Quantcast

Šta trenutno radiš? 16

mina68

Никад нећеш одрасти, мали весељаче
Poruka
48.425
Inače, celo predsoblje sam razvukla, čistim, bacam, perem, izgleda gore nego kad sam počela. Sad forumašim i pohujem piletinu, a uspela sam i da posečem usnu na onu foliju sa tableta. Bravo ja! :sad2:
За разбацивање капирам, али како си успела то са усном...

zendeli

Domaćin
Poruka
4.659
20210417_143657.jpg
Bio mi u gostima jedan stidljivi starac. Rekla bih da je riba u horoskopu.

__Stela___

Ističe se
Poruka
2.978
@Poslednja Igra Leptira Stigli smo u BL, odmah tu noć završili u hitnoj jer je beban dobio temp 39.7 i povraćao, ispostavilo se da je neki trodnevni dječiji virus poslije kojeg dolazi osip i tad je kraj. Poslije tog stigla obavijest da je let iz Istanbula otkazan, pa umjesto sat vremena čekanja imaćemo pauzu od 19 sati, pa sad čekam šta je sljedeće što može da se desi. :) Kako ste vi?

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
12.620
Pogledajte prilog 906878
Bio mi u gostima jedan stidljivi starac. Rekla bih da je riba u horoskopu.
:lol: ajoj kakav je.
Ja sad citam, bas sam nagrdila ribe. Bice da jos nisam preboljela raskid sa drugaricom:lol:
Moram i da ih hvalim. Jako su zabavni. Ova muska riba pise neke saljive stihove, ne mozes biti snuzden uz njih. Ta drugarica takodje pise. Mada ona prozu. Napisala je roman ali je odustala od toga da ga daje da se objavi. Citala sam par autobiografskih glava. Pa i sad ponekad pogledam taj tekst, ne sumnjam da je i ostatak podjednako sjajan. Putovala je po evropi na racun tekstova koje je pisala za novine.
Dopise koje ove ribice koleginice pisu su cista poezija.
Tako da im bice lezi umjetnost:D

Poslednja Igra Leptira

Veoma poznat
Poruka
12.620
@Poslednja Igra Leptira Stigli smo u BL, odmah tu noć završili u hitnoj jer je beban dobio temp 39.7 i povraćao, ispostavilo se da je neki trodnevni dječiji virus poslije kojeg dolazi osip i tad je kraj. Poslije tog stigla obavijest da je let iz Istanbula otkazan, pa umjesto sat vremena čekanja imaćemo pauzu od 19 sati, pa sad čekam šta je sljedeće što može da se desi. :) Kako ste vi?
A kako je mali sad?
Jel tebi ostalo zivaca?
Sta ti sad preostaje nego da probas da maksimalno lijepo provedes boravak tu, pa sta god da bude sledece:D

__Stela___

Ističe se
Poruka
2.978
A kako je mali sad?
Jel tebi ostalo zivaca?
Sta ti sad preostaje nego da probas da maksimalno lijepo provedes boravak tu, pa sta god da bude sledece:D
Bilo je kako je pedijatrica i rekla, poslije trećeg dana probudi se kao da ništa nije ni bilo.
Što se boravka tu tiče, koristimo svaku priliku da malo živimo normalno sad kad je ozdravio. Prije dva dana smo prvi put sami bili negdje otkako se rodio. Moja mama ga čuva, a on spava od 6 do 6, nema veze što je druga vremenska zona ili što se sat pomjerio, on izgleda mora od 6 do 6. Onda naveče mi odemo na večeru ili piće i čudimo se kako ljudi normalno žive. :)
Čitala sam i da su hoteli za karantin prebukirani, nije moguće rezervisati, a bez rezervacije ne daju da uđeš u avion, ali kao u narednih par dana biće to riješeno i povećaće kapacitet. Ali neću da se unaprijed nerviram, trudim se da uživam, pa kad dođe vrijeme za povratak vidjeću kakva je situacija.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.