kako je rekao, sagledavaju mogućnost da se na postojećoj opremi poveća obim proizvodnje s obzirom na veliku tražnju Punta.

"Radi se na podešavanju opreme kako bi se ujednačio kvalitet proizvodnje sa standardima Fiata i razmotrila mogućnost da se na najekonomičniji način proizvede i više vozila nego što je prvobitno bilo predviđeno", rekao je on.

Na tom poslu, dodao je Radojević, angažovano je oko 100 radnika Zastave.

Generalni direktor Zastava vozila nije želeo da kaže koliko bi mogao da bude povećan obim proizvodnje Punta, ali je podsetio da je u 2009. godini predviđena minimalna proizvodnja 15.000 vozila.

Za kupovinu kragujevačkog Punta na kredit do sada je, prema podacima Ministarstva ekonomije Srbije, pristiglo 17.880 zahteva.

Punto se, prema rečima Radojevića, proizvodi opremom koja je služila i za proizvodnju Zastave 10 i u koju je Zastava ranije investirala 12 miliona evra.

Kragujevačka fabrika automobila Zastava je u 2007. i 2008. godini proizvela oko 6.000 Zastava 10, modela identičnom Puntu. U prošloj godini prodato je oko 4.000 tih licencnih automobila.

У време када пуцају кредити и када све владе света апелују на грађане ДА НЕ УЗИМАЈУ КРЕДИТЕ, влада Србије АПЕЛУЈЕ ДА УЗИМАЈУ КРЕДИТЕ- и то не за запошљавање или машине, већ за ауто да се возикају.

Од 17,000 захтева за кредит, колико ће Пунта бити одузето јер ће у међувремену купци да остану без посла?
 
tupsone ta mazda ovde kosta 15 000
a nije to malo ni u kanadi......koliko li ti tamo moras da operes sudova za te pare

Manje nego sto ti moras da popusis kara u Srbiji :mrgreen:
Kazem ja, majmunima oni mogu da prodaju i za 30 000, a ko je glup, vidi se na ceni po kojoj vam prodaju nesto sto u zemljama sa 10 puta vecim standardom kosta 50% manje.
Ae paljba sada, opet si ispao glup i jednom smo konstatovali da si samo dobar kovac u bulju, bezi sad decku, nek se on bakce sa tvojim hendikepom. :hahaha:
 

Manje nego sto ti moras da popusis kara u Srbiji :mrgreen:
Kazem ja, majmunima oni mogu da prodaju i za 30 000, a ko je glup, vidi se na ceni po kojoj vam prodaju nesto sto u zemljama sa 10 puta vecim standardom kosta 50% manje.
Ae paljba sada, opet si ispao glup i jednom smo konstatovali da si samo dobar kovac u bulju, bezi sad decku, nek se on bakce sa tvojim hendikepom. :hahaha:

e vidis za demokrate je logicno da Mazda 3 bude 50% skuplja u Srbiji gde je plata prosecna 300 evra nego u kanadi gde je prosek plata 2000 evra :hahaha:
 
pricali smo za kes a gloop si sam kad mozs da poredis jedan fiat KANTO sa reno cliom - u toj klasi malih gradskih automobila fiat punto je ubedljivo najgori.

ja sad da me covek pita koji je gori od punta ne mogu da se setim.

pricali smo o kreditima............nisi pazio na casu tihi
a clio i punto su slicni po svemu, ako si pratio auto magazine uvek su bili konkurenti sa jos npr. pezo206, korsom itd.
 
e vidis za demokrate je logicno da Mazda 3 bude 50% skuplja u Srbiji gde je plata prosecna 300 evra nego u kanadi gde je prosek plata 2000 evra :hahaha:

Evo ti sada lista od 30 000 automobila za 9000 eura koji su 1-2g stari.
Ja kad bi video nekoga da vozi novog Punta, zaustavio bi ga na putu poslao na obavezan psihijatrijski pregled :hahaha: :rotf:

30 000+ automobila za 9 000eura (1-2g starosti)
 

Manje nego sto ti moras da popusis kara u Srbiji :mrgreen:
Kazem ja, majmunima oni mogu da prodaju i za 30 000, a ko je glup, vidi se na ceni po kojoj vam prodaju nesto sto u zemljama sa 10 puta vecim standardom kosta 50% manje.
Ae paljba sada, opet si ispao glup i jednom smo konstatovali da si samo dobar kovac u bulju, bezi sad decku, nek se on bakce sa tvojim hendikepom. :hahaha:

:rotf::hahaha::rotf::hahaha::rotf::super:
 

Back
Top