Tretman cutanjem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ja to uvek radim.
Ako treba dva sata - dva sata.
Mislim, zasto uopste pisati bilo sta i ulaziti u konverzaciju, ako ne znas kako se odvijala?
:neutral:
A što se ti nerviraš?
Ovde skoro svaka tema ode u nekom drugom pravcu, koji većinu forumaša najviše interesuje. Čitali ili ne, oni pišu ono što je njima bitno...
Popij kafu i cool...:kafa:
 
Nema sta da se cita. Pitanje > odgovor. Prepoznaje se nepotpuno pitanje.
To je moj odgovor, ok mozda ne bas direktan, ali je odgovor... od koga ga je, dobro je :lol:
Al' tebi odgovor i nije bas toliko ni nerazumljiv ni nepoznat. Pre bih rekao da je ovo otvoreno, samo da cujes sto vise puta... to. Evo, onda i od mene, direktno i nedvosmisleno:

Ne razumete se :ok:
 
ok.
znam da ću zvučati uber-neprijatno, al danas sam i tako u toj ulozi.
jesi li razmislila kako to da više od 85% ljudi ovde nije shvatilo tvoju temu ili nije adekvatno odgovorilo? a tema se bavi problemom u komunikaciji i neuspehom da se nekome nešto objasni...
 
ok.
znam da ću zvučati uber-neprijatno, al danas sam i tako u toj ulozi.
jesi li razmislila kako to da više od 85% ljudi ovde nije shvatilo tvoju temu ili nije adekvatno odgovorilo? a tema se bavi problemom u komunikaciji i neuspehom da se nekome nešto objasni...

Ti si danas u fajt fazonu znači. Sad ću da te potpuno iznerviram:
:cvet:
:cmok:
 
ok.
znam da ću zvučati uber-neprijatno, al danas sam i tako u toj ulozi.
jesi li razmislila kako to da više od 85% ljudi ovde nije shvatilo tvoju temu ili nije adekvatno odgovorilo? a tema se bavi problemom u komunikaciji i neuspehom da se nekome nešto objasni...

85% je blago receno. :)
Uvodni post nije dobro napisan, priznajem.
Ali kasnije je objasnjeno.
Uzrok tome sto kasnije nisu shvatili o cemu se radi, jeste povrsno citanje.
Nista ne zvuci neprijatno, komuniciramo normalno.
 
Napisala si ti sasvim dobro i uvodni post.
Pitanja: "Da li ste to radili i mislite li da je bilo efekta? Sta bi vas jos moglo naterati na to?" su upravo trazenje tudjeg iskustva i misljenja. I ljudi su ti odogvorili, neko prosto, neko slozeno, neko kroz primere, neko kroz citate, filozofiju itd.
Nema tu sta da se razume i ne razume. Samo da se prihvati ili ne prihvati.
Ako s nekim moze da se razgovara moze, ako ne moze - ne moze... mozes samo da ga bijes.
 
Primenila sam ga nekoliko puta, mada to ne volim i smatram pogresnim, ali nekim ljudima moras cutanjem reci ono sto im recima ne mozes objasniti, koliko god to pokusavao.
Volim razgovor i otvorenost.
Bilo u emotivnoj vezi, bilo sa prijateljima, porodicom, kako god.
Ali nekada jednostavno moram ucutati...kao sto vec rekoh, jer nema drugog nacina.
Da li ste to radili i mislite li da je bilo efekta?
Sta bi vas jos moglo naterati na to?

Ponekad ali vise volim da se svadjam i raspravljam...
 
imala sam jednu situaciju koju sam resila cutanjem....i to sa sadasnjim....trebali smo da se vidimo a on je imao isplaniranu obavezu i ladno me je precrtao....nije mene uvredilo to sto se nismo videlo nego sto je makar mogao da proba da iznadje resenje....a bilo ih je...i posle toga sam isla logikom: kad mu je toliko ne bitno da se vidimo ok, necemo se ni cuti...i nismo se culi skoro dve nedelje.....i imalo je efekta i vise se nije ponovilo...:)
 
imala sam jednu situaciju koju sam resila cutanjem....i to sa sadasnjim....trebali smo da se vidimo a on je imao isplaniranu obavezu i ladno me je precrtao....nije mene uvredilo to sto se nismo videlo nego sto je makar mogao da proba da iznadje resenje....a bilo ih je...i posle toga sam isla logikom: kad mu je toliko ne bitno da se vidimo ok, necemo se ni cuti...i nismo se culi skoro dve nedelje.....i imalo je efekta i vise se nije ponovilo...:)

e sad ovako.
dajte ludacku kosulju, vezite je, nakljukajte lekovima!!!
ova zena je opasna po okolinu i mora se izolovati!!
ti si psihopata sa rascepom licnosti!!!

:manikir: :brus: :p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top