Trenutak istine

U nekoj zemlji je ovaj kviz ukinut nakon sto je zena priznala da je unajmila privatnog ubicu da ubije muza...:lol:

Namestaljka. Pogledajte muzu kosulju na pocetku kviza i na kraju kviza kad odlazi.;)
 
Poslednja izmena:
meni je ovaj kviz kao kviz bio vrlo zabavan medjutim....ako ja tebam svoji privatan zivot da iznosim celom svetu i da oni mere nakantar svaku informaciju o mom zivotu to je onda glupo!!!ovi ljudi nemaju samopostovanja!!ali mi je moram priznati zanimljivo gledati kako odgovaraju na ona pitanja!!
 
Odgledala sam na you tubu neke i...Ljudi su spremni da svoje najintimnije tajne odaju radi para iako mogu da izgube ljude koji ih vole...U ovom kvizu ne vredi lagati jer te citaju kao otvorenu knjigu...Slatko cu se nasmejati...1000 %...

idiotizam.
Nema tih para zbog kojih bi pristala na tako nesto......
da nema kamere,moze....al sa kamerom......ma vazi :lol:
 
U nekoj zemlji je ovaj kviz ukinut nakon sto je zena priznala da je unajmila privatnog ubicu da ubije muza...:lol:
\
Bas sam se nakon prikazivanja prve epizode pitala sta bi bilo da se nadje ovakvo pitanje,ili jos gore:"Da li ste ikad ubili coveka?":confused:

A ovaj bokser ce,ja bih rekla nastaviti svoj zivot manje-vise isto...Ona zena,koliko je luda,ostace sa njim.
 
gledao sam jednom hrvatski... kviz je krajnje odlično smišljen... cilj je jednostavan, rasturiti porodicu, oterati prijatelje, izblamirati se, postati samac :P
ono je viša psihologija, i naravno, ne verujem da će bilo ko uspeti da stigne do kraja... detektor laži se vrlo lako može prevariti, ali se i vrlo lako može istina pretvoriti u laž ako si napet, nervozan itd.
neka moja logika(jer stvarno nisam ni malo stručan u psihologiju) je da ljudi padaju na pitanjima na koje ni sami ne znaju odgovor, bilo šta da kažu biče laž, jer ni sami ne znaju šta će detektor da napiše, samim tim u nekih 2,3 sekunde, u glavi se javlja zbrka šta i kako da odgovorim, šta će biti ako kažem ovo, ono...a i na kraju krajeva, na pitanjima tipa " Da li ste dobra osoba?" najlakše je napraviti "mućku" :)
Izgleda da ja ne kapiram današnji način zabave, i ne shvatam taj puki materijalizam, tu pohlepu koja će zanemariti svoje bližnje, a pre svega samog sebe...
 
Mislim da nije namešteno...
Previše je bolesno,uostalom šta je sve onaj debil priznao....
Mada,treba njih sve tamo poslati pa da vidiš.....
Inače,neko je spomenuo da se detektor ne može prevariti.
Može,može.....Sve može.....
 
Baš sinoć gledah hrvatsku verziju i mislim da je namještaljka...tj.nema nikakve sigurnosti da to može biti sto posto tačno...A svi koji idu dalje,uvijek "padnu"na poslednjem pitanju za najveću sumu,koje i nije toliko strašno kao ona na koja su morali odgovarati do tad...i uvijek se to poslednje odnosi na nekoga od tri osobe koje ih prate u studiju...Mislim da je to dobro osmišljena psihološka prevara...A recimo,bilo je pitanje...da li iko zna za vašu vezu sa dosta starijom prijateljicom vaših roditelja...i lik kaže...ne...i odgovor bude tačan...Znači,niko ne zna...a kako oni znaju da mu baš to pitanje postave?Slučajno?Vjerovatnoća je mala...A tek kad kažu...možda vi svjesno ne mislite...ali tako kaže detektor...:roll: I ne mogu se sva pitanja svrstati u istu kategoriju...Nije isto kad vas neko pita...npr.imate li brata ili sestru i vi kažete da ili ne...ili kad vas pita da li mislite da je majka kriva za vaš nesretni život? Mislim,možeš da misliš i da i ne i možda i djelimično...i sl...Ti ljudi su samo pokusni kunići za povećanje gledanosti,ali mislim da moraš biti mnogo očajan ili mnogo drven da se prijaviš za tako nešto...
I bez obzira što svi ti ljudi misle da im je svejedno šta će reći,ipak im na kraju nije svejedno i vidi im se na licu da se osjećaju neprijatno...Meni ih je nekako bilo žao,i pored svega...
Uh,koji roman...:)




To kako oni tačno znaju šta da postave je veoma jednostavno. Prvo, angažuju tim detektiva koji će iskopati nešto "prljavo". Drugo- paaaa...nema drugog ;)
 
Mislim da nije namešteno...
Previše je bolesno,uostalom šta je sve onaj debil priznao....
Mada,treba njih sve tamo poslati pa da vidiš.....
Inače,neko je spomenuo da se detektor ne može prevariti.
Može,može.....Sve može.....

Bas zato sto je bolesno i izgleda kao namesteno...a ja sam gore stavio klip gde se vrlo vidi da je namestaljka. ;)
 

Back
Top