*Sta ste u horoskopu?*

Pa kad ste obe "glavne". Treba da se pravite da popuštate jedna drugoj, (kao što se to radi deci), i sve će da bude u redu! :lol:
(ne može jedna zemlja a dva gospodara):rotf:

Ja da popustim?! :eek: sa naostrena 6 roga?! :eek: muhahahahah NEVER!!! :mrgreen:
Elem to je bila mala sala... uglavnom na kraju uvek ja popustim, jer mislim da mi je majka uprkos svemu, iako mnogo toga se u mojoj glavi zasluzuje pa cak i detetova ljubav... aaaaaaaaaaaa odoh opet offtopic oprostite :sad2:
Hvala na savetu taote draga :D :cmok:
 
20235260.JPG
:rumenko::rumenko::rumenko:

:lol:
Kojoti to vole vruće. :) :heart:

BatmanCatwoman.jpg


Philipss :lol:
 
па којоти...:confused:

Kojot (lat. Canis latrans - „pas koji laje“) je član familije Canidae i srodnik je domaćeg psa. Karnivora. Kojoti žive u Severnoj Americi i nekim delovima Centralne Amerike. Mogu biti organizovani u malim čoporima, ali najčešće love sami.
Karakteristike: oštar njuh, vid i sluh. Brz, vešt trkač, skakač i penjač. Inteligentan.
Teško podnosi uslove zatočeništva; takođe, neke podvrste kojota su teško pripitomljive.
U nekim delovima SAD, međutim, drže ga kao kućnog ljubimca.
Postoji jedna meksička legenda koja govori o poreklu kojota:
Naime, Kojot je nekada bio jedna od zvezdi u nekom sazvežđu, ali mu je dosadila usamljenost, pa je sišao na Zemlju u potrazi za sebi sličnima. Tražio ih je među psima i vukovima, ali prvi su ga odbili jer nije bio dovoljno veran čoveku, a drugi zato što je bio nedovoljno ljut na čoveka. Od tada kojot luta u potrazi za bićima koja će razumeti njegovu narav.
 
Poslednja izmena:

Back
Top