Svetla buducnost u EU

Imam.Vise sam za varijantu neke jugoslavije ili balkanske federacije no ako vec ne zele onda svako svoju drzavu.

Не желе. Потврђено више пута у протеклом веку.

- - - - - - - - - -

Poljaci mozda mrze Ruse, ali mi ne mrzimo Hrvate ili bar nemoj da uopstavas, ja npr. ne mogu da gajim aktivnu mrznju ni prema jednom narodu. Mogu da ne idem tamo, da izbegavam, da mi nisu simpaticni, ali da ih mrzim - glupost.

Samo glupi ljudi mrze.

Само глупи људи заборављају.
 
Не желе. Потврђено више пута у протеклом веку.

- - - - - - - - - -



Само глупи људи заборављају.


"Velicina jednog coveka meri se, izmedju ostalog, i njegovom sposobnoscu zaboravljanja" - I. Andric

A ja bih samo dodala, ne zaboravljanja u smislu da se dese iste greske, vec gledanja onog sto je dobro, ili makar ravnodusnosti, ako nista drugo mrznja unizava coveka.
 
Poslednja izmena:
Premene ustava su izvrsene 1974 i pre toga su srbi vladali a vec 1981 je zavedeno vanredno stanje i u dobroj meri suspendovana njihova autonomija zbog demonstracija 1981.inace srbi su ucestvovali u vlasti kosova sa ustavom 1974 nisu potpuno izbaceni i marginalizovani vec su svedni na njihovu proporcionalnu zastuplenost u populaciji.



Malo morgen. Jos od smene Rankovica 1966. nema nikakve pravde za Srbe na KiM.
 
Не зајебавај, нисам расположена за такве доскочице.

Ti si Elektriko napadnuta sa svih strana od svoje maste.

Ni ja nisam raspolozena za tudju preveliku paranoju tipa "svi nas mrze". (I valjda zato se trazi opravdanje da i mi svetreba da mrzimo umesto da od ponekih ucimo, ne mislim na ovu temu i EU, nego uopste).
 
Izvinjavam se svima, ali mene vise interesuju hrvatice...nekako ne mogu sa hrvatima pa to ti je...
Ujedno pozivam sve mlade i srednjogodisnje hrvatice, obavezno neudavane , da se jave ako im treba saradnik, savetnik i menadzer (zvuci cudno ali se isplati obema stranama).
Pristojnost i verska nefanaticnost obavezni.

- - - - - - - - - -

jesi li ti siguran da je on bio pravedan ili je nama odgovarao njegov cvrsti stav ili prevedeno srpska dominacija.

To je politika i ne bih ja to bas zasigurno tvrdio..
Npr , pitanje da li je Rankovic bio za srpsku dominaciju ili za svoju dominaciju, samo iz ugla drugih to izgleda isto, ali iz ugla Srba, bas i ne...
 
To je politika i ne bih ja to bas zasigurno tvrdio..
Npr , pitanje da li je Rankovic bio za srpsku dominaciju ili za svoju dominaciju, samo iz ugla drugih to izgleda isto, ali iz ugla Srba, bas i ne...



Posle 1945. Srbi nisu vladali na Kosovu i Metohiji. I ne samo to, na KiM nije izvrsena nikakva denacifikacija pa su mnogi albanski fasisti i zlocinci usli u strukture novih komunistickih vlasti.

A oni Srbi koji su bili u partijskim strukturama pokrajine su bili kupljeni privilegijama i novcem i zato su cutali o onome sta se na KiM desavalo.
 
Твоје годиште ће још мало па да тумара до ве-цеа и назад, сударајући се са намештајем.

Узми нокшир па на починак, боље је тако.

:lol:

A tvoje? Jednom nogom u grobu? :lol: :dash;
Dok se prstici pokrecu ne odustajem! :deda:
Umete da kakite, dobro vam ovo prepucavanje :D
 
Nema svetle buducnost bez njemackog novca u EU - a Njemacka nema vise novaca.
Puno ljudi koji nemaju pojma od Njemacke 2015.
Ima ljudi koji asiciraju Njemacku kako je bila 60 ih, 70 ih, 80 ih i jos u 90 ih godina.
U 60 ih i 70 ih godina je ekonomia u Njemackoj rasla svake godine izmedu 7%-10%, kao danas u Kini i Indiji.
U 80 ih godina je njemacka ekonomija rasla oko 5%-6% svake godine.
U 90 ih godina samo za 2,5%-3,5%. A u zadnjih godina 0,9%-1,1%.
Njemacka je bila u proslost jedan gigant po ekonomiji.
Danas vise ne, samo su jos na petom mjestu i padaju dalje
Da je Njemacka jaka ekonomski kao prije onda bi oni sve dugove platili od svih EU drzava.
Ali to nije vise moguce- to Njemacka vise ne mozen ne ide vise.
Jednostavan primjer: Jedan covjek od 20 godina moze brze trcati od jednog covjeka koji ima 45 godina ili jedan covjek koji ima 70 godina.
Njemacka dosla u godine.


MJK
 
Poslednja izmena od moderatora:
U 60 ih i 70 ih godina je ekonomia u Njemackoj rasla svake godine izmedu 7%-10%, kao danas u Kini i Indiji.
U 80 ih godina je njemacka ekonomija rasla oko 5%-6% svake godine.
U 90 ih godina samo za 2,5%-3,5%. A u zadnjih godina 0,9%-1,1%.
To je normalno, jer ako prosjak sa 1 skoči na 2 to je 100%.

A ako Voren Bafet skoči sa 60 na 65 milijardi to je 8%.
 

Back
Top