Quantcast

TORTE: recepti, saveti, ideje...

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
Evo odgledah video, mnogo jeftinije od Zoje, nema ni plazme, ni marg ni cokolade u korama, samo kakao, brasno, secer i jaja, a fil klasican sa pudingom, cokoladom i marg, malo slaga kod svakog sloja, tako da jeftina i izdasna torta. Po meni trebalo bi malo vise coko u fil, da bi se cokolada onako bas bas osjetila, i sve ukupno treba ipak malo jaca coko torta, to je cisto zbog ukusa koje nudim musterijama, ali za kucne uslove, za porodicu nakon dobrog nedeljnog rucka, super jednostavna kombinacija

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
Pošto sam ja stvarno jako zakasnila u postavljanju slika, evo prvo sam sredila ove svečanije

moj prvenac u radu sa royal-om
dole milka topljena, gore kidy sa jagodama

i drugi rad sa royal-om, ono sitnije je bilo mnogo lakše jer su kratke linije, a ovo dugačko, uh... ruka mora biti baš uvježbana, što se kod mene vidi da baš i nije :rumenko:
obe torte milka sjeckana

kidy sa jagodama, ovaj blesavi smajli je crtež druga kome je bio rođendan pa se njegovo društvo malo zezalo

moskva sa jagodama i ananasom
bilo je puno šetanja oko ovog motora dok sam napokon sve te cjevčice i ostale detalje stavila na svoje mjesto

plazma sa čoko bananicama

lud-lab, još jedna u nizu ovakvih dekoracija

crna nugat, to je ona što je trebala da bude što slađa, sada je dekoracija bila prilagođena ženskoj osobi, mada je po meni pretrpano bilo sa ovim krugovima po obodu torte, ali mušterijina je zadnja

moskva šnjit

milka sa topljenim čokoladama
žena kad je došla po tortu nije se mogla načiti kako to da kuglana može da stane na tortu pa još sa cokoladom i šlagom

čoko kremasta, meni se lično jako dopada ovakva šarena kombinacija šlaga, čokolade i fondan detalja

kidy sa crvenim voćem, narudžba u zadnji čas

voćna sa raznoraznim svježim voćem, vanila krem
torta sa bezbroj poruka, jedva sve ja to nekako ukombinovah

crna nugat sa malinama
moja prva knjiga i ovakva dekoracija uopšte

oba sprata crna nugat
muka teška mi je bilo iz Hani šampanj fondana izvaditi ove ruže patchwork sjekačima, ma nema šanse koliko je ta boja kao i još par njihovih nijansi mecavo i razvlačljivo

čoko kremsta i plazma
moskva šnjit
milka sa topljenim čoko
dekoracija po drugi put skoro ista, čak ni kombinaciju boja nisu htjeli da mijenjaju, samo oblik torti

Boem i dvije kinder
e da je svaka dekoracija ovakva, bilo bi SUPER, nakon presvlačenja sve je bilo upakovano za nepunih sat vremena

Poslednja izmena:

Daca_Su

Ističe se
Poruka
2.734
Evo ja se nudim ko prati moj rad i od toga sto ima po tim raznoraznim tortama sta god mislite da treba ja sam tu da pomognem. Kata znam da izradu cvijeca i buketa zna u dusu, isto kao i Irena, Kaca je majstor za figurice, a kazem od mene sta god mislite da mogu da pomognem ja zato i doalzim, da se druzim, razmjenim koju pametnu i da kazem ono sto ja znam.
Smislite da znam sta da ponesem,a ko ensto od alatica treba. Kato, ja vise ni jedan jedini transfer kod sebe nemam, pa eto, ako neko ima barem usku trakicu, da mozemo demonstrirati, sto Kaca kaze to cemo o cas posla

- - - - - - - - - -

Daco za tebe treba fabrika bonica, ali ne daju.......
Natasha, odlične su ti tortice.. volim čokoladu...
Moram ovako jer ne daju rep...
Hvala ti draga, bas mi zao sto ne mozes doci da se druzimo, a slicice ce biti to se podrazumjeva

Poruka
18.401