U nekom drugom zivotu

A sta to taj muskarac ne razume:Dnemoj sebi postavljati pitanja nikad sta drugi misle kad ni sama ne znas sta da mislis..samo lutas po lavirintu;)

Lavirint je neizbezan, u silnoj zelji zaboravih da kao muskarac onda ne bih razumela zene a u stvari ... ne znati sta sam mislis znaci samo postavljanje novih pitanja zarad dobavljanja do novih misli i odgovora koji nemaju smisla dok oni tamo ko zna sta misle a da im do toga nije ni stalo. Moracu ipak da razmislim sta bi to drugi zivot trebao da mi da...mozda da ne mislim!z:)
 
Jao sto je ovo slatka tema , a meni promakla.
Ja sam kao dete zelela da se svakog jutra probudim kao neko drugi....danas riba, sutra pas, prekosutra kleopatra, pa onda ovca, pirat, astronaut,carica milica, konj.....

Zelela sam da svaki dan budem nešto drugo da bi sagledala kako drugi vide svet i kako je u razlicitim vekovima, epohama , zivotima i zivotinjama.....

Tako da kad bi mogla da biram , to opet bio moj izbor....24 h u nekome pa dalje....
 
Jao sto je ovo slatka tema , a meni promakla.
Ja sam kao dete zelela da se svakog jutra probudim kao neko drugi....danas riba, sutra pas, prekosutra kleopatra, pa onda ovca, pirat, astronaut,carica milica, konj.....

Zelela sam da svaki dan budem nešto drugo da bi sagledala kako drugi vide svet i kako je u razlicitim vekovima, epohama , zivotima i zivotinjama.....

Tako da kad bi mogla da biram , to opet bio moj izbor....24 h u nekome pa dalje....
slatko mirka
nas dve se igramo da smo mama macka i cerka mace i onda se mazimo ko macke i majucemo :lol: moram jednom to da snimim
 

Back
Top