Šta trenutno radiš? 16

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je do snova, onda sam je sada sigurno imala, sanjala sam pokojnu tetku kako treba da idem sa njom u Egipat i sve je bilo spremno i imala sam i kartu i sve i došla sam do broda :lol: ali nisam imala pasoš i tetka mi je rekla - nema veze Jehudi (tako me je zvala), idi ti kod tvojih momaka pa ćeš sa njima ići, taman da se ne ljute na mene ako te odvedem, znači užas :lol:
Ali makar sam je sanjala <333
 
nama je danas slava, a ja sam kao lunasa imala neki jako ziv san
sanjala sam prvog decka koji je ovaj svet napustio sa 30godina i ne secam se sta sam sanjala, ali se secam da je on bio dominantan u snu
uz to, pas mi je pokvario stomak,mislim da je uzrok ono meso iz kupljeno u gomeksu, pa smo nocas imale imale zurku i jutros akciju pranja tepiha koji sam ubacila samo zbog nje da ne proklizava na parketu
pre toga sam joj spremala dorucak, da se prohladi dok joj contoluk ne deluje, a ja trknula mami po cvece za slavu i psu po probiotike da se smiri
i sad sam umorna kao pas, nekako tuzno umorna
 
  • Tužan
Reactions: Red
Treba da odem do Brda, a mrzi me strašno, naročito što sutra moram opet na Zvezdaru na kontrolu, pa se ubeđujem da mi je bolje da to sutra zguram u taj dan.
Umor me ne napušta, zamorim se ni od čega kao pas, rođene noge me ne drže, pa me i strah da se ne preopteretim naglo.
 
Stize roze kuhinja😁
20211027_095636.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top