Sta trenutno radis 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sto se tice socijalnog,moja mama je danas morala da ode da je pogleda komisija za onu novcanu pomoc za trece lice.nije ni izlazila iz kola,doktorka je izasla napolje i porazgovarala minut sa njom i gotovo

cek bre..za to mora da prodje prvostepeno vestacenje a tamo dovode ljude i u krevetima..kako je ona samo izasla i pogledala?
morala je testove da odradi..
 
Sto se finansija tice ima pravo na nadoknadu sa biroa... A i ako sve gledas kroz materijalnu stranu nigde neces stici niti ces bilo sta postici... Osim da zavris na antidepresivima....

nema pravo ako ona podnese otkaz.

a i nije gledano sve kroz materijalno vec realno..treba nesto i jesti a i platiti racune..a detetu treba puno, ako zelis da mu omogucis svasta nesto lepo a i potrebno.
 
ne znam,nije radila nikakve testove,samo je doktorka pogledala i nesto popricala sa njom.nije ni iz kola izaslaa

onda ste imali srece..video sam da ljude sanitetom dovoze tamo i u kolicima ili cak i krevetima guraju do doktora.
a koji je osnov?

- - - - - - - - - -

Nebuloza. Znam da je tako zakonski, ali je neverovatno da bi ostvario svoja prava moras da se maltretiras za sve pare. I da molis boga da ne umres dok ih ne ostvaris.

bas tako..uzasno maltretiranje ljudi..kad nepokretan covek MORA da se pojavi tamo umesto da posalju komisiju u stan..uzas.
 
nema pravo ako ona podnese otkaz.

a i nije gledano sve kroz materijalno vec realno..treba nesto i jesti a i platiti racune..a detetu treba puno, ako zelis da mu omogucis svasta nesto lepo a i potrebno.

Nije tacno. Ja sam dala otkaz, pa sam imala nadoknadu.

Treba da se jede, ne sporim, ali po koju cenu? A ona je nezadovoljna, razmislja da menja posao, pisala je vec o tome.

- - - - - - - - - -

Ja imam klizno radno vreme. Dolazimo izmedju 8 i 9.30.

To je super.
 
Ja imam klizno radno vreme. Dolazimo izmedju 8 i 9.30.

sa jedne strane to je super ali realno..ako dodjes u 9:30 zavrsavas u 17:30 ... unisti ti ceo dan.

mi se ovde salimo oko radnog vremena i spavanja ali je da se ne lazemo najbolje radno vreme bilo od 7 do 15
bar imas ceo dan a i mozes da se naspavas lepo ako ranije legnes..zasto moraju da lezu u 1 ujutru? mogu i u 22 sustinski nema neke razlike.
 
Ja imam klizno radno vreme. Dolazimo izmedju 8 i 9.30.
To je sjajno! Ja sam se za to zalagala i u prethodnoj i u ovoj firmi, ali me niko ne zarezuje. Neće ni da razmisle o tome.
A ljudi različito funkcionišu i dešava se da neko mora nešto ujutro rano da odradi ili popodne ranije da izađe pa sve može da se natempira bez nervoze i pravdanja.
Ja već dve godine dolazim pola sata ranije na posao zato što vozim mlađeg svako jutro u školu koja počinje u pola osam.
I niko mi ne računa tih pola sata ranije, moram da sedim do 4 popodne.
 
sa jedne strane to je super ali realno..ako dodjes u 9:30 zavrsavas u 17:30 ... unisti ti ceo dan.

mi se ovde salimo oko radnog vremena i spavanja ali je da se ne lazemo najbolje radno vreme bilo od 7 do 15
bar imas ceo dan a i mozes da se naspavas lepo ako ranije legnes..zasto moraju da lezu u 1 ujutru? mogu i u 22 sustinski nema neke razlike.

Sustinski ima razlike, jer san pre ponoci je kvalitetniji. Idealna varijanta je leci (zaspati) izmedju 22 i 23 casa.
 
Nije tacno. Ja sam dala otkaz, pa sam imala nadoknadu.

Treba da se jede, ne sporim, ali po koju cenu? A ona je nezadovoljna, razmislja da menja posao, pisala je vec o tome.
.

slazem se..ali lako je u tvojoj situaciji razmisljati na taj nacin, ali kad imas dete, imas i odgovornost.
tad prioriteti nekako sa tvog licnog predju na dete i njegove potrebe.

- - - - - - - - - -

Sustinski ima razlike, jer san pre ponoci je kvalitetniji. Idealna varijanta je leci (zaspati) izmedju 22 i 23 casa.

slazem se.
 
sa jedne strane to je super ali realno..ako dodjes u 9:30 zavrsavas u 17:30 ... unisti ti ceo dan.

mi se ovde salimo oko radnog vremena i spavanja ali je da se ne lazemo najbolje radno vreme bilo od 7 do 15
bar imas ceo dan a i mozes da se naspavas lepo ako ranije legnes..zasto moraju da lezu u 1 ujutru? mogu i u 22 sustinski nema neke razlike.

Ja bih u tom slucaju morala da legnem u 21 ne bih imala vremena za forum:lol:
 
sa jedne strane to je super ali realno..ako dodjes u 9:30 zavrsavas u 17:30 ... unisti ti ceo dan.
Realno, ti mozes da biras kad ces doci na posao, upravljas svojim vremenom. Dodjes u 8, izlazis u 16h.
Ja preferiram tako, mada sada vozim sina u skolu i dolazim oko 8.15, 8.30.
Ima ljudi kojima vise odgovara da dolaze kasno. To su, u mojoj firmi, uglavnom zene cina deca su velika, na fakultetu, pa one sad gaje kucice i odgovara im da ujutro ustanu, popiju kafu, prosetaju kuce i lagano dodju ma posao u pola 10
 
bardan....u svakom sl. ponedeljak bi trebalo da bude neradan dan...zakonom proglašen za neradan.

ja nisam voleo od 7-3 jer, da bi funkcionisao kako valja, treba da ideš u krpe do 11...a plus mi posao bio na pljuckomet - 2 min.
 
Realno, ti mozes da biras kad ces doci na posao, upravljas svojim vremenom. Dodjes u 8, izlazis u 16h.
Ja preferiram tako, mada sada vozim sina u skolu i dolazim oko 8.15, 8.30.
Ima ljudi kojima vise odgovara da dolaze kasno. To su, u mojoj firmi, uglavnom zene cina deca su velika, na fakultetu, pa one sad gaje kucice i odgovara im da ujutro ustanu, popiju kafu, prosetaju kuce i lagano dodju ma posao u pola 10

slazem se..klizno radno vreme je dobro jer ne mozes da zakasnis i nemas tu frku i mozes da prilagodis kako tebi odgovara, ali kao sto rekoh, kad kasnije dodjes, kasnije i ides i onda ti se zivot svede na posao i kucu, malo je vremena za neke druge aktivnosti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top