Sta ste sanjali..?

Sanjala sam ogromnu zmiju ali ogromnu kako jurisa ka meni i uspela sam da je savladam i da je bacim daleko od sebe a da me ne ujede.qq lele

VqHXizk.gif
 
Neki grad, neko putovanje. Nakon hodanja po ulicama ulazim u market i tražim kafu u kutiji (il u tegli). Prevrnuo sam ceo market nemaju kafu. Nude mi neke kartonske kutije, gledam u njima. U jednoj se nalazi keks, u drugoj bombone, trećoj smki, četvrtoj opet keks, ali nema kafe. I tu se san prekida...
 
uh, mnogo toga.. al na kraju je bio uzas, neki muslimani su hteli da me zakolju... u stvari dali su mi da izaberem.. posto oni svakako moraju da me zakolju, dali su mi mogucnost da se sam ubijem na koji hocu nacin, a da me oni potom prekolju ili, pak, da me jednostavno zakolju.. bio sam piсka priznajem, rekao sam da ja zivim u vojvodini, da nikad nisam ratovao protiv njih, da nemam nista protiv njih.. da od devedesete do dvehiljadite ja i nisam bio u bosni.. na kraju sam rekao: nemojte, molim vas, imam dvoje dece.. i tu se javio spasonosni alarm.. bas kad je bilo gotovo.. da se nije javio, ni ja verovatno ne bih bio veceras sa vama i pio dunjevacu..
da, nije isis ili neki drugi muslimani, vec ovi nasi iz federacije bih.. a jedan od trojice je bio u mantiji pravoslavnog popa
 
ja sam jedno vreme stalno zmije sanjala
ono kad ti hodas po njima i gmizu ti uz noge
neopisivo :lol:

uh, i ja cesto sanjam zmije... pre par dana na poslu radio ja naesto na racunaru i glava mi samo pala.. i kako sam zaspo tako sam usnio: idem ja negde tako i prekoracim preko sarke.. joj kad sam dreknuo i ripio.. mislio sam da ce mi cuka otici... ebi ga, sad bar nedelju dana necu smeti da zaspem na poslu
 

Back
Top