Kakva treba da bude žena .

Ne bih ja tu ništa menjao....evo, gledam tu nekog arapina, drombolja nešto i čovek bi rekao, kojoj ženi treba takav, a on pet žena u haremu...i to dve feministkinje sa zapada dve sa istoka i jednu izraelku...šta fali....takva mu arapska mera...:)
 
Kaze mi da odrastem neko ko se jos nije odvojio od svojih a ima skoro 4 banke :D
Molim te, ne brukaj se.....

A o masti i zbilji...pa znas kako, sta je devojcicama masta, odrasli uveliko rade ;)
To nije lijepo što pišeš.
Prvo ja nemam svoje, nemaš pojma ni jesu li mi živi roditelji i direktno ujedaš za srce.
Ni blizu nisam 40-te.
Svako dobro tebi, ali ovim si me jako razočarao pa te molim da mi se ne obraćaš.
 
Spominješ mi roditelje a ne znaš ni da li ih imam, k si od čovjeka. Fujčina.
Jednog imas jednog nemas, napisala si na drugoj temi, pa sta?
Odrasti! Ima nas mnoogoo koji nemamo nijednog, pa ne kukamo nad sudbinom kletom, nego zivimo zivot, kreiramo porodice, idemo dalje.

P.S.
I ne zaboravi, prva si pocela sa prozivanjem, i to stalno radis. Nemoj da kukas kada ti neko uzvrati istom merom.
 
nikad ne razmišljam da treba da izigravam pajaca da zadržim muškarca. muškarci su ti koji treba da zabavljaju, zato su i opsednuti raznim sitkomima i stend ap komedijama, jer znaju da im od toga život zavisi
Moje skromno mišljenje je da ni jedno ni drugo ne treba da izigravaju pajace ili klovnove, jer veza treba da se zasniva na nekom balansu. A ako nekom baš toliko ekstremno fali humora, uvek ima komedije, pozorišne predstave, kao što si i sama navela. :):ok:
 

Back
Top