Sofia vs Viktoria

Мени је лепо оно што је нормалне тежине, ни дебело, ни анорексично...е, сад, кило доле, кило горе :mrgreen:

Može i ovako, predstaviše se karakondžulama ljudi kojima debelo nije privlačno.

Prosto, vodimo računa o sebi i minimum što očekujem je da druga strana radi isto.

Вођење рачуна жене о себи у архаском добу и у овом завршеном постмодерно добу, нема везе са твојим осећајем здравог и естетског, већ са културним...

Вођење рачуна жене о себи у архаском добу и у овом завршеном постмодерно добу, нема везе са твојим осећајем здравог и естетског, већ са културним...

Ima veze samo sa osećajem toga šta mene lično privlači, a nije da mogu da vidim samo ove i one, već prosto privuče me određena stvar.

Нема личног.
Да си рођен у другом времену и култури, било би то све другачије

Da baba ima četiri točka i saug bila bi golf dvojka.

Nisam rođen u kulturi latino žena, pa ima primeraka koje su mi jako privlačne.

Znam ja šta ti hoćeš reći, ali nije to baš apsolutno tako i svima se sviđa samo što ima u ponudi.

Увек актуелне, а иде и лето, можемо неку о дијетама...како изгубити 20 кг за недељу дана.

Nisam rođen u kulturi latino žena, pa ima primeraka koje su mi jako privlačne.
Važe za nešto lepše ili ženstvenije žene.
Meni lično se taj "Latino" tip ljudi baš i ne sviđa. Svi su mi nešto "njanjavi",...jedino što imaju stila i lepo se oblače.
Nisam primetila ni da su nešto zaista lepši ljudi generalno od drugih, ali eto,...imaju verovatno nešto specifično, pa kome se sviđa.
P.S. U Italiji ne videh ni jednog lepog Italijana, svi su "metar i žilet".😁
Samo su lepo skockani, nalickani i naparfemisani.

Ne kapiram to optuzivanje medija i ko zna cega oko nametanja nekih standarda. Okej, ako smo klinci do 20 godina, ali neko ko ima 30+ a dozvoljava da mu mediji odredjuju sta je lepo, je, najblaze receno, upitne zrelosti.
Наметну ти док си млад. После кад одрастеш наметнуто носиш и браниш сопственим животом мислећи да је то "iskljucivo tvoje licno, unutrasnje vidjenje/shvatanje/dozivljaj necega ili nekoga".

Piši bas tako kako misliš da treba nije zabranjeno.
Pa ne znam šta bih napisala. Kad se poredi neko, potrebna je bar jedna presečna, polazna tačka, jer na osnovu čega bismo poredili dve osobe koje i nemaju neke veze jedna sa drugom, osim što su žene i što su slavne. Nisu čak ni u istom vremenu bile na vrhuncu slave. Ostaje jedino to poređenje i favorizovanje po fizičkom izgledu, što je deplasirano.
Dobro eto, Sofija je prava seksi Žabarka, Viktorija je slatka fensi žgoljavica.

Pa ne znam šta bih napisala. Kad se poredi neko, potrebna je bar jedna presečna, polazna tačka, jer na osnovu čega bismo poredili dve osobe koje i nemaju neke veze jedna sa drugom, osim što su žene i što su slavne. Nisu čak ni u istom vremenu bile na vrhuncu slave. Ostaje jedino to poređenje i favorizovanje po fizičkom izgledu, što je deplasirano.
Dobro eto, Sofija je prava seksi Žabarka, Viktorija je slatka fensi žgoljavica.
Ja nisam bas išla s mišlju da poredim konkretno njih dvije nego razlicit tip žene,promjenu viđenja ljepote.

Kako smo od toga da je ovo lijepo

Pogledajte prilog 1531078

došli do toga da je ovo lijepo
Pogledajte prilog 1531079
Nije dobro svoditi lijepo na idealno i ocekivati da idealno bude uobicajena pojava.
Sofija mi je na fotki buckasta, Viktorija mrsava ali razlike su potrebne. Obje itekako mogu biti lijepe i privlacne.
Evo, drugarica je mrsava, i nakon dvoje djece se posle par godina opet vratila na svoje standardno tijelo, mrsavica kao Viktorija. Da li joj treba sugerisati da nije lijepa, iako je predivna, zdrava. Savrseno zdrava da ostane trudna prirodno oba puta i da rodi djecu prakticno bezbolno a manekenska gradja uskih kukova, nikakva venera.

Nije dobro svoditi lijepo na idealno i ocekivati da idealno bude uobicajena pojava.
Sofija mi je na fotki buckasta, Viktorija mrsava ali razlike su potrebne. Obje itekako mogu biti lijepe i privlacne.
Evo, drugarica je mrsava, i nakon dvoje djece se posle par godina opet vratila na svoje standardno tijelo, mrsavica kao Viktorija. Da li joj treba sugerisati da nije lijepa, iako je predivna, zdrava. Savrseno zdrava da ostane trudna prirodno oba puta i da rodi djecu prakticno bezbolno a manekenska gradja uskih kukova, nikakva venera.
One su poslužile samo kao ilustracija koliko se ukus mijenja protokom vremena. Od obe u njihovo vrijeme ima i manje i više privlačnih.

Back