Testeri vs kozmetika u redovnoj prodaji

Ona Marge

Veoma poznat
Poruka
10.592
Dobila sam par testera neke poznate kreme za lice, isprobala i odlučila koju ću da kupim.
Kupljena krema nije bila ni blizu onoj iz kesice koja je bila uzorak.
Žalila sam se, poslala im snimak gde se krema ponaša kao ljigavac i ne razmazuje se.
Nakon toga su mi poslali drugu kremu i još gomilu testera savršenog kvaliteta.
Ta druga krema je bila i u drugačijem pakovanju a o strukturi da ne pričam. Očigledno nije ista stvar.
Čemu to, i kako kupiti stvarno ono što hoćeš da kupiš?
 
Dobila sam par testera neke poznate kreme za lice, isprobala i odlučila koju ću da kupim.
Kupljena krema nije bila ni blizu onoj iz kesice koja je bila uzorak.
Žalila sam se, poslala im snimak gde se krema ponaša kao ljigavac i ne razmazuje se.
Nakon toga su mi poslali drugu kremu i još gomilu testera savršenog kvaliteta.
Ta druga krema je bila i u drugačijem pakovanju a o strukturi da ne pričam. Očigledno nije ista stvar.
Čemu to, i kako kupiti stvarno ono što hoćeš da kupiš?
Teško. Ni parfemi ni kreme i ništa od kozmetike pa čak ni deterdženti za veš nisu kao testeri. Ja večito tražim nekog ko prodaje testere em su jeftiniji em 3x kvakitetniji, postojaniji i naravno duže traju.
 
Dobila sam par testera neke poznate kreme za lice, isprobala i odlučila koju ću da kupim.
Kupljena krema nije bila ni blizu onoj iz kesice koja je bila uzorak.
Žalila sam se, poslala im snimak gde se krema ponaša kao ljigavac i ne razmazuje se.
Nakon toga su mi poslali drugu kremu i još gomilu testera savršenog kvaliteta.
Ta druga krema je bila i u drugačijem pakovanju a o strukturi da ne pričam. Očigledno nije ista stvar.
Čemu to, i kako kupiti stvarno ono što hoćeš da kupiš?
a gde si kupila tu kremu?
 
Može to da se desi naročito ako se kozmetika čuvala u neadekvatnim uslovima u magacinu ili radnji. Povišena (ili previše niska temp), direktno izlaganje sunčevoj svetlosti , prevelika vlaga u prostoriji i mnogi drugi uslovi mogu da dovedu do narušavanja stabilnosti kozmetičkih proizvoda.
Tester je isti kao krema po formulaciji, tu nema mesta teorijama zavere, samo su testeri drugačije čuvani i mnogo brže se razgrabe nego full size kreme, tako da i manje vremena provedu na lagerovanju.
 
nikad nisam primjetila da postoji razlika
mada, ja generalno koristim vrlo malo tih proizvoda
jednu kremu za lice (za koju znam da postoji deklarirana razlika u sastojcima za usa i evropsko trziste)
mlijeko za tijelo, kremu za ruke i jednu za stopala sve od istog proizvodjaca
bb kremu jednog proizvodjaca
i par parfema

i da, moras uvijek gledati rok trajanja
 
Dobila sam par testera neke poznate kreme za lice, isprobala i odlučila koju ću da kupim.
Kupljena krema nije bila ni blizu onoj iz kesice koja je bila uzorak.
Žalila sam se, poslala im snimak gde se krema ponaša kao ljigavac i ne razmazuje se.
Nakon toga su mi poslali drugu kremu i još gomilu testera savršenog kvaliteta.
Ta druga krema je bila i u drugačijem pakovanju a o strukturi da ne pričam. Očigledno nije ista stvar.
Čemu to, i kako kupiti stvarno ono što hoćeš da kupiš?
Testeri su uvek najbolji,...kao i kada kupuješ parfem.
Samo što ih retko prodaju.
Platiš samo ono što dobijaš, kao što je i tester. Ostalo im vratiš.
Najviše mrzim marketinške prevare i te "navlakuše"- kupi me!
Verovatno više ništa tamo ne bih ni kupila.
 
Teško. Ni parfemi ni kreme i ništa od kozmetike pa čak ni deterdženti za veš nisu kao testeri. Ja večito tražim nekog ko prodaje testere em su jeftiniji em 3x kvakitetniji, postojaniji i naravno duže traju.
Ja sam kupovala online, parfeme koji su bili namenjeni kao testeri.
Stvarno su extra i jeftiniji!
Nažalost,...retko se mogu naći.
 

Back
Top