Strazbur odlučio: Nema zabrane sprovođenja Zakona o slobodi veroispovesti!

Treba samo pogledati da li se zakon donosi pred izbore ili posle izbora. Ako se donosi pred izbore procena je da on treba da pojača podršku vlasti a ako se donosi nakon izbora procena je da iritira i birače vlasti pa se donosi tako da su sledeći izbori daleko. To vam je čitava filozofija Vučića i Mila kao i mnogih vlasti na svetu.
Значи Мило је одлучио да му је 30 година власти доста?

Поштовање.
 
Kakve veze ima srpski narod iz Crne Gore sa nekim nebitnim likom, vjerovatno Vuckovim potrckom iz BeGea? Pada Milo i dzaba mu je, kada Srbin izda svoju vjeru onda je zavrsio to se najbolje vidi po komunjarama jugoslovenima.
aj šuti bolan, Turci najtoplije dočekani u Bosni.
Krstili se i lijevom i desnom sa tri raširena Vuk Drašković prsta kako se krsti vjekovima.
 
Mislim da Milo forsira identitetska pitanja jer na osnovu njih i vlada toliko dugo. Ako ne bi zamaskirao lošu ekonomiju i korupciju i kojekakve mafijaške klanove sa ovim pitanjima verovatno bi ranije pao. Slično tako i Vučić stalno proglašava da opozicija radi za Hrvatsku, Albaniju, Ameriku. Milo tvrdi da rade za Rusiju i Srbiju i tako i jedan i drugi homogenizuju svoje pristalice pred izbore. Kada to ne bi radili pre ili kasnije ljudi bi se fokusirali samo na korupciju i afere i tako bi pre pali sa vlasti obojica.
 
Njegova procena je da mu ovo pojačava ili održava podršku. Videćemo na izborima da li je pogriješio.
Па да, појачава подршку белосветских разбојника у нападу на Србе.
Као да би он без њих то смео да уради. Цела та екипа ради по принципу, што горе удари по Србима, биће боље по тебе.
 
Mislim da ovi senzacionalistički naslovi ne doprinose pojašnjenju problema. Naravno da su odbili jer da bi sud u Strazburu razmatrao suštinski problem mora se pred domaćim sudovima iscrpi svaka mogućnost i svaka instanca i tek onda se može neko obratiti sudu u Strazburu.
Tako da (kao što je neko i primetio) ovo je advokat AVa i neki manevar koji može služiti samo za zamajavanje masa a u suštini sa svojim prijateljem Milom kusa iz iste činije.
 
Evropski sud za ljudska prava odbio je zahtev Advokatske kancelarije Radić iz Beograda u vezi zabrane Zakona o slobodi veroispovesti.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=02&dd=02&nav_category=167&nav_id=1649711

:vatromet:

ALELUJA BOG RADI PA PO PRAVDI

Da li me ozbiljno terate da guglam sajt Suda u Strazburu u pokazujem koliko režimski tabloidi lazuckaju, kao kada se lazuckalo u vezi spora iz 2012. godine oko zemlje koju su komunisti oteli?

Dajte ljudi, proveravanje stvari iz više izvora; neka vam vijuge malčice prorade. Posebno ako imate doslovno i primarni izvor.
 
Mislim da ovi senzacionalistički naslovi ne doprinose pojašnjenju problema. Naravno da su odbili jer da bi sud u Strazburu razmatrao suštinski problem mora se pred domaćim sudovima iscrpi svaka mogućnost i svaka instanca i tek onda se može neko obratiti sudu u Strazburu.
Tako da (kao što je neko i primetio) ovo je advokat AVa i neki manevar koji može služiti samo za zamajavanje masa a u suštini sa svojim prijateljem Milom kusa iz iste činije.

Jedini smisleni i pametni komentar na ovoj temi.
 
Da li me ozbiljno terate da guglam sajt Suda u Strazburu u pokazujem koliko režimski tabloidi lazuckaju, kao kada se lazuckalo u vezi spora iz 2012. godine oko zemlje koju su komunisti oteli?

Dajte ljudi, proveravanje stvari iz više izvora; neka vam vijuge malčice prorade. Posebno ako imate doslovno i primarni izvor.
Može, ti si naš doktor engleskog

Studirao si na fakultetu za majku i dete "Mega Mića."
 
Da li me ozbiljno terate da guglam sajt Suda u Strazburu u pokazujem koliko režimski tabloidi lazuckaju, kao kada se lazuckalo u vezi spora iz 2012. godine oko zemlje koju su komunisti oteli?

Dajte ljudi, proveravanje stvari iz više izvora; neka vam vijuge malčice prorade. Posebno ako imate doslovno i primarni izvor.

Ovo nije režimski tabloid, ovo je režim lično lol. Preuzeto saopštenje Vlade Crne Gore

http://www.gov.me/vijesti/220153/Su...odenja-Zakona-o-slobodi-vjeroispovijesti.html

Inače je kao tražena "privremena mera", to je zahtev koji se razmatra pre same tužbe. Mislim da odluke na te zahteve uopšte i ne stavljaju na sajt, al svakako što kaže kolega Četka, niđe veze da ESLJP razmatra uvođenje privremenih mera, ako Ustavni sud Crne Gore nije doneo svoju odluku. Btw, valjda i on kao naš ovde ima mogućnost da donese privremene mere, dok ne donese presudu.
 
Pa možda je zakon na njegovoj strani

A vi čuli drugačije sa Radija režima Vučić-Valentina
Ne zakon, vec nata.
Nata je na njegovoj strani ne zakon.
A nata odredjuje na cijoj strani ce da prizna zakon.
Cim si kod natu, onda su svi zakoni na tvoju stranu, iako nisu.
Osim da si Srbin koid natu, onda tu ne vazi opet zakoni.
 

Back
Top