Šta ona ustvari hoće?

svorkapa

Zainteresovan član
Poruka
129
Imam jednu koleginicu u čijem društvu mi je super osećam se srećnim u moru loših stvari koje mi se događaju u poslednje vreme na neki način ona mi je jedina svetla tačka. Pre nekog vremena je počela da mi šalje određene signale jer zna da mi se sviđa, prihvata moj flert i smeje se mojim šalama. Međutim ona ne želi više ništa od toga, pre nekog vremena sam je pitao da izađemo i odbila me ali je i dalje sve ostalo na starom. Sad mi nije jasno želi li da budemo samo prijatelji ili šta već hoće zar je moguće da je toliko dobar glumac ako se simpatija i može odglumiti ili želi samo da budemo prijatelji..
 
To što sada misliš da ti je svetla tačka postaće tvoj zatvor ako svoju sreću položiš njoj u ruke. Odbila te je, znači neće ništa sa tobom. Nemoj varati sebe da će se nešto desiti, a nemoj se ni nadati. Ako ti odnos sa njom sada donosi nemir zbog tvojih osećanja, onda možda i nije najmudrije toliko se fokusirati na nju.
Na neki način i meni odgovara trenutna situacija jer nisam siguran da bih i ja želeo nešto više sa njom jer bi se to završilo kao i svaka moja veza dosad
 
Kada sam bila mlada,lepa i glupa,umela sam da budem vrlo bezobrazna prema suprotnom polu.Obicno kada bi mi neko dao do znanja na neki nacin da mu se svidjam,a on meni ne,uzasno sam ga maltretirala i igrala igrice.Iz perspektive udate i zrelije zene sad vidim koliko je to odvratno,nezrelo I bezobzirno prema drugom ljudskom bicu.Mada cim bi da osoba pokazala znake hladjenja ili jos gore interesovanje prema nekoj drugoj,e tad bi mi se popalile sve lampice u glavi.
Tako da, moj ti je savet samo da promenis nacin ophodjenja prema njoj.Dokle god joj dajes na znacaju,tako ce se ponasati,kad joj pokazes da ne moze tako sa tobom ili ce se zainteresovati ili potpuno distancirati,a vuruj mi cak je i to bolje od toga da ne znas na cemu si.
 
Imam jednu koleginicu u čijem društvu mi je super osećam se srećnim u moru loših stvari koje mi se događaju u poslednje vreme na neki način ona mi je jedina svetla tačka. Pre nekog vremena je počela da mi šalje određene signale jer zna da mi se sviđa, prihvata moj flert i smeje se mojim šalama. Međutim ona ne želi više ništa od toga, pre nekog vremena sam je pitao da izađemo i odbila me ali je i dalje sve ostalo na starom. Sad mi nije jasno želi li da budemo samo prijatelji ili šta već hoće zar je moguće da je toliko dobar glumac ako se simpatija i može odglumiti ili želi samo da bu
Prijatelju, pripazi se. Reality check, odmah!
Ovaj moj je stvaran jer mi je sam došao, a ta tvoja... onako, treba se zapitati.
 
Kada sam bila mlada,lepa i glupa,umela sam da budem vrlo bezobrazna prema suprotnom polu.Obicno kada bi mi neko dao do znanja na neki nacin da mu se svidjam,a on meni ne,uzasno sam ga maltretirala i igrala igrice.Iz perspektive udate i zrelije zene sad vidim koliko je to odvratno,nezrelo I bezobzirno prema drugom ljudskom bicu.Mada cim bi da osoba pokazala znake hladjenja ili jos gore interesovanje prema nekoj drugoj,e tad bi mi se popalile sve lampice u glavi.
Tako da, moj ti je savet samo da promenis nacin ophodjenja prema njoj.Dokle god joj dajes na znacaju,tako ce se ponasati,kad joj pokazes da ne moze tako sa tobom ili ce se zainteresovati ili potpuno distancirati,a vuruj mi cak je i to bolje od toga da ne znas na cemu si.
Не тако чест пример када жена (ти) даје реалан савет мушкарцу по питању женског понашања. Обично су ти савети Боже ме сачувај и саклони.
 
Odbila te je, znači neće ništa sa tobom.
Не мора да значи. Није баш паметно тако олако доносити тако сигурне закључке. Много би му боље било да проблему приђе из "Не знам" угла и једноставно прихвати могуће исходе ако хоће нешто да покуша.
 
Kako znaš da jeste?
Smeje se njegovim šalama, to je 'preterana' ljubaznost?
Kolege su, možda je samo pristojna, ljubazna.
Možda ima dečka, muža, kolegijalni odnos tumači onako kakav je a ne kako bi kolegi odgovaralo.
.
Kaže mi da je ne gledam u oči i ne smeta joj da je dodirujem i štipam gde već ne. Što nisu i druge toliko ljubazne ?
 
Ako ti je svetla tačka i nemaš bolje od toga, nema razloga da kvariš druženje, da hoće više od toga znao bi...Žene flertuju i sa mačkama, decom, prolaznicima, a naročito sa drugim ženama, pa to nije razlog da tumačiš kako te prvocira....Uostalom, sama će da kaže i ode kada bude htela...ili ćeš ti otići iz društva kada nadješ nešto drugo....
Po meni je nevažno šta ona hoće, važnije je šta ti hoćeš....pa to i tražiš...
 
Imam jednu koleginicu u čijem društvu mi je super osećam se srećnim u moru loših stvari koje mi se događaju u poslednje vreme na neki način ona mi je jedina svetla tačka. Pre nekog vremena je počela da mi šalje određene signale jer zna da mi se sviđa, prihvata moj flert i smeje se mojim šalama. Međutim ona ne želi više ništa od toga, pre nekog vremena sam je pitao da izađemo i odbila me ali je i dalje sve ostalo na starom. Sad mi nije jasno želi li da budemo samo prijatelji ili šta već hoće zar je moguće da je toliko dobar glumac ako se simpatija i može odglumiti ili želi samo da budemo prijatelji..
Tvoja koleginica je veoma jasno postavila granice. Ti treba samo da budeš realan. Mašta i pogrešna procena situacije samo te uznemirava, a njoj može doneti problem. Probudi se i ostani joj prijatelj.
 
Kaže mi da je ne gledam u oči i ne smeta joj da je dodirujem i štipam gde već ne. Što nisu i druge toliko ljubazne ?
Ovo sada mi već ne deluje iskreno. Suviše se razlikuje od početnog posta. A da pretpostavim i da je tako, pitam se zašto dozvoljavaš tu igru, još više sam u čudu zašto se žališ? Mada ti baš ništa ne verujem....ko koga još štipa? Svašta ima na ovom forumu:hahaha:
 

Back
Top