Trenutak istine

Biće zanimljivo ovo gledati, gledao sam američku i hrvatsku verziju, i baš u toj američkoj sam gledao kada su ženi postavili pitanje da li je ikada oprostila čoveku koji je udario kolima njenog sina, a da stvar bude još gora, oni su doveli tog čoveka u studio da joj ona postavi to pitanje, to je valjda u Americi bila jako gledana epizoda, i morali su nešto da iseču zbog pravnih zahteva advokata... Videćemo da li će i naši ići dotle...
 
Pogledao i mogu da kazem da cu da gledam kad sam u prilici samo da vidim kolko glupih ljudi ima. Ona zena se smeje a place joj se. Trebala je odmah na pocetku da izadje. A i ovaj cikica kolko je ljubavnica imao :) Ispao je debil, jer em se izblamirao, em je stvorio velike probleme u braku, em nista nije zaradio. Ja kad bih otiso, bilo bi me briga iso bih do 5 mil. pa makar mi ne ostao nijedan prijatelj.
 
emisija je jebena bljuvotina, nameštaljka i paljevina za široke narodne mase... a žena šatro nije znala da joj se muž švaleriše?! a-ha! jedino sto su se javno izbalmirali ni za šta...
 
kako se samo smejuljila gospodja sinoc na pitanja o ljubavnicama :D
nije ni ona "frajeru" ostala duzna :lol: ne deluje mi kao naivna seljancica....

pogledao i ne gledam vise....totalno njesra i sto je neko napomenuo "paljenje narodnih masa i vesto osmisljena prevara"...5 000 000 se ne poklanja tako lako !
 
Neko ko sedne u stolicu, zashto ne bi priznao sve i uzeo 5 miliona kad ce se ionako znati shta je sve radio, ako ne kazhe on, rece poligraf. Medjutim poligraf nije pouzdan 100% u utvrdjivanju istine.

Najbolje ce biti ako bude uchestvovala neka dama, a oni joj postave pitanje ''Da li ste vodili ljubav istovremeno sa tri mushkarca?''
 
ja ne kapiram kako ovo ide, pre emijije ti postave 50ak pitanja od kojih te u emisiji pita 21, tako da ti unapred znas sa moze da te snađe tamo, i kao da je taj poligraf 100% relevantan, pride sto ima debilnih pitanja tipa da li ste dobar covek isl?! ako vec ides, idi do kraja...

ima na pinkovom sajtu prijava, mislim da može i mailom
 
razumem da to moze neko da gleda.. onako iz radoznalosti, sigurni u svojim domovima i sa svojim tajnama...
ali mi nikako nije jasno kakvi su to ljudi koji se prijavljuju za ovako nesto... jer to nije zdravo
 
Bilo mi zao onog coveka sto nije nista osvojio. A bogami jeste izgubio.
Doduse, delovao mi je frajerkasto i pre nego sto je poceo da odgovara. Ipak mislim da je prevara. Kad god je neko spreman da ide do kraja, oni postave dvosmisleno pitanje ili pitanje na koje je tesko dati odgovor jer ga se ni sam ne secas.
Sto se mene tice, samo jos jedna u nizu prevara././.
 
Ма квиз је права Содома и Гомора. Докле више са затупљивањем и глупим такозваним забавним емисијама.Раније смо се смејали глупим Америма, а сад су све те глупости дошле и код нас.Кад ће неке паметне ствари доћи ?

Чиме се паметан стиди, тиме се будала поноси !
 
kviz uopste nije sranje,i treba sto vise da se ugledamo na amerikance i da imamo tako retardirane kvizove i emisije,bolje to nego da gledam naucno obrazovni program kako se kornjace razmnozavaju.
 

Back
Top