stariji/a ili mladji/a?

Stariji - zbog zrelosti, iskustva (životnog) - veće razumevanje, bolje poznavanje situacija, davanje sigurnosti i slično što godine sa sobom nose...

Mlađi - ali ne previše - jer sam do sada sa nekim mlađima imala veoma visok stepen komunikacije, gotovo izvrsno slaganje... Jedan od mlađih me, iako je daleko, trenutno tako napaja i ispunjava...

Možda je fino da bude tu, oko generacije... zbog sličnosti u načinu razmišljanja oko nekih svakodnevnih, sitnih, pa možda i površnih stvari (izlasci, moda, muzika, planovi za budućnost)... Ako je previše stariji može da se stvori generacijski jaz - ja želim da radim sve ono kroz šta je on već prošao i što mu je postalo dosadno...

izuzetno precizno sagledano...

Iz iskustva znam da nista nije nepremostivo ako se stvari sagledaju realno. Moja najveca ljubav bila je 13 godina mladja od mene. Ljubav cini nemoguce velike stvari, nekada.
 
mene su mlađi svaaaaki put tako smorili.. možda što sam i ja bila mnogo mlada, oni još mlađi i strašno neiskusni, nesigurni i uplašeni... ne treba mi to više, odustala sam. ali mislim da kad muškarac stekne neko iskustvo (seksualno i životno) i nije baš bitno je li mlađi ili stariji. ni najmanje.

nego, odakle tebi, postavljaču teme, ideja da postaviš ovakvu jednu temu? mislim, razlika u godinama, to još nije viđeno na krstaričkim prostorima..
 

Back
Top