svega 11,24 % građana Srbije ima pasoš

BAMB00:
Ako tacnije pogledas bit ce da je blize 350g sto naravno nije malo, ali sigurno nije 500 :)
To ipak nije uticalo da Srbija i pre i posle te okupacije uziva drzavnost koju je krvavo izvojevala ne samo za sebe, nego i za druge male narode u koje spadate naravno i vi hrvati, :-P
de ne pričaj GLUPOSTI.

beograd vam je oslobodio EUGEN SAVOJSKI,austrougarski nadvojvoda.
austrougarska vam je sredila i međunarodno priznanje.
udružili ste se sa bugarima i makedoncima i protjerali turske CIVILE,jer je "bolesnik sa bospora" bio totalno u curcu:p

i onda tvrdiš da ste VI OSLOBODILI HRVATE?

kako?

tako što je austrougarska (n ačijoj strani su se hrvati borili,a PROTIV VAS) izgubila rat,a njen teritorij raskomadan i podijeljen onako kako je zemljama pobjednicama odgovaralo;)

na taj način ste vi "oslobodili" hrvatsku.jednako kao i italijani,jer su i italijani dobili dobar dio hrvatskog teritorija.

zato niste i taj dio "oslobodili"?;)

a najsmješniji je NAČIN NA KOJI STE TO POKUŠALI LAŽIRATI U POVIJESTI.

posebice kad je u pitanju famozna kraljevina (nepostojeća) shs:p
 
cash:
de ne pričaj GLUPOSTI.

beograd vam je oslobodio EUGEN SAVOJSKI,austrougarski nadvojvoda.
austrougarska vam je sredila i međunarodno priznanje.
udružili ste se sa bugarima i makedoncima i protjerali turske CIVILE,jer je "bolesnik sa bospora" bio totalno u curcu:p

i onda tvrdiš da ste VI OSLOBODILI HRVATE?

kako?

tako što je austrougarska (n ačijoj strani su se hrvati borili,a PROTIV VAS) izgubila rat,a njen teritorij raskomadan i podijeljen onako kako je zemljama pobjednicama odgovaralo;)

na taj način ste vi "oslobodili" hrvatsku.jednako kao i italijani,jer su i italijani dobili dobar dio hrvatskog teritorija.

zato niste i taj dio "oslobodili"?;)

a najsmješniji je NAČIN NA KOJI STE TO POKUŠALI LAŽIRATI U POVIJESTI.

posebice kad je u pitanju famozna kraljevina (nepostojeća) shs:p

Italijani dobili deo Hrvatske? Yebote pa ja sam totalno u krivu, nisam znao da je i pored ovoga danas Venecija i Trst bila Hrvatska :) cak je vasa granica isla tako daleko da joj je Rim bio pogranicno selo :D

Pa eto opet si priznao da ste se borili na strani AustoUgarske i okupatora kao sto je to bio slucaj i kasnije sa Nemackom :P mislim uvek sluge i na strani okupatora ... tako vam je izgleda sudjeno :P

A da se vracam na prvi deo gde nam je AustoUgarska oslobodila BG i Srbiju i "sredila" nezavisnost, mislim stvarno je mnogo pa cak i od nekog poput tebe :P zato se necu ni osvrcati na taj deo :-P
 
BAMB00:
A da se vracam na prvi deo gde nam je AustoUgarska oslobodila BG i Srbiju i "sredila" nezavisnost, mislim stvarno je mnogo pa cak i od nekog poput tebe :P zato se necu ni osvrcati na taj deo :-P
ok,nemoj;)

samo kratko pitanje - tko vam je oslobodio beograd od turaka?

vi?;)

a tko vam je oslobodio srbiju od njemaca?

vi?;)

hehe...pa vi ste što se tiče ratovanja zadnju bitku dobili na kosovu...ups....možda ste čak i tu izgubili?;9
 
cash:
de ne pričaj GLUPOSTI.

beograd vam je oslobodio EUGEN SAVOJSKI,austrougarski nadvojvoda.
austrougarska vam je sredila i međunarodno priznanje.
udružili ste se sa bugarima i makedoncima i protjerali turske CIVILE,jer je "bolesnik sa bospora" bio totalno u curcu:p
njen teritorij raskomadan i podijeljen onako kako je zemljama pobjednicama odgovaralo;)
cestitamo!
ti si bez ikakve sumnje najveci idiot u istoriji ovog foruma!

kad neko mesa I balkanski i I svetski rat (sa sve makedoncima ?!?!), pa jos ubaci i XVIII vek i eugena savojskog onda to vec spada u verovali ili ne koliko je nestvarno glupo :lol: :lol: :lol:
 
Pa srbi :) naravno

to sto su je oslobadjali kroz dve vojske Cetnicku i Partizansku i koje istorija obe pamti kao "saveznike" za razliku od "ustasa" i "domobrana" :D :-P stvarno nije moj problem, vec tvoja sramota :D :-P

Mnogo ti pitas za nekoga tako neuka :) bolje bi ti bilo da uzmes knjigu u ruke i nesto naucis, ili ti taj deo malo slabije ide, s'obzirom da su vam knjige stampane na novoizmisljenom jeziku, jer ipak kompleks ostaje kompleks, gde da i dalje pricate srpski :D ima nove reci da se izmisle, pa taman 95% Hrvatske ne znalo sta koja znaci :-P

Mislim ukusi i misljenja su razlicita, i zato se ne treba svadjati, na primer Srbi slusaju i pune koncerte Rolling Stonsima, dok hrvati za to imaju Thompsona :D :-P prema tome, kad Baja Mali Knindza napuni Marakanu, onda ce mo biti na istoj stranici/frekvenciji/kako vec hoces ;)
 
Last Samurai:
cestitamo!
ti si bez ikakve sumnje najveci idiot u istoriji ovog foruma!

kad neko mesa I balkanski i I svetski rat (sa sve makedoncima ?!?!), pa jos ubaci i XVIII vek i eugena savojskog onda to vec spada u verovali ili ne koliko je nestvarno glupo :lol: :lol: :lol:
I i II balkanski rat vodili ste u alijansi sa bugarima i makedoncima,a rezultat je bio progon turskih CIVILA;)

eugen savojski vam je oslobodio beograd od turaka.do tada ste bili u curcu - totalka;)

prvi svjetski rat i gavrilo princip (britanski agent,član terorističke skupine "crna ruka") je posebna priča i TI si ga upleo,na je;)

ali eto,priznajem ja tebi da sam glup.samo neznam kako ćeš se osjećati na kraju kad ti glupan oduzme sve argumente?;)
 
cash:
I i II balkanski rat vodili ste u alijansi sa bugarima i makedoncima,a rezultat je bio progon turskih CIVILA;)

eugen savojski vam je oslobodio beograd od turaka.do tada ste bili u curcu - totalka;)

prvi svjetski rat i gavrilo princip (britanski agent,član terorističke skupine "crna ruka") je posebna priča i TI si ga upleo,na je;)

ali eto,priznajem ja tebi da sam glup.samo neznam kako ćeš se osjećati na kraju kad ti glupan oduzme sve argumente?;)


Ej sine, kakvi bre bugari i makedonci, makedonci i jesu neka mesavina srba i bugara, a Makedonija u prvom svetskom i pre njega nije ni postojala, dok je Bugarska bila Nemacki saveznik i borila se protiv Srbije, gde je naravno i izgubila :)

Mnogo ti citas Papine spise, ti decko ne znas gde si supalj :D
 
cash:
I i II balkanski rat vodili ste u alijansi sa bugarima i makedoncima,a rezultat je bio progon turskih CIVILA;)
I i II balkanski rat smo bili u savezu sa bugarima?
ajde za prvi, al sam ja imao utisak da smo drugi vodili proitiv bugara :D
a za 'makedonce' necu ni da kmentarisem, ti jednostavno nisi normalan kad tako nesto mozes da napises. Ili mesas makedonce i grke??????

cash:
eugen savojski vam je oslobodio beograd od turaka.do tada ste bili u curcu - totalka;)
oslobodio, pa austrijanci opet izgubili 20 godina kasnije.
posle ga mi oslobodili 1807

ko je vama inace oslobodio zagreb?
hitler?
posto te u curcu bili oduvek ;)

cash:
prvi svjetski rat i gavrilo princip (britanski agent,član terorističke skupine "crna ruka") je posebna priča i TI si ga upleo,na je;)
da gavrilo je bio originalni james bond :lol:
a zaboravio si i ulogu eugena savojskog u I svetskom ratu i njegov savez sa japancima :D

ali eto,priznajem ja tebi da sam glup.
jesi.i to mnogo.
bar nesto tacno da napises ;)
 
BAMB00:
Ej sine, kakvi bre bugari i makedonci, makedonci i jesu neka mesavina srba i bugara, a Makedonija u prvom svetskom i pre njega nije ni postojala, dok je Bugarska bila Nemacki saveznik i borila se protiv Srbije, gde je naravno i izgubila :)

Mnogo ti citas Papine spise, ti decko ne znas gde si supalj :D
bome se bugarska nije borila protiv srbije.i srbija je bila,kao i bugarska,njemačka saveznica.

samo što je bugarska princeza bila njemica,a karađorđevići krvno vezani sa kraljevskom obitelji u londonu;)
 
cash:
bome se bugarska nije borila protiv srbije.i srbija je bila,kao i bugarska,njemačka saveznica.

samo što je bugarska princeza bila njemica,a karađorđevići krvno vezani sa kraljevskom obitelji u londonu;)

Ti si pobrkao sve ratove u zadnjih 2000 godina,mora da se spavalo na časovima istorije ili si učio iz bespuća povijesne zbiljnosti pa si i ti dolutao u bespuća neznanja.
 
eremita:
Ма нешто су ових дана постали хистерични, скакућу по овом подфоруму - не можеш нормално од њихових мишијих смицалица живети......:



Стваааааарно не знам шта им је - имају очигледно неки проблем сами са собом, јер нас овде у Србији они уопште не интересују.....

Chicken.gif
Chicken.gif
Chicken.gif

A o matorim pevcima koji su više za supu nego za ambar da i ne pričamo...
 
SANDRINAbg:
Нажалост...мада је и мени овај проценат нешто сумњив...шта знам. :roll:

По мени није сумњив овај проценат. У "Гласу јавности" је излазио, а можда

још увек излази фељтон о најсиромашнијим породицама у Србији, људи

живе у катастрофалним условима, али то "круг двојке" уопште не схвата.

Данас постоје такви распони плата, до то није нормално, има оних који примају

по 8-9 хиљада динара, а има оних, рецимо директор ЈАТ-а, Небојша Старчевић,

који има 900.000, значи 100 пута већу плату од минималне!?
:shock:

Трочлана породица у Београду са 40.000 динара, једва може да се скрпи, ту о

путовањима нема ни говора, то је пуки опстанак, а много је таквих, тако да им

пасош стварно и не треба.
 

Back
Top