Јел' има неко да не зна где ми идемо, и који је национални курс Србије?

не подржавам ја издајнике.

ни је дне ни друге. ни власт ни опозицију, маринику пајтића чанка стефановића ...све су то иста гофна

мариника као и динко грухоњић називјау српску геноцидном и монструозном. а србе геноцидашима.

власт перфидно муља док ради све на воду уса.

али енмој ти да ми прдуцкаш како тај запад ишта добро жели нама.

ево још непуних десетак дана како товји ухњебњаћи швапски крећу са резолуцијом о сребреници у УН

да нас оцрне и укопају за вјек вјекова. јер нико читати истину неће осим ''њихове истине '' у будућности.

а ти лепо уживај у тој немачкој гузији док то буду чинили. прошли пут нас је од резолуције спасила москва и њихо вето. а сада ?

има ли ко други да то стпоира ?

осим русије и можда али можда кине ?

твоја прелепа њемачка копилад...
Pandur, ti si uz vlast, ne lazi.
Panduri cuvaju vlast. Oduvek bilo i oduvek ce da bude.

да ли ћете у случају да се усвоји НЕМАЧКИ ПРЕДЛОГ РЕЗОЛУЦИЈЕ у УХ против српског народа остати у тој швапској спрчији и одатле пљувати на своју земљу и свој народ ?

@Frederick_

Pandur, ti si uz vlast, ne lazi.
Panduri cuvaju vlast. Oduvek bilo i oduvek ce da bude.
а кога је чувала војска ова у србији током деведесетих ?

од срамотне пропале мобилизације у резервисте током 1991 (срамни одзив) и распад јна прдогузије по свим шавовима, једва се скупило оно 10ак хиљада на вуковар...
потом се прдуцкало овде до 99 те и званичногбомбардовања , да би званмичне окршаје имали највише на самом грнаичном пределу кошаре и паштрик...

а ко је читаву 98му ратовао против шифтарских терориста доле ? и 99 ту гонећи их и уништавајући ?
полиција :mazi:
да једина смо државау свету која је пполицијом решавала то. читаву 98му 99ту смо решавали. полицијски ебено оклопно плаво возило .... полицијаци на линијама ...
полицајци против учк...

разне формације од пјп сај редовних полицијских формација у водовима...

да не би полиције одвојске слабе вајде. јер војска није ни близу оно пто је била 1911 1914
оан је служила у титославији да се дебелогузи официр гоје попут крметине и да водају добре пи.чке по кнез михајловој...

ти пандури су крваво натопили гаће током читаве 98 ме док је рат буктао на косову. јер рат није сам од тренутка бомбардовања...

и ти сад да вређаш те полицајце ?

и сутра да зашкрипи ко ће да брнаи државу ?
да неће војска ебена ? која војска кад је нема ?

оно шаке професионалне ће код првих метака и граната на линији да се разбјежи попут мачака с јебишта ...

мене нестављај у кош с издајничком влашћу.

част оним јадним голобрадим војницима на служењу војног рока на кошарама и паштрику. остало је било прдогузија.
коју смо ми из полиције гледали ко сукњетине инеспособне идиоте тамо доле на косову у доброј позадини иза нас...

полиција је одрађивала посао наравно јер сте ви неспособни лезилебовићи

Нек се јави, па да се објаснимо !

Објаснићемо се на основу
- историје,
- устава,
- личних осећања
- и реалности на терену.

Неко шизофрено цепање као ово...

Dzaba se vadis, pandur, policija je drzala Milosevica na vlasti i direktno je kriva za sva njegova zlodela.
народ бира власт, не полиција.

власт је огледало народа.

полиција се не пита.

замолићу те да ми појасниш која су то милошевићева злодела конкретно ?

Нек се јави, па да се објаснимо !

Објаснићемо се на основу
- историје,
- устава,
- личних осећања
- и реалности на терену.
Не знам, много ми је нејасно, најискреније...

Srpska policija bije srpsku decu:

тукли смо и ми демонстранте који су нас тукли.
јер су подржавали исте оне који су уништавали српски народ широм бивше југе па и србије потом.
плаћеничка банда кој су преводили чанак драшковић чеда прашак... овековечени западни пиуни

ово што ти приказујеш је мука данашње диктатуре. злоупотреба од власти. и апсолутно без имало рапсраве кориштење прекомерне силе без икакве потребе јер се не ради о неспоредном нападу на службено лице. апсолутно употреба прекомерене силе и употреба исле без икакве потребе у том случају ту конкретно

за ово наравно нисам.
ми то нисмо радили. не тако.

да ли ћете у случају да се усвоји НЕМАЧКИ ПРЕДЛОГ РЕЗОЛУЦИЈЕ у УХ против српског народа остати у тој швапској спрчији и одатле пљувати на своју земљу и свој народ ?

Jel neko video tu Nemačku rezoluciju? Ne postoji nikakva zvanična informacija o tome.

Pre mi deluju kao neke čaršijske priče koje je Vučić bacio kao buvu da se nacionalisti prime. I zaista ste se primili.

Jel neko video tu Nemačku rezoluciju? Ne postoji nikakva zvanična informacija o tome.

Pre mi deluju kao neke čaršijske priče koje je Vučić bacio kao buvu da se nacionalisti prime. I zaista ste se primili.

Poslanička grupa „Mi – Glas iz naroda, prof. dr Branimir Nestorović“ smatra da bi usvajanjem najavljene rezolucije Ujedinjenih nacija o Srebrenici bili satanizovani Srbi u Srbiji, Republici Srpskoj i svuda u svetu.

Povodom predloga rezolucije kojom bi 11. jul bio proglašen za međunarodni dan sećanja na genocid u Srebrenici, poslanička grupa „Mi – Glas iz naroda, prof. dr Branimir Nestorović“ zatražila je od Nemačke i Ruande da odgovore da li su podnosioci tog predloga Generalnoj skupštini UN, a ako jesu pozvala ih je da dostave predlog i odluku skupštine ili drugog organa kojom se odobrava podnošenje tog predloga.

Poslaničku grupu Nestorovića zanima i da li su se Nemačka i Ruanda, poput Nikaragve, pridružile tužbi Južnoafričke Republike, podnetoj Međunarodnom sudu pravde protiv Izraela, u vezi sa događajima u Gazi, kao i da li će Ruanda i Nemačka predložiti i glasati za Međunarodni dan sećanja na zločine učinjene na području Gaze, ako Generalna skupština UN dobije takav predlog.

шта каже ал ђазира ?

Koje zemlje su sponzori rezolucije o genocidu u Srebrenici​

Nova Rezolucija o genocidu u Srebrenici izazvala je oštre reakcije u RS-u i Srbiji.
“Sponzori rezolucije su: SAD, Čile, Novi Zeland, Malezija, Jordan, Turska, Slovenija, Albanija, Francuska, Italija, Irska, Lihtenštajn, Bosna i Hercegovina, Nizozemska, Finska. I to je tek početak”, dodao je Puljić.

несрбине ево твоје слободне европе омиљеног гласила

https://www.slobodnaevropa.org/a/srbija-vucic-kosovo-savet-evrope-srebrenica-genocid/32891273.html

'Teška pozicija Srbije': O čemu govori Vučić?​

Genocid u Srebrenici i rezolucija UN​

Sprečavanje donošenja rezolucije o genocidu u Srebrenici na Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija (UN) je drugi zadatak koji je Vučić postavio pred Vladom i sobom.

"Da pokušamo da se borimo koliko je moguće, pri tome uvek pokazujući poštovanje prema žrtvama koje su se dogodile", poručio je.

Pre devet godina Rusija je u Savetu bezbednosti UN blokirala usvajanje rezolucije kojom se osuđuje genocid u Srebrenici, koju je predložila Velika Britanija i podržale Sjedinjene Države i zemlje Evropske unije.

Srbija je i tada lobirala protiv usvajanja te rezolucije.

Skupština Srbije usvojila je u martu 2010, u vreme prethodne vlasti, Deklaraciju o osudi zločina u Srebrenici.

U tom dokumentu se osuđuje zločin počinjen na način utvrđen presudom Međunarodnog suda pravde, dok se sam termin genocid u Deklaraciji ne pominje.

Poslanička grupa „Mi – Glas iz naroda, prof. dr Branimir Nestorović" smatra da bi usvajanjem najavljene rezolucije Ujedinjenih nacija o Srebrenici bili satanizovani Srbi u Srbiji, Republici Srpskoj i svuda u svetu.

Pazi Nestorović smatra... :)

Britanska rezolucija o srebrenici koja je bila 2015 godine nije se bavila time ko je počinio genocid. Samo je pisalo da se usvoji da je počinjen genocid i to je to. Onda su to Rusi blokirali i ko zna koliko nam naplatili tu uslugu a realno nije bila ni potrebna. Naravno, slavilo se kao nekakva pobeda.

Verovatno je sad isti fazon. Hoće da donesu rezoluciju za dan sećanja. I opet se verovatno Srbija nigde ne spominje. Jel znaš zašto? Zato što je hebeni međunarodni sud doneo presudu da za genocid nije kriva Srbija nego pojedinci. Ali ne, svi se prave ludi pa vama nacionalistima bezmozgašima prodaju priču kako se Srbi proglašavaju genocidnim narodom. Koliko čovek mora da bude laik da dozvoli da ga ravnozemljaš Nestorović ovako pegla besmislicama?

ми не признајемо муљање окосребренице и нећемо допустити да се искривљује истина. док се највећи погроми над српским народом прећутавају читав вјек покушавају се насерови крволоци потурити као геноцид тако што су претходно дојучерашњу дефиницију за геноцид апсолутно модификовали и зменили како њима одговара.

шта је са геноцидом над србима током 1941 - 1945 ?

шта је се геноцидом у кравицама 1993 када су поклали све што мрда ? када су српској трудници вадили плод из утробе ?

Pazi Nestorović smatra... :)

Britanska rezolucija o srebrenici koja je bila 2015 godine nije se bavila time ko je počinio genocid. Samo je pisalo da se usvoji da je počinjen genocid i to je to. Onda su to Rusi blokirali i ko zna koliko nam naplatili tu uslugu a realno nije bila ni potrebna. Naravno, slavilo se kao nekakva pobeda.

Verovatno je sad isti fazon. Hoće da donesu rezoluciju za dan sećanja. I opet se verovatno Srbija nigde ne spominje. Jel znaš zašto? Zato što je hebeni međunarodni sud doneo predusu da za genocid nije kriva Srbija nego pojedinci. Ali ne, svi se prave ludi pa vama nacionalistima bezmozgašima prodaju priču kako se srbi proglašavaju genocidnim narodom. Koliko čovek mora da bude laik da dozvoli da ga ravnozemljaš Nestorović ovako pegla besmislicama?

знамо ми одлично чиме се она бавила и шта је имала за циљ .

:mazi:

неће можи базнијаш прикривени.

тукли смо и ми демонстранте који су нас тукли.
јер су подржавали исте оне који су уништавали српски народ широм бивше југе па и србије потом.
плаћеничка банда кој су преводили чанак драшковић чеда прашак... овековечени западни пиуни

ово што ти приказујеш је мука данашње диктатуре. злоупотреба од власти. и апсолутно без имало рапсраве кориштење прекомерне силе без икакве потребе јер се не ради о неспоредном нападу на службено лице. апсолутно употреба прекомерене силе и употреба исле без икакве потребе у том случају ту конкретно

за ово наравно нисам.
ми то нисмо радили. не тако.

A nije bilo prekomerne sile u vreme Milosevica?

Ajde, pali bernanda i ostalu decu koja nisu bila ni rodjena tad.

Policija je u vreme Milosevica bila gora nego ikad.

Koja su zlodela Milosevica??? Jos pitaš?
Imaš obraza da pitaš?

Poslednja izmena od moderatora:
ви несрби би могли престати да намећете мишљење србима.

и да сјашете мало са крсте јер ми не идемо на ваше хр форуме и базнијашке клихоманисање

Има јако пуно и других који имају неке своје интересе у Србији, рецимо Руси и Укри.
Нарочито у задње време ...

Jel mozes da objasnis nacionalne interese?

Размисли шта је твој лични интерес ?
Или интерес твоје породице !
То је свакако да имате "у се на се и пода се".
Јел' да ?

Ето тако ћеш логично доћи и до националног интереса Србије.
Моје мишљење је да је наш највећи интерес
- мир
- запосленост
- новац који вреди

Јеси приметио да не спомињем Косово, литијум, Рафале ..?

То је зато што искусно размишљам и причам,
а нисам политичар нити "мажем раји очи" !!!

Back