Stari albumi (RAZMENA SLIČICA) - PANINI, Upper Deck, DS....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
KOLIKO BI KOSTAO ALCUM IZ ''78


Bitno je koji je to album!

Ako je fudbal u pitanju, mozes ga prodati po ceni od 50 do 70 E. Svestan sam da album kosta vise, ali trenutno to mu je cena. Evo ti i dokaza za to da su albumi jako jeftini. Bas u ovoj temi momak prodaje Spaniju 82 za tamo neke ogromne pare, a verovao ili ne ja sam takav isti (ocena 4+) kupio za 1200 din. To ti je cist primer, koliko su albumi jeftini i da znas odprilike koliko mozes dobiti novca za tvoj album. Ti naravno mozes da trazis koliko zelis, ali . . .
 
Imam 3 puna Minhen Panini 74
2 Argentine 78
5 Spanija 82
7 Mexico 86
5-6 Italija 90
2 Nemacka 2006
2 EURO 88

Takodje imam dosta albuma koji su skoro puni, nebrojeno slicica za razmenu i skoro sve albume EXYU fudbalskih prvenstava 1. i 2. savezne fudbalske lige. Od sportskih albuma imam i kosarkaska prvenstva EXYU, Olimpijade, Sportske vedete, Ambleme fudbalskih klubova Evrope...

Zainteresovani za razmenu da se jave...
 
Dragi kolekcionari,


DRUGO OKUPLJANJE kolekcionara ce se odigrati u Subotu - 12. Aprila 2008. u 12h (tacno u podne) kod Terazijske cesme (Terazije!!!). U slucaju kise, okupljanje ce biti u Bezistanu - ispred bioskopa Kozara.

U Nedelju - 13. Aprila 2008. u podne (12h) cemo se takodje okupiti sa mogucnoscu pomeranja termina (u subotu je glasanje za nedeljni termin), mesto ostaje isto - Terazije - ako padne kisa - Bezistan.



Ocekujemo Vas!


I dalje postoji mogucnost da nasi kolekcionari dobiju popust od 15% na kupovinu 50 i vise kesica + besplatan album!
Cena kesice na kiosku je 30 dinara.

Svi zainteresovani kolekcionari, koji zele da kupe kesice sa popustom - mogu to uraditi u subotu...



Ukoliko imate bilo kakvo pitanje, posaljite mail na: panini@EUnet.yu

Sve zelje vezane za termine i druge lokacije takodje uzimamo u razmatranje, zato nam slobodno predlozite mesto i vreme!




Puno pozdrava i srecno nam skupljanje!



Panini Bg klub kolekcionara

(napisao Vlada)

P.S.to je jedan od mejlova koji ja dobijam od panini kluba,to isto mozete i vi da dobijate tako sto ce te se prijaviti preko gore navedene e-mail adrese.
 
Dragi kolekcionari,
OKUPLJANJE kolekcionara ce se od sada odigravati svake Subote i Nedelje od 12h (tacno u podne) kod Terazijske cesme (Terazije!!!). U slucaju kise, okupljanje ce biti u Bezistanu - ispred bioskopa Kozara.

Zbog BEOGRADSKOG MARATONA koji ce se odigrati u Subotu 19. Aprila, molimo kolekcionare da samo predju Balkansku ulicu i da se okupimo u parku (30 m od Terazijske cesme u pravcu ul. Narodnog Fronta).
Ocekujemo Vas!
I dalje postoji mogucnost da nasi kolekcionari dobiju popust od 15% na kupovinu 50 i vise kesica + besplatan album!
Svi zainteresovani kolekcionari, koji zele da kupe kesice sa popustom - mogu to uraditi u subotu...
Ukoliko imate bilo kakvo pitanje, posaljite mail na: panini@EUnet.yu
Sve zelje vezane za termine i druge lokacije takodje uzimamo u razmatranje, zato nam slobodno predlozite mesto i vreme!
Puno pozdrava i srecno nam skupljanje!
Panini Bg klub kolekcionara
 
Dragi kolekcionari,
Zbog velikog interesovanja NAREDNO OKUPLJANJE kolekcionara ce se odigrati u Sredu - 23. Aprila 2008 (SUTRA!!!). u 17h kod Terazijske cesme (Terazije!!!). U slucaju kise, okupljanje ce biti u Bezistanu - ispred bioskopa Kozara.
Termini okupljanja subotom i nedeljom u 12h ostaju do daljnjeg, ovim smo ubacili jedan radni dan u nedelji tako da necemo dugo cekati izmedju razmena. Okupljanje sredom ce se nastaviti do daljnjeg!
Ocekujemo Vas!
JAVI TE SVIMA KOJI SU ZAINTERESOVANI DA DODJU NA RAZMENU!!!
Takodje posaljite prijateljima poruku da se prijave na panini@EUnet.yu i time omoguce pravovremeno informisanje o nasim buducim akcijama...
Ukoliko imate bilo kakvo pitanje, posaljite mail na: panini@EUnet.yu
Sve zelje vezane za termine i druge lokacije takodje uzimamo u razmatranje, zato nam slobodno predlozite mesto i vreme!
Puno pozdrava i srecno nam skupljanje!
 
WM Minhen 74 Panini kosta od 80 do 150 eura, zavisno od stanja albuma, da li su rezultati utakmica upisivani ili ne...
Ono sto od albuma trenutno u svetu bolje placaju, a moze i kod nas da se nadje su albumi EURO 84 koji vredi od 40 do 100 eura i EURO 92 koji se placa od 40 do 100 eura, zavisno od stanja...
Album vredi vise ako je odlicno ocuvan i ako rezultati nisu upisivani u njega...
Ako neko ima slicice za Panini evropska i svetska prvenstva, kada skupi komplet slicica za bilo koji album (pa cak i za zadnja dva Germany 2006 i EURO 2008) to vredi bar duplo vise nego kada su slicice zalepljene u album...

Zainteresovan sam za menjazu slicica svetskih i evropskih prvenstava Panini...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top