Kakva treba da bude žena .

Da bude takva kakva je..vesela i zanimljiva, da ne voli rutinu , da postuje svog muškarca
Sve ovo važi i za muškarce da bi mogli da zadrže ženu koja im se svidja i da ženi ne dosade
Znaci uzajamno da usrecuju jedno drugo
pratio sam odredjene emisije tipa "biramo partnera" itd..........i prvo mesto uvek je dobijala osoba koja je bila najduhovitija. To je potencirao i ziri pa su se takmicari utrkivali ko ce vise da zasmeje publiku, odnosno, buduceg "potencijalnog" partnera. Nista drugo se nije trazilo.........ni pamet, ni izgled, ni karakter, ni emocije, ...........vazno je bilo iskljucivo da zasmejava partnera.
Naravno, ovo sam pratio na zapadnim programima, al izgleda da "american way of life" zalazi i na brdoviti balkan ......pa se i kod nas sve vise favorizuju osobe koje od kvaliteta poseduju jedino sposobnost da zasmeju publiku. To navodi na pomisao da nam je partner potreban iskljucivo za rekreaciju, kada se umorni vratimo sa posla, da nas neko zasmejava i oraspolozi nas................prave vrednosti tipa senzualnost, emocije, inteligencija, moral, nisu pozeljne jer opterecuju, teraju nas na razmisljanje ,..........a mi te reakcije treba da sacuvamo za sutrasnji dan , za radno mesto, za karijeru, bolju platu................
Zato se danas od partnera trazi iskljucivo da nas zabavi i opusti.
Daklem, trazim zenu koja je lepa, seksepilna, duhovita...........jel gresim?
 
Sviđa mi se ova tema i teme slične ovoj jer samo ogole ljude i njihove životne situacije, traume. :D
Kad sam pročitao ovu rečenicu, pomislio sam wtf...međutim dok sam stigao do kraja ostao sam zapanjen.

Ovaj jedan koji od kad je došao i glumatao neku finoću je pokazao ono što mi se odmah i učinilo da je ispod površine, i to samo blago "zagrebano", šta li je tek u dubini, onda...

Pa napadanje na ličnom nivou a pri tom korišćenje/ zloupotreba informacija o nekome a još pri tom i netačne...

Pa onda ova jedna koja na temu odgovara kako je nešto "za radničku klasu" dok pritom ide na posao i prima platu...ili to ili laže. da li sad ili pre, e to ne znam. Laž je laž.

I onda ona što "ne može" da odgovori na pitanje jer crkava od smeha i iskreno i iz dubine duše misli da je upravo ona ta neka "idealna" ... ali ona stvarno misli da je idealna...

Ili ovaj sa avatarom starim 20 godina sa kapom marke "Champion" koji se uvek i svuda hvali kako nije kao većina i nikad ne bi kupio/ nosio firmirano što svi nose...


I @Manga Hilux i ti me još pitaš zašto ne pišem...dosta sam bio i posmatrač.
 
Na pitanje “kako mislite izmjeriti kolko tapeta ili farbe da uzmete za vas stan”

Jedna je rekla “ja ću se udati to će moj muž da izmjeri”

A sve ostalo si možda upravu ali moji roditelji su bili ljudi sa sela u to selo su zimi medjedi i vukovi dolazili bili su i dosli kao fizička radna snaga

njima je bilo važno da im djeca slušaju, da se ne drogiraju i da se nemesaju sa njemcima

Nije isto doći 1970 ili 2000 u njemacku
Kamo srece da su im se djeca mjesala sa njemcima
 
Tako znači, djecu se uči netrpeljivosti prema domicilnom stanovništvu...

😡

tom and jerry cat GIF
 
Čuo sam kao pubertetlija šta narod priča o kompatibilnosti na svoj način, "ne može oboje dobri ni oboje da su loši, ne može ni jedno dobro a drugo loše,
jedino može da je jedno dobro a drugo 'onako' ili da je jedno loše a drugo 'onako'..." I izgleda da je tačno.

Eto "kakva žena treba da bude".
 
Čuo sam kao pubertetlija šta narod priča o kompatibilnosti na svoj način, "ne može oboje dobri ni oboje da su loši, ne može ni jedno dobro a drugo loše,
jedino može da je jedno dobro a drugo 'onako' ili da je jedno loše a drugo 'onako'..." I izgleda da je tačno.

Eto "kakva žena treba da bude".
izvini što sam ovo vratio nazad , sve rečeno ti je na mesto :ok:
 
Kad sam pročitao ovu rečenicu, pomislio sam wtf...međutim dok sam stigao do kraja ostao sam zapanjen.

Ovaj jedan koji od kad je došao i glumatao neku finoću je pokazao ono što mi se odmah i učinilo da je ispod površine, i to samo blago "zagrebano", šta li je tek u dubini, onda...

Pa napadanje na ličnom nivou a pri tom korišćenje/ zloupotreba informacija o nekome a još pri tom i netačne...

Pa onda ova jedna koja na temu odgovara kako je nešto "za radničku klasu" dok pritom ide na posao i prima platu...ili to ili laže. da li sad ili pre, e to ne znam. Laž je laž.

I onda ona što "ne može" da odgovori na pitanje jer crkava od smeha i iskreno i iz dubine duše misli da je upravo ona ta neka "idealna" ... ali ona stvarno misli da je idealna...

Ili ovaj sa avatarom starim 20 godina sa kapom marke "Champion" koji se uvek i svuda hvali kako nije kao većina i nikad ne bi kupio/ nosio firmirano što svi nose...


I @Manga Hilux i ti me još pitaš zašto ne pišem...dosta sam bio i posmatrač.
izvini i za ovo što ide ponovo , sve je na mestu, kako treba da bude , idemo dalje :ok: :pivce:
 
Čuo sam kao pubertetlija šta narod priča o kompatibilnosti na svoj način, "ne može oboje dobri ni oboje da su loši, ne može ni jedno dobro a drugo loše,
jedino može da je jedno dobro a drugo 'onako' ili da je jedno loše a drugo 'onako'..." I izgleda da je tačno.

Eto "kakva žena treba da bude".

Еха, значи онако лоше и неваљало добро...

Ма све ми јасно ... :cool:
 

Back
Top