Нигер раскинуо споразум са САД истерује америчку базу са 1.100 војника!

Znači ostaju bez prihoda od Amerikanaca i bez struje kada Amerikanci pokupe generatore kojima,su opskrbljivali okolna naselja.
Veseli se Afriko
Само Дивљи Запад је у стању да направи генераторе?
Не морате сами више да се уплаткавате, даље ће ићи спонтано. Тржишта капитала и роба - ко то беше Дивљи Запад?
 
Само Дивљи Запад је у стању да направи генераторе?
Не морате сами више да се уплаткавате, даље ће ићи спонтано. Тржишта капитала и роба - ко то беше Дивљи Запад?
Da Afrikanci mogu sami koristili elektriku ne bi zivjeli u mraku. Čak i Južna Afrika sada ima redukcije od po 12-16 sati dnevno jer su tako sposobni.
 
Jesi li ti svestan svoje nesvesti? Po cemu je Ukrajina bila ruska kolonija? Jesu li u njoj bile ruske vojne baze? Jel Rusija sramno pljackala Ukrajinu ko sto Makaroni and co pljackaju Niger+druge?
Vi us(r)ofili ste odavno u debeloj svadji sa realnoscu i logikom.
Cecenija i sve te zemlje u tom dijelu su ruske kolonie, nakon pada Osmanlijskog carstva Rusija je zauzela te dijelove i ne pusta ih. Kao sto smo mi bili pod Osmanlijama sad su oni pod Rusima samo je razlika jer je 2024 godina a Osmanlije su bile prije 200 godina.
 
Da Afrikanci mogu sami koristili elektriku ne bi zivjeli u mraku. Čak i Južna Afrika sada ima redukcije od po 12-16 sati dnevno jer su tako sposobni.
Jer Kina to ne može da proizvede i dostavi.

Teška su vremena došla za zapadne lopune.
 
Cecenija i sve te zemlje u tom dijelu su ruske kolonie, nakon pada Osmanlijskog carstva Rusija je zauzela te dijelove i ne pusta ih. Kao sto smo mi bili pod Osmanlijama sad su oni pod Rusima samo je razlika jer je 2024 godina a Osmanlije su bile prije 200 godina.
Da Rusija je uzela te delove današnje Ukrajine i naselila ih. Pa su tako naselili Odesu i celu Novorusiju , jesi kad čuo za Potenkina i Potenkinova sela.
 
Абдраман је оптужио Вашингтон да је нарушио дипломатски протокол јер није информисао Ниамеј ни о саставу делегације, ни о датуму доласка ни о дневном реду који Стејт департман предлаже.
uhhh jeste. to je bas pravi razlog :hahaha1:
 
Svasta biva po Srbin.infu.

haha-michael-scott-0kiu9diuqjfru72i.gif

jeste. jedini izvor srpin info
 
Cecenija i sve te zemlje u tom dijelu su ruske kolonie, nakon pada Osmanlijskog carstva Rusija je zauzela te dijelove i ne pusta ih. Kao sto smo mi bili pod Osmanlijama sad su oni pod Rusima samo je razlika jer je 2024 godina a Osmanlije su bile prije 200 godina.
Ruska kolonija Čečenija, grad Grozni ! Dao tvoj dobri Allah dželle šanuh da neko i tvoje Čekrćiće ovako kolonizira !0_66607_f2a9248e_orig.jpg2a467358b66620a227e3eb1e60dfca654a72155b.jpg
 
Ruska kolonija Čečenija, grad Grozni ! Dao tvoj dobri Allah dželle šanuh da neko i tvoje Čekrćiće ovako kolonizira !Pogledajte prilog 1516329Pogledajte prilog 1516330
Sto im ne dadose da se odvoje, placaju hiljadama zivota u Ukrajini i naftom, da mogu svoju naftu da koriste bili bi bogati, sad ginu po Ukrajini za par hiljada eura. Naravno da su kolonija sta su drugo. Tih par zgrada je nista koliko bogatstvo imaju.
 
Sto im ne dadose da se odvoje, placaju hiljadama zivota u Ukrajini i naftom, da mogu svoju naftu da koriste bili bi bogati, sad ginu po Ukrajini za par hiljada eura. Naravno da su kolonija sta su drugo. Tih par zgrada je nista koliko bogatstvo imaju.
Tako je Salko.Treba pustiti da se Republika Srpska odvoji.Narod zeli i zasto ih s ilom zadrzavati.
 
Tako je Salko.Treba pustiti da se Republika Srpska odvoji.Narod zeli i zasto ih s ilom zadrzavati.
Republika Srpska nije ni republika ni drzava samo entiteit koji nema pravo na otcepljenje, to ne moze nigdje u svijetu pa ni u Bosni. I da se otcijepi kako bi to izgledalo na dva dijela, Brcko je BIH ugovorom 100 godina. To samo Mile ronhil krezubim pricu prosipa i bogati se.
 
Republika Srpska nije ni republika ni drzava samo entiteit koji nema pravo na otcepljenje, to ne moze nigdje u svijetu pa ni u Bosni. I da se otcijepi kako bi to izgledalo na dva dijela, Brcko je BIH ugovorom 100 godina. To samo Mile ronhil krezubim pricu prosipa i bogati se.
Dje sad zapelo.Reko evo Salko poklanja nezavisnost Ceceniji,sad ce i Srpskoj.Salko ,Salko pa ko vas ne zna.
 
Nigdje nije zapelo, otkud ti ta ideja Cecenija je republika a ne entiteit kad budete zvanicno republika i vama cu pokloniti nezavisnost
Citaj ti Planirani haos.
Procitaj i kako ti je Alija pokusao ubiti Komandanta Sefera.
Mozes misliti sta je taj um mogao da uradi obicnoj raji kad pokusa ubiti prvog covjeka armije.Sta mislis o MarkalamaI i II?
 
Citaj ti Planirani haos.
Procitaj i kako ti je Alija pokusao ubiti Komandanta Sefera.
Mozes misliti sta je taj um mogao da uradi obicnoj raji kad pokusa ubiti prvog covjeka armije.Sta mislis o MarkalamaI i II?
Znam samo sta sam ja prosao i moja familija u srpskim logorima u Prijedoru, citavo prezime nestalo, zavrsili
u jamama oko Prijedora.
 
Amerika vec propada. Uprkos enormnoj i bezocnoj pljacki tudjih prirodnih bogastava. Ukucaj npr San Francisco+ homeless, hiljade beskucnika zive u satorima na trotoarima ulica, nadrealne slike, toga nema ni u Somaliji i Eritrei.
Duboko bolesna i izopacena drzava u kojoj je novac merilo svega. Desetine miliona ljudi bez zdravstvenog osiguranja se lece metodima iz srednjeg veka, ako nemas pare crkni. Fuj!

Sam sebi uskačeš u usta. San Francisko i Kalifornija su bastion ideje o besplatnom zdravstvu i školstvu, i pride brige o migrantima koji preskaču granicu. Pošto sami podržavaju takvu s*anje-politiku ne vidim zašto bi se ijedan Amerikanac stresirao zbog njihove patnje i beskućništva. Uostalom, uvek mogu da krenu put Nigera, u zagrljaj nesvrstanog naroda.
 
Da Rusija je uzela te delove današnje Ukrajine i naselila ih. Pa su tako naselili Odesu i celu Novorusiju , jesi kad čuo za Potenkina i Potenkinova sela.
Сви се подсмевају "Потемкиновим селима", раније татарским "Дивљим пољима", а данас су то огромни градови и насеља, осим оних које је садашњи рат раселио.
 
Znam samo sta sam ja prosao i moja familija u srpskim logorima u Prijedoru, citavo prezime nestalo, zavrsili
u jamama oko Prijedora.
Ja tacno znam da je moj narod 90-ih cinio zlocine.Ali ti neces da znas da je tvoj narod narod cinio zlocine.Sa mamine strane su svi i kao borci i civili i djeca od 16 godina zavrsili u logoru.Snaja i tetka silovane.Da to su radili i pripadnici tvog naroda.
 

Back
Top