Sta trenutno radis 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne dolazim kasnije, gledam da dodjem sto ranije da bih isla kuci ranije. Isto tako, nekima ne pada na pamet da dodju pre pola 10, s posla odlaze na pice, na veceru, itd. Nemaju velikih obaveza posle posla.
Naravno, desava se da ostajem duze od 8h, ali svaki minut preko se pise i kad skupim 8h, mogu da uzmem slonodan dan
 
slazem se..klizno radno vreme je dobro jer ne mozes da zakasnis i nemas tu frku i mozes da prilagodis kako tebi odgovara, ali kao sto rekoh, kad kasnije dodjes, kasnije i ides i onda ti se zivot svede na posao i kucu, malo je vremena za neke druge aktivnosti.

Nije isto je....recimo radim do 3 dodjem kuci u 4 dok jedem odmorim to vec bude 5, odem recimo u teretanu, to mi uzme 2 ipo sata, vratim se u pola 8 i dok jedem okupam se vec je 9 uvece i moram da spavam.
 
Ja ne dolazim kasnije, gledam da dodjem sto ranije da bih isla kuci ranije. Isto tako, nekima ne pada na pamet da dodju pre pola 10, s posla odlaze na pice, na veceru, itd. Nemaju velikih obaveza posle posla.
Naravno, desava se da ostajem duze od 8h, ali svaki minut preko se pise i kad skupim 8h, mogu da uzmem slonodan dan
Svaka čast. Ovde kod mene su nas zahebavali kada ne ostajemo duže. Jel veruješ?
 
Zakljucak je da je najleose ne raditi nista i nemati nikakvu obavezu :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Mogla bih rade neke do 11 uvece.

- - - - - - - - - -

Zakljucak 2 tabic je kokoska, a ja sam soko tica :lol:

- - - - - - - - - -

Suri orao.:lol:
 
jahanje i teretana nisu isto
naravno da mozes, neko ide u teretanu i u 23.. ali aj sad da ne ulazimo u pricu..

Kako mislis nisu isto? Mene ne ceka spreman konj, ako na to mislis. I kada drzim treninge drugima dodjem ranije da spremim sta treba u manjezu.

- - - - - - - - - -

Ja stignem i u teretanu i da odmorim i da kuvam i pregledam domaci. Samo se treba lepo organozovati. Meni zapravo dan pocinje u pola 5 kad izadjem s posla. Do tada se lepo odmorim i spremim za ozbiljne obaveze :lol:

Pa to... Dan traje 24 sata, ako se dobro organizujes ima vremena za sve.
 
Kako mislis nisu isto? Mene ne ceka spreman konj, ako na to mislis. I kada drzim treninge drugima dodjem ranije da spremim sta treba u manjezu.
.

teretanom, kardio vezama i slicnim ti dizes cirkulaciju, tonus misica i da ne nabrajam sad sve promene koje nastaju u organizmu i onda sat dva kasnije treba da spavas...
posle se ljudi cude sto se vrte u krevetu i ne mogu da zaspe
 
teretanom, kardio vezama i slicnim ti dizes cirkulaciju, tonus misica i da ne nabrajam sad sve promene koje nastaju u organizmu i onda sat dva kasnije treba da spavas...
posle se ljudi cude sto se vrte u krevetu i ne mogu da zaspe

A jahanjem ne dizes tonus misica i srcani ritam, ajde ne lupetj molim te kad se ne razumes...

Da ne govorimo tome da ogladnim u 11 uvece...
 
Naravno. Kvalitet rada se ne računa, samo kvantitet.
Tako su vrednovali kada sam došla u ovu firmu. Pa sam se izborila za ono što je logično.

To ti je nas nacin razmisljanja - koliko puta cujes da neko komentarise posao u smislu "sto smo imali tezak zadatak danas da resimo", a koliko cesto "jaoooooooooo koliko smo samo morali prekovremeno da ostanemo"... Da ga pitas sta je radio za to vreme ne bi znao da ti kaze. Generalno smo slabo produktivan narod...
A kod nas ono sto je logicno je nelogicno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top