treba mi pomoc - hitno!!!

random_cloud_form:
odvedi je na neki potresan film, da testiras njenu emotivnost, ako ostane mrtva-ladna a ti samo sto ne zajecas, onda brate ne smes plasirati previse neznosti ka njoj od tada, jer ce smatrati da si pateticni mlakonja...
meni je tako jedna rekla nakon sto smo odgledali blistavi um - americko sranje, a mene film bas dirnuo bio, odmah mi je postalo jasno da trazi muskarca hladnog racia, mozda nekog ekonomistu, da je riba snob sa slabim kapacitetima za empatiju, sto mi se kod nje posebno svidelo jer ne volim one preterane emotivke
Prosto da se čovek zblane koliko tumačenja reči "snob"...
 
pixar25te.jpg

Gle, vratila se Lexa. Gde s' Lexo, sha ima? proshli ispiti?

Inache, Randome, "Blistavi um" jeste americhko sranje. Batali komplikovanu psihologiju, tvoja ex devojka jednostavno ima istanchaniji ukus za filmove od tebe, ne podnosi jeftinu patetiku i klishee,,, to je sve.
 
random_cloud_form:
odvedi je na neki potresan film, da testiras njenu emotivnost, ako ostane mrtva-ladna a ti samo sto ne zajecas, onda brate ne smes plasirati previse neznosti ka njoj od tada, jer ce smatrati da si pateticni mlakonja...
meni je tako jedna rekla nakon sto smo odgledali blistavi um - americko sranje, a mene film bas dirnuo bio, odmah mi je postalo jasno da trazi muskarca hladnog racia, mozda nekog ekonomistu, da je riba snob sa slabim kapacitetima za empatiju, sto mi se kod nje posebno svidelo jer ne volim one preterane emotivke

A otkuda ti da su ekonomisti hladnog racia, to je predrasuda? Ili si mozda mislio na ekonomistu u emotivnom smislu...
 
...i, obavezno zadnji red! Batke, Partizan ti je najbolji za te stvari, pošto si mlad i neiskusan, a usput i zajebant :-P
Paz', 'vamo:Prvo odgledaj scenu, pa je pretoči u javu!
Da ne zaboravim da ti kažem i ovo: Ne smeš dalje od poljupca, jer ako se zaneseš, pa počneš sa radnjom, sprovešće te sa sve spuštenim gaćama!
Toliko od mene! ;)
Hajde, bolje se ti vrati na ''Svaštaru'', bolje ,a i lepše , ti leži! :roll: 8)
Čoveče, ti tamo praviš ''bioskop'', i to svaki dan! ;) :-D :arrow:
 
Astrodita:
...i, obavezno zadnji red! Batke, Partizan ti je najbolji za te stvari, pošto si mlad i neiskusan, a usput i zajebant :-P
Paz', 'vamo:Prvo odgledaj scenu, pa je pretoči u javu!
Da ne zaboravim da ti kažem i ovo: Ne smeš dalje od poljupca, jer ako se zaneseš, pa počneš sa radnjom, sprovešće te sa sve spuštenim gaćama!
Toliko od mene! ;)
Hajde, bolje se ti vrati na ''Svaštaru'', bolje ,a i lepše , ti leži! :roll: 8)
Čoveče, ti tamo praviš ''bioskop'', i to svaki dan! ;) :-D :arrow:
astro a ti bas imas iskustva po bioskopima :lol:
 
Truman:
A otkuda ti da su ekonomisti hladnog racia, to je predrasuda? Ili si mozda mislio na ekonomistu u emotivnom smislu...

tacno, ne moraju biti, nisam ni rekao da su svi ekonomisti takvi, vec da bi ona nekog muskaraca hladnog racia, pri cemu bi joj posebno imponovalo da je takav po zanimanju ekonomista, jer tu je moc...

a sto se blistavog uma tice,nisam ovde iznosio vrednosne sudove o umetnickom kvalitetu blistavog uma, vec jednostavno nesto je iz mene krenulo u susret filmu i on je odlicno docekan, film je pogodio mit meni blizak, pa sam uspeo da prevazidjem sve mane i propuste i emotivno odreagujem na predstavljenu ljudsku dramu (inace, uopste mi se ne svidja sto su izmenili pricu, bolje da su se drzali istinite price gde je u stvarnosti supruga shutnula onog naucnika).

Dok je ona ostala hladna, na distanci, previse privrzena kritickoj svesti, da bi onim preteranim komentarom na kraju ispoljila svoju kontrirajucu volju u fazonu hej film nije uspeo da me smuva, ja nisam tako laka riba.
 

Back
Top