Svi su pobegli 2004e a vi?

Ništa što nuklearni sv rat neće da sredi. Gledam ovde po srbiji ljudi rade za 50 sima dindži ja pre neki dan buo u lidlu napunio DVE kese hrane 12.000 din. Možda za 3 dana da jedeš tanko.
evo saveta:
ako si sa zenom bas tim,. idite, pa ostanite tim, ali ako niste, ponecete probleme sa sobom, i onda gledaj sta ces kada ona oseti kupovnu moc, i pare

Kupovnu moć? Misliš kada umesto 2 kutije sobranje dnevno krene ta puši 3? :lol:

Pare su da se troše jbg ništa ne ide na onaj svet.
moc, silu, osile bre zene... au ala si ti naivan. pa sta mislis odakle u danasnje vreme ovoliko razvoda?
moja da bar oce da se razvede, nego nece, oce da me muci i da mi preti samo, jel razumes ti to?
a u beogradu bi mogla da me poljubi u dupe. jel sad shvatas?

ona sama ce da pusi dvoje novih kola, pa ti vidi, mislim dve rate za dvoje novih kola, pazi samo u koji kofer certe da zapakajute probleme koje nosite sa sobom... ja ti kazem, nekad je bolje nemati pare, e pa da vidimo onda sta ce da uzmu OVO CE DA UZME... meni dug, meni posao, a njoj godisnji odmor?

Poslednja izmena:
moc, silu, osile bre zene... au ala si ti naivan. pa sta mislis odakle u danasnje vreme ovoliko razvoda?
moja da bar oce da se razvede, nego nece, oce da me muci i da mi preti samo, jel razumes ti to?
a u beogradu bi mogla da me poljubi u dupe. jel sad shvatas?
Ma jok ja redovno promašim rupu na suvo pa nek se razmišlja 🤗

A to ko oženi nešto što gleda tašne 10.000$ pa sam je kriv bolje da je izdrko u zavesu.

Ma jok ja redovno promašim rupu na suvo pa nek se razmišlja 🤗

A to ko oženi nešto što gleda tašne 10.000$ pa sam je kriv bolje da je izdrko u zavesu.
pazi, ne zanosi se ti mnogo da vas neke velike pare cekaju, nemam ih ni ja,, mislim kukas tu za kesu dve

moja zena nece da ima pare, ali ne da ni meni... nisam ni ja lud za parama, samo ti kazem da ili ste tim ili niste, nevezano za to koliko imate, bitno je jel su zajednicke te pare ili nisu... ali to ces da vidis kada budete imali posebne racune, pa polako, ne prodju svi kroz sve faze, ali neces voziti skupa kola, popusicete ih, eto vidovit sam

ja ne znam ko kakve probleme ima, samo ti kazem, pazi kada se oni donesu u emigraciju, oni nisu vise isti, nego postanu nekako drugaciji, okruzenje ih modifikuje, to vise nije ono isto, ma promeni se sve, kako nisi mogao ni da sanjas, ...

znaci vidi ako mozes sa zenom neki pakt da napravis, nemo' ko ja sve zdravo za gotovo, i kao june

znaci, poprime ljudi psihologiju zemlje u kojoj zive, ne kazem da su svi pokondirene tikve, ali ima nesto jace od coveka, a mnogi nisu uopste svesni

ima i nasih ovde koji priocaju kako su se ljujdi u srbiji promenili, cak prozlili, ali kazem ti da je problem GLOBALAN

Poslednja izmena:

Back