U Srbiji nije bilo nikad vise ovoliko gladnih i ocajnih ljudi nego danas

Bože, koliko ti mrziš Srbiju i sav srpski narod, to nije zdravo.:roll:

Samo te pratim na ovo nekoliko tema i koliko si otrova i potcenjivačkih komentara izneo na sve što je srpsko, to ne bi uradio ni neki bantu crnac koji je ni na mapi nije video, a ne ti koji si ipak odrastao u ovoj zemlji , ma čime se danas "ponosio"...tuga, jad i žalost.:sad2:

Patrijotski problem je što pričanje o manama srpskog naroda tumače kao srbomržnju.Nemam ni vremena ni živaca da ponovo objašnjavam stvari.
 
Patrijotski problem je što pričanje o manama srpskog naroda tumače kao srbomržnju.Nemam ni vremena ni živaca da ponovo objašnjavam stvari.


Ma nemaš ti šta meni da objašnjavaš, meni je sve jasno iz tvojih postova , a to što vidim je u najblažoj varijanti nečuveno , puno mržnje i bolesno...al' haj' , ni ja nemam živaca da uopšte polemišem sa tobom...i ovo je mnogo.:roll:
 
Ma nemaš ti šta meni da objašnjavaš, meni je sve jasno iz tvojih postova , a to što vidim je u najblažoj varijanti nečuveno , puno mržnje i bolesno...al' haj' , ni ja nemam živaca da uopšte polemišem sa tobom...i ovo je mnogo.:roll:

jedino sto je bolesnije je ponasanje moderatora koji to njegovo ponasanje gledaju i tolerisu
 
Slazem se da se u Srbiji danas ne zivi sjajno, ali ja sam, za razliku od nekih zutokljunaca ziveo u Srbiji i devedesetih i dobro zanam kako se zivelo, kolke su bile penzije i plate 5-10 maraka (sutradan vrednost se prepolovi). Neumesan je uopste naslov ove teme. Zaprepascen sam komentarima nekih balavih radikala.Oni bi ratovali do poslednjeg Srbina. Kome bi ostavili Srbiju i da pobede (a nisu mogli pobediti). Bio sam i na ratistu i samo budala, neobavesten ili radikal moze tvrditi da bi mi pobedili ceo svet (ni Rusi nisu bili na nasoj stani). Evo jos malo ce vam doci vojvoda Voja pa ce sa njim Srbiju obasjati sunce. Ne mogu da verujem da u Srbiji jos postoji populacija takvih morona.:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Slazem se da se u Srbiji danas ne zivi sjajno, ali ja sam, za razliku od nekih zutokljunaca ziveo u Srbiji i devedesetih i dobro zanam kako se zivelo, kolke su bile penzije i plate 5-10 maraka

Пудлац, нису исто 1993 и 1997/8

Констатација . "да се не живи сјајно" је имбецилна, живи се горе у просеку него рецимо 1998 године. Много више има незапослених и гладних
 
Slazem se da se u Srbiji danas ne zivi sjajno, ali ja sam, za razliku od nekih zutokljunaca ziveo u Srbiji i devedesetih i dobro zanam kako se zivelo, kolke su bile penzije i plate 5-10 maraka

Jel to lazes samog sebe ili nas ovde? Te plate od 5 maraka bile su samo krajem '92 i tokom '93, ne celih devedesetih. A hiperinflaciju je izazvala savezna vlada koju je predvodio Milan Panic i u kojoj je ministre imala i DS. :bye:
 
Jel to lazes samog sebe ili nas ovde? Te plate od 5 maraka bile su samo krajem '92 i tokom '93, ne celih devedesetih. A hiperinflaciju je izazvala savezna vlada koju je predvodio Milan Panic i u kojoj je ministre imala i DS. :bye:

Procitaj kako tacno glasi tema (ako uopste mozes da shvatis sta tu pise) pa onda lupetej te gluposti. Te plate od 5 maraka su primali samo srecnici a polovina populacije je radila bez plate. Staz nije uplacivan skoro nikom. Prodavlice su bile prazne, tako da i ko je imao para nije imao sta da kupi.A tvoja tvrdnja da je u vreme te hiperinflacije DS bila u vlasti samo pokazuje tvoju neobavestenost.slucaj:worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Poslednja izmena od moderatora:
pa ti ladno izgleda nisi ni cuo za Milana Panica niti znas kad je bio premijer, a hteo bi da diskutujes o politici :eek:
ajde ubij se

Pa Milana Panica je doveo Milosevic kao najbogatijeg i najsposobnijeg Srbina u SAD koji ce nas spasiti bede.. Nije on bio covek DSa. Tek kada se kandidovao za predsednija (sto je bila direktna konkurencija Slobi) podrzali su ga svi iz opozicije.Sloba je te izbore (kao i mnoge druge) lazirao i pobedio za 1-2% prednosti. Tada iza Panica staje cela opozicija i na sledecim izborima stavljaju ga za nosioca liste, ali naravno nisu pobedili, sto znaci da opozicija do 2000. god nije bila na vlasti (osim radikala koji su u nekoliko navrata pomogli diktatoru Milosevicu da zadrzi vlast). .:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa Milana Panica je doveo Milosevic kao najbogatijeg i najsposobnijeg Srbina u SAD koji ce nas spasiti bede.. Nije on bio covek DSa. Tek kada se kandidovao za predsednija (sto je bila direktna konkurencija Slobi) podrzali su ga svi iz opozicije.Sloba je te izbore (kao i mnoge druge) lazirao i pobedio za 1-2% prednosti. Tada iza Panica staje cela opozicija i na sledecim izborima stavljaju ga za nosioca liste, ali naravno nisu pobedili, sto znaci da opozicija do 2000. god nije bila na vlasti (osim radikala koji su u nekoliko navrata pomogli diktatoru Milosevicu da zadrzi vlast). Tvoja tvrdnja da su DS u vreme Panica imali ministre je , blago receno, radikalsko retardirana, kao i mnoge druge vase izjave. Ako te interesuje nesto iz Srpske istorije (proslosti) slobodno prvo pitaj. Manje ces ispasti glup.:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

milan panic je bio funkcioner Demokratske Stranke nego mali si ti tad bio pa ne znas

Tadasnja vlada 1993 godine savezna je bila vlada DPS DS i SPS-a

i u toj vladi je milan panic dobio premijersko mesto kao kadar demokratske stranke + su imali ucesce i drugi ministri DS-a.
 
[/B]

Tačno.:(

Rasterati i poziciju i opoziciju i uvesti i dovesti neke nove, sposobne i školovane ljude ako ih ima, a ima ih , jer ovako smo dotakli samo dno i dalje ne može.:sad2:
sta rasterati? pa da opet dodju?:besna:
na prinudni rad uz minimalac da grade fabrike i puteve. ala bi se gradilo i radilo uf uf ;)
ima pametnih ljudi srbija za izvoz sve dok ne osete cari fotelje. bolje da pokusamo sa manje pametnima a casnima i postenima a?
 

Back
Top