treba mi pomoc - hitno!!!

batka_mija:
moram.... znaci, sta raditi? :D
pitam iskusnije, naravno... a na koji film se vodi? mislim, verovatno gde je neka akcija, sa dobrim frajerima... salim se...
stvarno, jel se devojka lakse pridobije sa romanticnim filmovima sa tuznim ili sa srecnim krajem?
Ja mislim da najvise pali neki lagani filmcic u kojem preovladava neka romanticna pricica,sa primesama erotike(naravno),malo cmizdrenja,ponovo naravno,barem dve minute dobrog smeha i jedna do dve pogibije i tri zesce kara*ine,po mogucstvu njegov najbolji drug,drugaricin cale i on....a sto se prvog pitanja tice..hm...sacekaj da se svetla ugase i da prodju reklame..
 
LePiaf:
pixar25te.jpg

Gle, vratila se Lexa. Gde s' Lexo, sha ima? proshli ispiti?

Inache, Randome, "Blistavi um" jeste americhko sranje. Batali komplikovanu psihologiju, tvoja ex devojka jednostavno ima istanchaniji ukus za filmove od tebe, ne podnosi jeftinu patetiku i klishee,,, to je sve.
E, da znaš da mi je ova sličica bila jedan od favorita...
Prošli, dakako!
A ne znam zašto bi se neko rasplakao na "Blistavi Um", ne mislim da je sranje, samo nije nešto ni patetičan... :shock:
 
random_cloud_form:
odvedi je na neki potresan film, da testiras njenu emotivnost, ako ostane mrtva-ladna a ti samo sto ne zajecas, onda brate ne smes plasirati previse neznosti ka njoj od tada, jer ce smatrati da si pateticni mlakonja...
meni je tako jedna rekla nakon sto smo odgledali blistavi um - americko sranje, a mene film bas dirnuo bio, odmah mi je postalo jasno da trazi muskarca hladnog racia, mozda nekog ekonomistu, da je riba snob sa slabim kapacitetima za empatiju, sto mi se kod nje posebno svidelo jer ne volim one preterane emotivke

ti si bas spontan mladic...
 

Back
Top