U Srbiji nije bilo nikad vise ovoliko gladnih i ocajnih ljudi nego danas

balvane nepismeni 1999 godine smo imali rat sa siptarima i NATO paktom dok 2000te smo morali da obnovimo ono sto su nam vasi prijateji i gazde sa zapada porusili.

Vi ste imali 9 godina da isplatite plate radnicima i niste to uradili. To mozete i danas - ali necete. Jer vise volite te pare da pokradete nego da ih date onima koji GLADUJU ZBOG VAS

Ma kako to......vi ste najveci borci za prava siromasnog naroda.......vi koji od amandmana na budzet i spas naroda necete odustati ni po cenu zivota......
Kako je vama moglo da promakne da ti ljudi nisu primili platu od 1993. do 1998.......kako preposteni Todorovic ne rece : evo ja necu od drzave uzeti pare za renoviranje stana koji je moje vlasnistvo,dajte to toj bedi u NP.......

Ova vlast je lopovska,tu nema spora,ali da tako nesto promakne dubokohumanoj vlasti radikalskih majmuna.......e to je vec nedopustivo.........jadni vi,ne bi ste imali para nista da obnovite da ste ljudima iplstili to jer se boze moj,njima duguju milijarde......
 
Називати косово, крајину и бих страним земљама само болесноумни србомрзац може. Што се тиче пљачке, највише су се напљачкали хрвати, шиптари и мује, уз подршку запада.


Krajina? Šta je to? RSrpska? Strana zemlja sa svojim pasošem etc. Kosmet? Okupiran i oduzet.Reality check, earth calling? :rotf:
 
Ma kako to......vi ste najveci borci za prava siromasnog naroda.......vi koji od amandmana na budzet i spas naroda necete odustati ni po cenu zivota......
Kako je vama moglo da promakne da ti ljudi nisu primili platu od 1993. do 1998.......kako preposteni Todorovic ne rece : evo ja necu od drzave uzeti pare za renoviranje stana koji je moje vlasnistvo,dajte to toj bedi u NP.......

Ova vlast je lopovska,tu nema spora,ali da tako nesto promakne dubokohumanoj vlasti radikalskih majmuna.......e to je vec nedopustivo.........jadni vi,ne bi ste imali para nista da obnovite da ste ljudima iplstili to jer se boze moj,njima duguju milijarde......

Licemerna bagra bre.Što nisu odvojili 1% od plate svako za te ljude, kad se već toliko brinu?Mrš...
 
Gladuju zbog sebe samih.Sami su glasali za Slobu dok je bilo lepo, dok se ratovalo po tuđim zemljama, kralo i pljačkalo, e kad je zagrmelo nad tintarama, onda su se setili da ga skinu.Neka im.[/QUOTE]


KOME?????????:eek::eek::eek:

Gladnoj deci, bolesnicima bez novaca za lekove, nemoćnima da se suprotstave obesnoj furiji ????:roll::sad2:

Užas...na ovo samo mogu da ti poželim da i ti sutra budeš u takvoj situaciji i na svojim leđima osetiš isto...ne više ili gore, tek isto !:sad2:
 
Gladuju zbog sebe samih.Sami su glasali za Slobu dok je bilo lepo, dok se ratovalo po tuđim zemljama, kralo i pljačkalo, e kad je zagrmelo nad tintarama, onda su se setili da ga skinu.Neka im.[/QUOTE]


KOME?????????:eek::eek::eek:

Gladnoj deci, bolesnicima bez novaca za lekove, nemoćnima da se suprotstave obesnoj furiji ????:roll::sad2:

Užas...na ovo samo mogu da ti poželim da i ti sutra budeš u takvoj situaciji i na svojim leđima osetiš isto...ne više ili gore, tek isto !:sad2:

Šta da se radi.Svako neka se brine za sebe.
 
Ma kako to......vi ste najveci borci za prava siromasnog naroda.......vi koji od amandmana na budzet i spas naroda necete odustati ni po cenu zivota......
Kako je vama moglo da promakne da ti ljudi nisu primili platu od 1993. do 1998.......kako preposteni Todorovic ne rece : evo ja necu od drzave uzeti pare za renoviranje stana koji je moje vlasnistvo,dajte to toj bedi u NP.......

Ova vlast je lopovska,tu nema spora,ali da tako nesto promakne dubokohumanoj vlasti radikalskih majmuna.......e to je vec nedopustivo.........jadni vi,ne bi ste imali para nista da obnovite da ste ljudima iplstili to jer se boze moj,njima duguju milijarde......

1998 није гладовала Србија, али шта то брига смрдократе. Битно њима да су они кукали и молили да не буду послати на фронт да бране србе. Шта брига њих што је једино СРС био против капитулације 1999 и дејтонског споразума 1995. Битно је да су они напунили Србију данас са дрогама, распродали малтене све, уништили индустрију и увалили у дугове.
 
1998 није гладовала Србија, али шта то брига смрдократе. Битно њима да су они кукали и молили да не буду послати на фронт да бране србе. Шта брига њих што је једино СРС био против капитулације 1999 и дејтонског споразума 1995. Битно је да су они напунили Србију данас са дрогама, распродали малтене све, уништили индустрију и увалили у дугове.

Evo ga junačina, on bi ratovao do poslednjeg Srbina.SRS su tim protivljenjem samo dokazali koliko su retardirani i van dodira sa realnošću.
 
Ali smo ga uzeli nazad uz podršku svih bitnih faktora u svetu.To je razlika između vas i nas.Vi ste nesposobni da ostvarite svoje ciljeve, samo stvarate sebi neprijatelje i posle se čudite.

Ви га нисте узели назад, ваш никад није ни био. Узели сте америку под своје, али и то сад губите. Што се тиче непријатеља, нико их нема више у свету од јевреја.
 
Ви га нисте узели назад, ваш никад није ни био. Узели сте америку под своје, али и то сад губите. Што се тиче непријатеља, нико их нема више у свету од јевреја.

Nismo.Naravno, zato što smo najsposobniji narod na svetu.
 
Evo ga junačina, on bi ratovao do poslednjeg Srbina.SRS su tim protivljenjem samo dokazali koliko su retardirani i van dodira sa realnošću.

Ретардиране су битанге који нису хтели да иду да бране србе, патетичне кукавице којима је свеједно било да дејтонски споразум значи да Република Српска није самостална.

Олуја и 250.000 прогнаних срба, нити их брига за пакао кроз који срби на косову свакодневно преживљавају.
 
Poslednja izmena:
O tome se radi, dilejo.Marketing.:mrgreen:
S druge strane, mi smo SVE svoje ratove dobili, bez izuzetka.Za razliku od moćne ratničke nacije Srbije.:per:

Дилеја си ти, који се хвалиш отимањем и геноциду који сте чинили и још чините палестинцима. Србија је добила много битака. Биће рата поново, и наплатиће се за све.
 
Ješo, pa ti si naš brat najbolji !!!!!!!!!
Sem Glavonje i Kalauza u Velika pljačka III Rajha , nisam čuo
da se neko sa simpatijama izrazio o Jevrejima.....:hahaha: :hahaha: :per:

Osim zaštitničkog stava kad je holokaust u pitanju......(da ne bude da sam neki
ovo-onomrzac) !

Zavist je čudo jedno, njome se lako prikriva vlastita nesposobnost i kukavičluk.
 
O tome se radi, dilejo.Marketing.:mrgreen:
S druge strane, mi smo SVE svoje ratove dobili, bez izuzetka.Za razliku od moćne ratničke nacije Srbije.:per:

Bože, koliko ti mrziš Srbiju i sav srpski narod, to nije zdravo.:roll:

Samo te pratim na ovo nekoliko tema i koliko si otrova i potcenjivačkih komentara izneo na sve što je srpsko, to ne bi uradio ni neki bantu crnac koji je ni na mapi nije video, a ne ti koji si ipak odrastao u ovoj zemlji , ma čime se danas "ponosio"...tuga, jad i žalost.:sad2:
 

Back
Top