Ako muškarac prima manje od 10.000 evra mesečno, ne treba mi!

Treba znati i smuljati da te ne uhapse. Ako misliš da je lako, probaj.
Pod muljavinom mislim na to da im je dozvoljeno, čak i u sprezi s državama/vlastima/službama. Takvo gomilanje bogatstva i monopolizam je uglavnom bilo kršenje tržišnih regulativa, antitrust zakona i ostalog.

Nije lako doći u takvu poziciju, naravno. Niti mislim da su to nekakvi obični likovi po sposobnostima.

Pod muljavinom mislim na to da im je dozvoljeno, čak i u sprezi s državama/vlastima/službama. Takvo gomilanje bogatstva i monopolizam je uglavnom bilo kršenje tržišnih regulativa, antitrust zakona i ostalog.

Nije lako doći u takvu poziciju, naravno. Niti mislim da su to nekakvi obični likovi po sposobnostima.

Kao što rekoh, sve je to tačno i uvek ide ono "ne pitaj za prvi milion", ali zato ja svima koji pričaju kao "oni kradu", pa skupi muda i kradi i ti, probaj da vidiš da li je lako.

Samo što i za to treba kliker, hrabrost, dobra povezanost i sposobnost. Svakako neuporedivo više od prosto udati se za nekog i onda glumiti poslovnu ženu. Kao što je i Novakova Jelena kucala tikete, sad gospođetina, ima fondacije i slično... Mislim...

Evo i druga.

season 4 gym shorts GIF

Ove zene su dostale posadne na ovim soc mrezama s fazonom : mozemise.
Ko ovo prati u opste?
A i mogla bi da skine koju kad joj je vec glavni aset.
I ove medije sto prenose ovo treba zakonom zabraniti. Moze pod kategorijom zakona "Pravo gradjana na dusevni mir"
Definitivno bi nam trebao AI filter koji bi uklanjao nepoželjne vesti.

Back