Šta trenutno radiš? 16

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
41.541
Ako je do snova, onda sam je sada sigurno imala, sanjala sam pokojnu tetku kako treba da idem sa njom u Egipat i sve je bilo spremno i imala sam i kartu i sve i došla sam do broda :lol: ali nisam imala pasoš i tetka mi je rekla - nema veze Jehudi (tako me je zvala), idi ti kod tvojih momaka pa ćeš sa njima ići, taman da se ne ljute na mene ako te odvedem, znači užas :lol:
Ali makar sam je sanjala <333

dive

Legenda
Poruka
61.102
nama je danas slava, a ja sam kao lunasa imala neki jako ziv san
sanjala sam prvog decka koji je ovaj svet napustio sa 30godina i ne secam se sta sam sanjala, ali se secam da je on bio dominantan u snu
uz to, pas mi je pokvario stomak,mislim da je uzrok ono meso iz kupljeno u gomeksu, pa smo nocas imale imale zurku i jutros akciju pranja tepiha koji sam ubacila samo zbog nje da ne proklizava na parketu
pre toga sam joj spremala dorucak, da se prohladi dok joj contoluk ne deluje, a ja trknula mami po cvece za slavu i psu po probiotike da se smiri
i sad sam umorna kao pas, nekako tuzno umorna

• Tužan
Reactions: Red

Affro*

Zaslužan član
Poruka
108.945
Treba da odem do Brda, a mrzi me strašno, naročito što sutra moram opet na Zvezdaru na kontrolu, pa se ubeđujem da mi je bolje da to sutra zguram u taj dan.
Umor me ne napušta, zamorim se ni od čega kao pas, rođene noge me ne drže, pa me i strah da se ne preopteretim naglo.

Troja

Buduća legenda
Poruka
26.376
Stize roze kuhinja😁
20211027_095636.jpg

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.