Sta ste sanjali..?

Čekam lava da se naspava.

:lol:

Sad ne smem da odem sa krstarice.
Odmah će biti asocijacija zašto sam otišla.

Imas foru i za to.. Kliknes ispod bilo cijeg avatara na pisammce, i ostavis tako racunar.Samo ugasis desktop. Ako nekog zanima gde si i udje ti u profil, uvek ce pisati "trenutna aktivnost privatne poruke" :lol:
Time ces ujedno probuditi i zlobu dusebriznika, i dok oni osmisljaju scenario ti se lepo provedes sa lavom i zabole te za krstaricu :super:
 
Vozim traktor kosinom nekog brda.

Vidim njivu sa kukuruzom i bundevama.

Gasim motor i kradem bundevu.:confused:

Kad, trči niz brdo nekakav seljak u čakširama.

Primetim da drži sekiru i ide prema meni.


I sad se ja pitam zašto nisam ukrala klip kukuruza, nego bundevu.

Šta bi na to rekao čika Frojd?
Šta bi rekao Bundeva?
I ko bi mogao biti onaj seljak kad uopšte nije ličio na mog muža?
 
Vozim traktor kosinom nekog brda.

Vidim njivu sa kukuruzom i bundevama.

Gasim motor i kradem bundevu.:confused:

Kad, trči niz brdo nekakav seljak u čakširama.

Primetim da drži sekiru i ide prema meni.


I sad se ja pitam zašto nisam ukrala klip kukuruza, nego bundevu.

Šta bi na to rekao čika Frojd?
Šta bi rekao Bundeva?
I ko bi mogao biti onaj seljak kad uopšte nije ličio na mog muža?

ha, pa ja sam ti totalni laik, al ajde.. pa imas izbor izmedju klipa kukuruza, koji je direktna, vulgarna asocijacija na muski falus i bundeve koja je je mnogo vise od toga.. ti svojim izborom pokazujes da ti sam seks nije dovoljan i da zelis nesto vise... bundeva ima isto sto i kukuruz, ima peteljku koja je pandan penisu (klipu), ima semenke koje su pandan semenu (zrnevlju), a ima oblik i ukus daleko prefinjeniji i bogatiji nego sto ga ima kukuruz.. sem toga, kod bundeve je sve manje direktno, nekako je skriveno.. i te semenke, koje su na kukuruzu odmah vidljive, i ta peteljka koja dodje do izrazaja tek kad se bundeva postavi u odredjeni polozaj.. privukla te je ta seksualna mistika i bogatstvo bundevinog duha..
a taj seljak je tu zato sto znas da zelis nesto nedozvoljeno i nemoguce.. on je tu da te zastiti od iskusenja i spreci u naumu... on je tu da sacuva tvoj brak i tvoju cast
 
Na severnom sam polu, svasta :lol:
Sa nekom grupom ljudi idemo u obikazak kao, pa neke pecine tu zive eskimi, pa upoznajemo njih pa nam pricaju kako zive
A svi imaju debilne face, pitam sto tako, kazu hbg inbriding, parenje u srodstvu, nema druge alternative :lol:
Pa kao udjem u shop za suvenire a tamo jakne samo funta i 90 centi, a sto funte ne pitajte, pa kao ranac samo funta, i ja uzmem jaknu i ranac
U povratku saznam da je jakna punjena fokinum perjem, da perjem od foke, ne pitajte sto :lol: I tu se iznerviram sto sam to kupila onda, ja sam protiv ubijanja sirotih fokica
I tako onda se probudim.... :lol:
 
Kao vodim ljubav ja sa hobotnicom u sred mora kad odozdo neka neman iz mraka sa dubine preko 10 km gde nema svetla.. izranja i počinje felacio sa nekim ogromnim krljuštastim flurescentnim jezikom.. u tom trenutku grupa meteorita pada u more i ribe eksplodiraju oko mene a ja širim ruke i kupim njihovu energiju sve dok ne zasvetlim a onda me udara grom i ja doživljavam orgazam i budim se na stolu vanzemaljca sa sondama u glavi, pupku i nogama.. čupam sonde ali mi se gubi vid i tu se stvarno probudim..
 
Sanjao sam da sam dobio peticu iz matematike u srednjoj školi ali sa društvom iz osnovne. Kada me je nastavnik Gicko pročitao, da sam dobio peticu, nisam mogao da verujem sve do momenta dok nisam dobio vežbanku, prelistao je i video crvenom hemijskom peticu sa njegovim potpisom. Tog dana je inače u školi vladalo opšte rasulo. Sedim drugi red, prva klupa a drugar iz susednog reda povremeno izlazi napolje kod drugog druga na stepeništu. Traži neke pare, ovaj valjda ne da pare :D Gicko ga više puta opominje, ali ne zatvara vrata od učionice i tu se san prekida...

Ps. Ja sam u osnovnoj (izuzev prva četiri razreda) uvek sedeo u zadnjim klupama, najčešće sam. I u srednjoj školi sam najčešće sedeo sam ali ovoga puta u prvoj klupi. U kojoj god učionici bio u srednjoj školi imao sam svoje svoje mesto pored vrata u prvoj klupi. Za razliku od fakulteta, jedva sam čekao da pobegnem i iz osnovne škole, i iz srednje, tj. da se one završe i da podjem u neki novi život u kom me niko ne zeza i ne maltretira. Tako je i bilo...
 
Poslednja izmena:
Kosmar
jer sam pod tenzijom.
Necu da se secam ovoga,ne bi ni da vi citate samo imam potrebu da napisem,zato spojler.
Nesto kao medjuprolaz.
Osvetljeno,fino.
Ulazim u sobu,tamo dva kpop idola - slutnja da neko dolazi,jedan kpop idol na podu hoce da uzme neki kljuc,ja posezem za kljucem i upadamo u sobu sa ovim matorim sto je objavio da se sad razvodi.On u gacama,gleda nas bunovno mi da se sakrijemo jer tu je slutnja u vazduhu da neko dolazi,nesto ce se desiti.Pocinjem da se tresem.Budjenje.
 
Kao vodim ljubav ja sa hobotnicom u sred mora kad odozdo neka neman iz mraka sa dubine preko 10 km gde nema svetla.. izranja i počinje felacio sa nekim ogromnim krljuštastim flurescentnim jezikom.. u tom trenutku grupa meteorita pada u more i ribe eksplodiraju oko mene a ja širim ruke i kupim njihovu energiju sve dok ne zasvetlim a onda me udara grom i ja doživljavam orgazam i budim se na stolu vanzemaljca sa sondama u glavi, pupku i nogama.. čupam sonde ali mi se gubi vid i tu se stvarno probudim..

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/24/Possession_film_cover.jpg


https://rosswolfe.files.wordpress.com/2014/05/possession3-1.jpg

:sad2:

- - - - - - - - - -

U poslednje vreme mi se izuzetno odrazava na snove ono sto se inace desava. I sve bude iskarikirano tako da se istraumirana probudim.
 
Da imam kijavicu :D :D I čudim se samom sebi otkud meni kijavica :D :D Hodam tako ulicom, kašljem ne mogu da se zaustavim, u jednom momentu počinje da me guši kijavica, udaram o neki zid od fasadnih cigli, napolju je mrak, i tu se san prekida
 
cudne su vam te svadbe...iz snova;
zar gosti nose prase na raznju kada idu...:confused:
ja sam mislio da se samo novac nosi
a tu je i dzep dovoljno velik.
Ma ne mora, moze da se unapred uplati. :lol:
( Ne znam jesi li video sto je neki par napravio foru; poslali familiji pozivnice za svadbu, a pozivnice kao uplatnice, jos popunjene skroz, ime prezime, suma...Dok je familija skontala da je zahebancija, polovina se posvadjala sa mladencima, pre svadbe. :lol: )
 

Back
Top