"Правила Курана су ми важнија од закона Немачке"

U Nemackoj imas:
- Turke
- Ex Yu, Poljaci, Rusi, Grci, Italijani - manje-vise svi ostali Evropljani istocno i juzno od Nemacke
- Arape i Afrikance, koji su dosli od 2013. pa na ovamo.

Prvi su tu vec dugo, najvise ih ima koji su 3. 4. generacija da zive ovde. Dobri su gradjani, prilicno uklopljeni, i sasvim solidno postuju Zakone, bukvalno nista losije od native Nemaca. Cuvaju svoju kulturu.
Druga grupa, za razliku od Turaka koji su dosli masovno pedesetih i sezdesetih, a kasnije manje i redje, konstantno se doseljava manje/vise slicnim intenzitetom, i vrlo brzo se uklapaju. Postuju zakone sasvim solidno, nista losije od native Nemaca. Cuvaju svoju kulturu.
Treca grupa su najsvezije izbeglice i migranti, i njihovo uklapanje ide raznoliko - visoko obrazovani su se uklopili jako brzo, nize obrazovanima treba malo vise vremena, ali i oni ce se uklopiti, samo polako.
Dakle razni šljam belosvetski kod švabe se dovede u red?

Ауторска: Истраживање сада објављено у немачким медијама показује „Правила Курана су ми важнија од закона Немачке“ – 70% младих муслимана одговара да, што значи да апсолутна већина младих муслимана неће да се интегрише у Немачкој. Шта кажете на ово врло поражавајуће за Немачку?
Nista cudno. Meni je vazniji Bog i Crkva od drzave, bilo koje drzave.

U Nemackoj imas:
- Turke
- Ex Yu, Poljaci, Rusi, Grci, Italijani - manje-vise svi ostali Evropljani istocno i juzno od Nemacke
- Arape i Afrikance, koji su dosli od 2013. pa na ovamo.

Prvi su tu vec dugo, najvise ih ima koji su 3. 4. generacija da zive ovde. Dobri su gradjani, prilicno uklopljeni, i sasvim solidno postuju Zakone, bukvalno nista losije od native Nemaca. Cuvaju svoju kulturu.
Druga grupa, za razliku od Turaka koji su dosli masovno pedesetih i sezdesetih, a kasnije manje i redje, konstantno se doseljava manje/vise slicnim intenzitetom, i vrlo brzo se uklapaju. Postuju zakone sasvim solidno, nista losije od native Nemaca. Cuvaju svoju kulturu.
Treca grupa su najsvezije izbeglice i migranti, i njihovo uklapanje ide raznoliko - visoko obrazovani su se uklopili jako brzo, nize obrazovanima treba malo vise vremena, ali i oni ce se uklopiti, samo polako.
Šta ti pišeš nesrećniče?
Ne živiš ti u Nemačkoj nego u Diznilendu.

Pre par godina sam gledala neku anketu uličnog reportera u Nemačkoj. Svi ti mladi migranti, muslimani, su davali isti odgovor po pitanju uklapanja u društvo u kojem su. Oni ne vide Nemce kao ljude, jer su inoverci, a svak ko nije u Islamu nije čovek, u rangu je stoke. Verovatno su , tj naravno da su, montirali snimak sa gomilom takvih odgovora. No, mladi momci su tako odgovarali. Plus pravili su pokrete rukom preko vrata da pokažu kao bi trebalo sa svakim ko nije njihove vere.
Naravno ovo je bilo jako nelagodno za gledati i extremno, ne misle svi tako, no , ta TV stanica je htela predstaviti i ovu stranu medalje useljavanja velikog broja migranata.
Gadim se kapitalizma, profita, laganja, kriminala, sponzorusa , qu.rvi, egoizma, pe.dera, otimanja, prevara, svih vrsta, pljackanja...............DAL SAM I JA EKSTREMNI TERORISTICKI MUSLIMAN ?

Pricao sam sa muslimanima i ono sto je sokantno jeste da oni veruju u to (da su religija mira) i da ako je nesto sumnjivo, oni odmah kazu da to nije dobar prevod, samo na arapskom se razume..

ili to ili kao pa eto vidiš kad biste svi bili muslimani bio bi mir na svetu vi ste krivi znači što niste muslimani
a oni se izmedju sebe rokaju?!?

Ауторска: Истраживање сада објављено у немачким медијама показује „Правила Курана су ми важнија од закона Немачке“ – 70% младих муслимана одговара да, што значи да апсолутна већина младих муслимана неће да се интегрише у Немачкој. Шта кажете на ово врло поражавајуће за Немачку?
Auschwitz-birkenau-main_track.jpg

А шта ако их депортују у Пољску...

Back