Ako muškarac prima manje od 10.000 evra mesečno, ne treba mi!

Jeste, a ti si otvorio članak iz Physical Review Letters i iskočile ti sponzorisane sise.
Pa evo ovako uciteljce:
Prvo clanak je na ptf muskarci. Ne znam koji sovinista 😜 misli da je prikladna tema za muskarce sisata spozna sa 10k platom.
Drugo tema je okadic:
"Ako ne zaradjuje 10k ne treba mi."
A to moze da bude svasta. Ako na pr "kompjuter ne zaradjuje 10k ne treba mi." Ili neki obrt i td...

A da je pisalo na pr:" sisata plavusa trazi momku fudbaleru 10k mesecno za odrzavanje njene lepote" , presocio bih.
A i to tamo shoubiz i sl. Sto ne citam.

A ovde bih otvorio na pr da pise: "Sisata plavusa uspela da ubaci konjski dildo u anus a nije prolapsirala.- link in d diskripshn"
To bih otvorio da.

Aj kad smo na temi a na pametnijim temama svi cute..
Meni samo nije jasno sta rade ove zene ovim likovima u krevetu pa ovoliko odlepe.
Ili ga je potkacila na dete.
A verujem da je to drugo.
Neiskustvo verovatno. I to ti je taj sportski svet , pika se lopta konstatno da bi se bilo u vrhu, mislim da se i ne udubljuju previše u neke procene i ocene - atraktivnost je dovoljna. Mada ne poznajemo je lično, možda je pozitivac koji želi da živi u luksuzu, sasvim nešto legitimno za poželeti.
Ne znam.

npr.
Tako se piše 👇

p006440c0.jpg

Aj kad smo na temi a na pametnijim temama svi cute..
Meni samo nije jasno sta rade ove zene ovim likovima u krevetu pa ovoliko odlepe.
Ili ga je potkacila na dete.
A verujem da je to drugo.

Brate, cini ga srecnim cim je sa njom.
Kako i zbog cega - njegova stvar.

Nekog cini srecnim takva zena, nekog neka druga, svi smo razliciti.

Kao sto nekog cini srecnim da okcaci kajlu od pola kila zlata oko vrata, a mene cini srecnim kad vozim bajs/motor. :)

Brate, cini ga srecnim cim je sa njom.
Kako i zbog cega - njegova stvar.

Nekog cini srecnim takva zena, nekog neka druga, svi smo razliciti.

Kao sto nekog cini srecnim da okcaci kajlu od pola kila zlata oko vrata, a mene cini srecnim kad vozim bajs/motor. :)
Pa ako ih cini to srecnim, ne vidim potrebu onda da objavljuje po svim novinama trazeci potvrdu od javnosti i misljenja. Pa kad ga dobije, onda bude u fazonu: ja radim sta ja hocu, to se tebe ne tice.
Davno su Bekamovski kompleksi provaljeni.
U ostalom pomazem njihovom braku. Kad bi poceli da ih ignoriseno garantujem da bi brak prso u roku od 6 meseci.

Pa ako ih cini to srecnim, ne vidim potrebu onda da objavljuje po svim novinama trazeci potvrdu od javnosti i misljenja. Pa kad ga dobije, onda bude u fazonu: ja radim sta ja hocu, to se tebe ne tice.
Davno su Bekamovski kompleksi provaljeni.
U ostalom pomazem njihovom braku. Kad bi poceli da ih ignoriseno garantujem da bi brak prso u roku od 6 meseci.

Pa takvi su.
Namerno sam uzeo kao komparaciju kajlu.
To su ljudi kojima je vazna paznja, sjaj, glamur. To ih lozi. Zato javno idu i pricaju svakakve price.
Verovatno su oboje slicni, zato su se i nasli.

Vidjao sam i 100 put ludje kombinacije parova koji funkcionisu, ne znam zasto ne bi i oni 🤷‍♂️

Pa takvi su.
Namerno sam uzeo kao komparaciju kajlu.
To su ljudi kojima je vazna paznja, sjaj, glamur. To ih lozi. Zato javno idu i pricaju svakakve price.
Verovatno su oboje slicni, zato su se i nasli.

Vidjao sam i 100 put ludje kombinacije parova koji funkcionisu, ne znam zasto ne bi i oni 🤷‍♂️
Vidi ovo.
Evo od svih popularnih tema, jedna tema je cela napisana velikim slovom.
Pogodi koja je?

Svojevremeno su tako pricali svi za jednog mog drugara, tadasnjeg fudbalera Zvezde, da je idiot jer je ozenio najvecu sponzorusu iz naseg komsiluka (inace smo svi ekipa iz detinjstva, odrasli zajedno jos od peska, kao i ta "sponzorusa").

Od tad je proslo 20 punih godina, zive u normalnom braku, izrodili lepu i zdravu decu, porodica za primer.

Nista ne mora da znaci.

Back