Шта ви мислите...

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
о грешницама које се представљају као светице и којима су увек сви други лоши и шта ти ја знам, само су оне исправне...

Наравно, за женски род питање шта мисле о мушкарцима који то раде...

Има ли на овом свету још поштених и искрених људи који не лажу...



Ова полемичка тема је отворена због јавно упућене примедбе да отварам само сентиш теме... :) :) :)
 
о грешницама које се представљају као светице и којима су увек сви други лоши и шта ти ја знам, само су оне исправне...

Наравно, за женски род питање шта мисле о мушкарцима који то раде...

Има ли на овом свету још поштених и искрених људи који не лажу...



Ова полемичка тема је отворена због јавно упућене примедбе да отварам само сентиш теме... :) :) :)

pa svi su gresnici i svi lazu ..bez izuzetaka... naravno da nema ljudi koji ne lazu na ovom svetu ,ja takve nisam sreo ,a i sto ne bi lagali ? :D
 
pa svi su gresnici i svi lazu ..bez izuzetaka... naravno da nema ljudi koji ne lazu na ovom svetu ,ja takve nisam sreo ,a i sto ne bi lagali ? :D

Мени никад није проблем кад неко лаже већ ми смета то кад нуди оправдања за тако нешто.
Типа "ја сам поштен и кад лажем ЛоЛ..."

И, да, горе сам мислио више на комплетно понашање, а не само на лагање... :)
 
Мени никад није проблем кад неко лаже већ ми смета то кад нуди оправдања за тако нешто.
Типа "ја сам поштен и кад лажем ЛоЛ..."

И, да, горе сам мислио више на комплетно понашање, а не само на лагање... :)

****** sebe lazu da u ogledalu ne vide olosa
 
Politicar prica o postenju a ku*va ga slusa i drma glavom.

Kad bolje razmislis, svi te lazu, lazu te prijatelji, komsije, roditelji, mediji, politicari, lazu te u prodavnici, lazu te nepoznati, to je sad u modi, ko vise slaze taj je IN..........

Zato ljudi lazite i samo lazite i ja lazem kao pas a ljudski rod ako bude imao sreca pa da zvekne neka kometa u nasu planetu pa da svi odem u tri lepe pi*ke materine. Onda ce biti sve ok.
 
Мени никад није проблем кад неко лаже већ ми смета то кад нуди оправдања за тако нешто.
Типа "ја сам поштен и кад лажем ЛоЛ..."

И, да, горе сам мислио више на комплетно понашање, а не само на лагање... :)

pa uzmi samo za primer da neke profesije npr nose sa sobom takvo ponasanje kao nesto sasvim uobicajno i normalno....
 
Politicar prica o postenju a ku*va ga slusa i drma glavom.

Kad bolje razmislis, svi te lazu, lazu te prijatelji, komsije, roditelji, mediji, politicari, lazu te u prodavnici, lazu te nepoznati, to je sad u modi, ko vise slaze taj je IN..........

Zato ljudi lazite i samo lazite i ja lazem kao pas a ljudski rod ako bude imao sreca pa da zvekne neka kometa u nasu planetu pa da svi odem u tri lepe pi*ke materine. Onda ce biti sve ok.

Па и ја лажем.
Тачније, избегавам истину... :)
Али, то сви знају.... :) :) :)
 
a jel bi ti mogla da podelis zivot i pricu sa poznanicima i ovaj ovde kad se odgovara na temu pre nego pocnes srati

pa covek je potukao sam sebe u dva posta :lol: ja sam samo to primetila...zao mi je ako ne mozes to da shvatis :)
kako da podelim pricu i zivot sa poznanicima, zaista te nisam razumela? pa razgovaram sa ljudima koje poznajem :lol:
a na temu sam odgovorila mozda nisi primetio..sve sto radimo sebi radimo..ako ne mogu coveku da pomognem sta ima da mu odmazem osudjivanjem..dugo nisam ni znala da strasno gresim time i jako je tesko prekinuti tok misli osudjivanja ali eto..eto podelila sam nesto sa tobom :)
 
Ne volim licemerje,pa sa koje god strane ono dolazilo sa muske ili zenske.Zene cak mogu biti gore za nijansu u tim ulogama koje same sebi zadaju.Realno,svetice majke,i ostalo..mucenice i zrtve nesrecnog braka i muza pijandure i svalera npr.a same su ga svojim siktanjem oterale od kuce.p.s. ako nisam omasila temu..a sto se tice muskaraca..onaj tip koji terorise sve po kuci,kontrolor frik a sam vodi dupli raspusni zivot.
 
о грешницама које се представљају као светице и којима су увек сви други лоши и шта ти ја знам, само су оне исправне...

Наравно, за женски род питање шта мисле о мушкарцима који то раде...

Има ли на овом свету још поштених и искрених људи који не лажу...



Ова полемичка тема је отворена због јавно упућене примедбе да отварам само сентиш теме... :) :) :)
ja sam prava svetica... lazem samo kad moram:aha:
 

Back
Top