Нигер раскинуо споразум са САД истерује америчку базу са 1.100 војника!

Ja tacno znam da je moj narod 90-ih cinio zlocine.Ali ti neces da znas da je tvoj narod narod cinio zlocine.Sa mamine strane su svi i kao borci i civili i djeca od 16 godina zavrsili u logoru.Snaja i tetka silovane.Da to su radili i pripadnici tvog naroda.
Naravno da jesu ja to ne osporavam, ljudi su isti, ali razlika je sto je to kod Srba dolazio iz samog vrha zato su i srusene ama bas sve dzamije na teritoriji RSa i postojestotine grobnica koje su Srbi napravili dok se one u kojima Srbi leze na prste mogu nabrojati to je problem. Takva akcija rusenja svih bogomolja je samo moguca ako je dosla iz vrha. Srbi su odlucili da otkinu komad Bosne na veoma krvave nacin ohrabljeni oruzjem JNA i da izbrisu sve tragove da su drugi postojali zato je i rusenje svih dzamija. Srbi i danas istinu izbjegavaju. Jadno.
 
Naravno da jesu ja to ne osporavam, ljudi su isti, ali razlika je sto je to kod Srba dolazio iz samog vrha zato su i srusene ama bas sve dzamije na teritoriji RSa i postojestotine grobnica koje su Srbi napravili dok se one u kojima Srbi leze na prste mogu nabrojati to je problem. Takva akcija rusenja svih bogomolja je samo moguca ako je dosla iz vrha. Srbi su odlucili da otkinu komad Bosne na veoma krvave nacin ohrabljeni oruzjem JNA i da izbrisu sve tragove da su drugi postojali zato je i rusenje svih dzamija. Srbi i danas istinu izbjegavaju. Jadno.
Kreces iz pogresne godine.Vrati se u 1941.i vidi ko puni grobnice i ko najvise strada.E 1992.Srbi nisu htjeli da prodju kao 1941.
 
Kreces iz pogresne godine.Vrati se u 1941.i vidi ko puni grobnice i ko najvise strada.E 1992.Srbi nisu htjeli da prodju kao 1941.
E jbg 1941 sad cu ja tebi nabrajiti sta su Drazini cetnici uradili po Sandzaku i istocnoj Bosni pa ces ti meni itd. Na Japan padale nuklearke pa ne mrze SAD to su bas sto se kaze srpska posla, trebao si kao Mladic u Srebrenici, vrijeme da se osvetimo Turcima, kakve gluposti cuj 1941 znaci vi se sve vrijeme ko fol zivjeli zajedno sa nama bratstvo i jedinstvo i cekali nekakve osvete, koliko podlo i zalosno.
 
Screenshot_20240317_200503_Reddit~2.jpg
 
E jbg 1941 sad cu ja tebi nabrajiti sta su Drazini cetnici uradili po Sandzaku i istocnoj Bosni pa ces ti meni itd. Na Japan padale nuklearke pa ne mrze SAD to su bas sto se kaze srpska posla, trebao si kao Mladic u Srebrenici, vrijeme da se osvetimo Turcima, kakve gluposti cuj 1941 znaci vi se sve vrijeme ko fol zivjeli zajedno sa nama bratstvo i jedinstvo i cekali nekakve osvete, koliko podlo i zalosno.
Okreci ti kako hoces.
Mozes li mi reci kako vasa mrznja prema Srbima ne prestaje,a sa Hrvatima se lizete bez problema?
Imas svoj forum klix.ba i tamo su ti sve istomisljenici.
Kada procitas Planirani haos javi se.
Ibran Mustafic pise kako ste bili,,naivni"i spremali se za rat.
 
Liju suze jer ne žive u je.benom Nigeru? Možda radosnice.
Време колонија и колонијалиста је прошло, дефинитивно.

Макрон сад пизди и прети Путину некаквом инвазијом ка истоку, кад је коначно сагледао све последице повлачења храбрих легионара из Нигера.

Колонијалисти ће остати ускраћени за много тога, након устоличења руса и кинеза у афричким државама.

Када им Путин и Си заврну славину са афричким ресурсима, биће весеља у Западној Европи, које куде? :kafa:
 

Нигер раскинуо споразум са САД – истерује америчку базу са 1.100 војника!!!​


НИГЕР је раскинуо војни споразум са Сједињеним Државама који је дозвољававо америчким трупама да остану у земљи.​


738869_tan2023-07-3019371643-7_f.jpg


Платите нам кафу ; )

Британска новинска агенција Reuters навела је да то потврдио званични представник војне прелазне владе те афричке земље Амаду Абдраман.

Одлука о отказиовању ступа на снагу одмах, а донета је одмах по звршетку посете Нигеру помоћника америчког државног секретара за питања Африке Мол Фи и шефа Афричке команде Оружаних снага САД генерала Мајкла Ленглија.


01000000-0aff-0242-8b3f-08db90f58a15_w408_r1.jpg



Абдраман је оптужио Вашингтон да је нарушио дипломатски протокол јер није информисао Ниамеј ни о саставу делегације, ни о датуму доласка ни о дневном реду који Стејт департман предлаже.

Почетком 2024-те су амерички медији преносили да САД разматрају могућност да своје војнике из Нигера пребаце у друге земље Западне Африке.


Нешто раније је у Ниамеј долазила заменица Ентони Блинкена Викторија Нуланд да би убедила његов војни врх да не дира у америчку базу дронова

Крајем прошле године у Нигеру је било око 1.100 америчких војника и официра.


Раније је колумниста америчке новинске агенције Bloomberg, Андреас Клут, оценио да власти САД и даље избегавају да рушење власти у Нигеру назову државним ударом „због страха од прекида војне сарадње са земљом у стратешки важном региону“.

https://srbin.info/svet/niger-raskinuo-sporazum-sa-sad-isteruje-americku-bazu-sa-1-100-vojnika/

Све је више слободних држава на свету које се ослобађају америчке окупације и зла.

На жалост Србија није једна од њих. Ми смо најгори.


Док Нигерци као најсиромашнији на свету уз Чад протерују окупаторе своје земље и народа - Србија са Вучићем на челу, тим истим америчким окупаторима и крвницима српског народа поклања зграду генералштаба да на месту симбола наше слободе и независности - прави амерички јебарник и коцкарницу.


Земљо отвори се.


Браво за Нигер! А ваљда ће после ове генерације издајника и западних дупелизаца и у Србији доћи на власт неко ко ће нас повести у борбу за слободу против америчког зла.
a sta ce uopste americke trupe u africi ili bilo gde u svetu?
Jel ima Srbija svoje trupe u Boliviji, Tajlandu, Portugalu ?
smrdljiva anglo-americka djubrad.
 
Sam sebi uskačeš u usta. San Francisko i Kalifornija su bastion ideje o besplatnom zdravstvu i školstvu, i pride brige o migrantima koji preskaču granicu. Pošto sami podržavaju takvu s*anje-politiku ne vidim zašto bi se ijedan Amerikanac stresirao zbog njihove patnje i beskućništva. Uostalom, uvek mogu da krenu put Nigera, u zagrljaj nesvrstanog naroda.
За Америку је предвиђено Бесмртно Учење Нације Ислама и њеног Лидера Елијаха Мухамеда!

1710760538231.png
 
sad vidite kako je lako osloboditi se zapadnog kolonijalizma i terora
a svi smo bili isprepadani americkom snagom, armijom, bogatstvom, .............koje smo gledali u holivudskim filmovima.
Amerika je izmisljena civilizacija koja nikada nije postojala . ..........Gorgona.........zemlja kapetana Nema.
 
a svi smo bili isprepadani americkom snagom, armijom, bogatstvom, .............koje smo gledali u holivudskim filmovima.
Amerika je izmisljena civilizacija koja nikada nije postojala . ..........Gorgona.........zemlja kapetana Nema.
Američka vojska je početkom 90tih u odnosu na ostale posedovala vanzemaljsku tehnologiju.

Rusija i Kina su se šokirale kada su videle Pustinjsku oluju i prionile su na rad, dok su oni napredovali Ameri su uljuljkani svojom superiornošću spavali na lovorikama i fokusirali se na zarađivanje para. Sada su oni šokirani.
 
Američka vojska je početkom 90tih u odnosu na ostale posedovala vanzemaljsku tehnologiju.

Rusija i Kina su se šokirale kada su videle Pustinjsku oluju i prionile su na rad, dok su oni napredovali Ameri su uljuljkani svojom superiornošću spavali na lovorikama i fokusirali se na zarađivanje para. Sada su oni šokirani.
videli smo "uspeh" te "najjace" armije sveta..............u vijetnamu, koreji, kambodzi, kubi.........tada, a danas u avganistanu, siriji, jemenu, srbiji, a posebno u ukrajini.
Njihovi vojnici su nakiceni ko novogodisnje jelke sa raznim tehnoloskim pomagalima ne zato sto su tako efikasni na bojnom polju vec zato sto je jevrejski lobi narucio tu opremu od jevrejskih liferanata vojne opreme...........sto sve placa americki i evropski poreski obveznik. Njihova vojska je produkt , profit jevrejskih kapitalista i nije predvidjen za upotrebu vec samo za ulaganje u takvu armiju. Morao se naci objekt kome ce se prodavati vojna oprema...........iako tottalno nefunkcionalna. Isto je i sa vojnom tehnikom od tenka, aviona, broda..............sve je to smisljeno iskljucivo radi profita a ne radi uspeha na bojnom polju.
Zato je ruska vojna tehnika neuporedivo jevtinija jer nije pravljena za profit vec da donese pobedu na bojnom polju pa su joj perfomanse prilagodjene potrebama u borbi a ne potrebama za sto veci profit. Uporedimo samo pesadijsko naoruzanje. Kalasnjikov od 1500 dolara , model star 70 godina, postize bolji efekat od najmodernije americke pesadijske puske koja je desetostruko skuplja od kalasnjikova.........ne radi cene proizvodnje i radne snage vec radi bespotrebnih a skupih detalja koji samo opterecuju vojnika u borbi.
Jasno je ko dan da ratovi jevrejima sluze za bogacenje a americka vojska , kao i svaka druga na svetu treba da je samo topovsko meso u procesu ostvarenja profita jevrejske vojne industrije........i ne samo industrije, jer se naoruzanje placa kreditima od banaka koje su u jevrejskim rukama, .........kao i izgradnja u ratovima razorenih drzava koje opet finansiraju jevrejske banke a radove dobijaju mega-konzerni koje kontrolisu jevreji.....................

svi mi i srbi i rusi i amerikanci i nemci i ustase i cetnici, huti i palestinci i argentinci i englezi i francuzi, i japanci, i .........svi smo mi topovsko meso u rukama nekolicine jevrejskih dinastija.

apsurdno je govoriti o ratovima na nacin na koji smo nauceni jer ti ratovi nisu ono sto mi vidimo i kako nam mediji prikazuju. Danas to vecina sveta zna ........a znace se jos vise i to vrlo uskoro.
 

Back
Top