Sta trenutno radis 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, verovatno si u pravu.

- - - - - - - - - -



Hehe, slatkiš, dobro je :D

Ja se sećam svojih boginja, ju što sam ih mrzela, i taj osećaj svraba i svega, brrrr.
Jednu na kažiprstu sam i otkinula pa mi je tu nikao mladež koji je nestao 20 godina kasnije :eek:

Ja sam ih dobila tek sa 16. Pred prvi izlazak sa ocem mog deteta.
Bog mi je poslao poruku :lol: Ali nisam umela da je pročitam :lol:

Neka! Imam ja sebi dete :heart:
 
ne u toj meri..

i molim te objasni mi kako se jahanjem povecava miscini tonus i misicna masa.

Lepo... Glavni misici su ti trbusni, lednji u predelu struka (ne znam strucno kako se zovu) i unutrasnje strane butina, oni kontrolisu konja i njima se daju komande konju. Ako pogledas misice kod jahaca, ti misici su izrazeni i zategnuti. Pogotovo butni, jer postoji pokret ustajanja i sedanja u sedlo, ekvivalentan cucnjevima. Ovo je onako najprostije laicki objasnjeno.

Cak i kod dzokeja je misicna masa razvijena, ali u drugim delovima tela (jer oni kontrolisu konja na drugaciji nacin, samim tim koriste i druge grupe misica).

Nasuprot opstem laickom misljenju da ti sednes i konj radi sve, daleko je od toga.

Naravno ima razlike izmedju rekreativaca i onih koji se profesionalno bave. S tim sto ima razlike i koliko cesto ides (bez obzira da li si rekreativac ili ne) i kakv je tip treninga. Nije isto sedeti u dresurnom ili preponskom sedlu i da li radis kondiciju ili gimnasticke vezbe.
 
slazem se..to sam i napisao..neko ide i u 23....jeste realno ali nije dobro za organizam i aktivnosti koje covek koji radi jos ima.

Meni taj termin najviše odgovara jer sam noćna ptica. Ja ne mogu odmah posle posla da treniram jer budem kao da me je voz pregazio. Treba mi malo vremena da iskuliram, ispraznim mozak, popijem kafu, dođem sebi. Uveče sam uvek u naponu snage.
Ja nisam jutarnji tip. Kad vidim ljude koji trče ujutru, meni se sloši. Ja se vikendom budim oko podne. Jer mi se preko nedelje nakupi manjak sna pa se onda vikendom odvaljujem. Kada bih uvek ustajala sama bez budilnika, to bi bilo oko 10h. A leganje svakako nikad pre ponoći jer je tad najslađe.
 
Lepo... Glavni misici su ti trbusni, lednji u predelu struka (ne znam strucno kako se zovu) i unutrasnje strane butina, oni kontrolisu konja i njima se daju komande konju. Ako pogledas misice kod jahaca, ti misici su izrazeni i zategnuti. Pogotovo butni, jer postoji pokret ustajanja i sedanja u sedlo, ekvivalentan cucnjevima. Ovo je onako najprostije laicki objasnjeno.

Cak i kod dzokeja je misicna masa razvijena, ali u drugim delovima tela (jer oni kontrolisu konja na drugaciji nacin, samim tim koriste i druge grupe misica).

Nasuprot opstem laickom misljenju da ti sednes i konj radi sve, daleko je od toga.

Naravno ima razlike izmedju rekreativaca i onih koji se profesionalno bave. S tim sto ima razlike i koliko cesto ides (bez obzira da li si rekreativac ili ne) i kakv je tip treninga. Nije isto sedeti u dresurnom ili preponskom sedlu i da li radis kondiciju ili gimnasticke vezbe.

aaaa :)
hvala :)
 
pa to i za sex...klinci koji rade u sličnoj firmi, od 25-30 god. i malo jače, ležu kao kokoške u 22h ..nemaju ni kuče ni mače, žive kod roditelja, ili su uzeli kredit za stan, pa se stežu i samci su dobrovoljno, lepo im tako.....tek poneki devojku ili momka, al da rade nešto na poslu, nego se taj posao uči i kad se ide negde, idu samo kao posmatrači..znači, kancelarijsko drvljenje i poneki kurs.....šegrtuje se, da se slobodno izrazim, barem 5 godina.. to je posao od 7-15h... ostalo vreme je bačeno. niti išta čitaju, niti gledaju filmnove, kad ih pitam za neku seriju veze nemaju... ništa bre od od ništa..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top