Sta trenutno radis 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
taman treca nedelja je pred pryanike, ionako ce sve da bude umrtvljeno tada..nama se trezor danas zatvara, nema vise placanja, a stranci ce sledeceg petka da krenu da se osipaju.
jao, pa ti ces se malo maziti sa tackavim sinom svojim :heart:

Cicak izbegla si bolnicu, je l se osecas ko da si se makla ispred streljackog voda? :) :zag:
Osecam se veselo.... Iako prehladjena, osecam se oslobodjeno :malav:

- - - - - - - - - -

Mada me to ceka u sledecem ciklusu
Tamo za Bozic, posle ng
 
Nerviraju me ljudi žrtve.
Bogi, mališa zaspi oko pola 8 uveče, dnevne dremke su bukvalno u letu, on nema vremena za spavanje od igre, kakva crna ljuljaška :lol:
Nego je sad bolestan i kenjkav i plačan i tužan :((
Tabe, nisam stigla jer je htedoh popiti u miru i tišini, što je naravno nemoguće :))))
 
Da zlo bude gore baš sam umorna, noćima jedva da spavam, razdražljiva sam a sad su našle i šefica i svekrva da me smaraju.
Najradije bih pokupila ovo moje dete i otišla negde na neku planinu da živim, da dušu odmorim.
 
Da zlo bude gore baš sam umorna, noćima jedva da spavam, razdražljiva sam a sad su našle i šefica i svekrva da me smaraju.
Najradije bih pokupila ovo moje dete i otišla negde na neku planinu da živim, da dušu odmorim.
Nema ništa gore nego kad je čovek nenaspavan. Tako muče ljude. Naša deca su naši mučitelji. :sad2:
Samo mi nije jasno kako deca izdrže da tako malo spavaju. Meni je ovaj stariji dušu vadio. Zbog njega sam se jedva usudila da rodim još jedno. Ali sam imala sreće, ovaj drugi je bio i ostao spavač. Kako spusti glavu na jastuk tako zaspi i ne budi se celu noć. Stariji i dan danas ima problem da zaspi i šeta se noću, ide u wc, pije vode, vileni...:roll:
 
images


i ova osoba je kao produktivna na poslu :)

trebalo bi da se radi od podne :)
ali da se sa posla vracas u 16 :)
 
Nisi omekšala nego ti se skratio fitilj. Imaš brige oko svog deteta pa ti sve drugo postane minorno.

Da, verovatno si u pravu.

- - - - - - - - - -

Ne, sve prolazi mnogo bolje i lakse nego sto smo ocekivali :D
Ne svrbi ga skoro uopste, mazemo onim krecom samo uvece. Kaze on da se oseca kao da nrma nista :D

Hehe, slatkiš, dobro je :D

Ja se sećam svojih boginja, ju što sam ih mrzela, i taj osećaj svraba i svega, brrrr.
Jednu na kažiprstu sam i otkinula pa mi je tu nikao mladež koji je nestao 20 godina kasnije :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top